Şimdi Ara

ZYXEL vgm3625-t20a modem kurulum sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler, yeni almış olduğum Zyxel vmg3625-t20a modemimle türk Telekom'dan yeni abonelik aldım fakat türk telekom'un bana verdiği kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak interneti konfigüre edemiyorum.

Hattı kontrol etmek için türk telekom'un standart verdiği modemle bağlantı kurmaya çalışınca hatalı port servisi uyarısı aldığım halde internet bağlantısını sağlamakta telekom'un modemi. Acaba Türk Telekom kendi cihazı haricindeki cihazlari engelliyor mu??

• edit: sorunum çözüldü, zyxel'in kendi otomatik hızlı kurulumu düzgün çalışmıyormuş. otomatik olan geniş bant ayarlarını silip kendim oluşturduğumda sorun düzeldi fakat şimdi de şöyle bir sorunum var. internet bağlantım olmasına rağmen, bilgisayar bana iss'de oturum açman gerekebilir şeklinde bir uyarı veriyor, türk telekom'da aynı şekilde bir site açarak giriş bilgileriniz yanlış diyor.
  • zyxel 1312-t20b modemi kullandım, hızlı kurulum bende de önce çalışmadı, sonra modemi yeniden başlatınca çalıştı, yazılımsal sorunlar bunlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.