Şimdi Ara

Zyxel VMG3312-B10B İnternet aralıklarla kopuyor lütfen acilll yardım(ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle selamunaleyküm herkese ben zyxel vmg33-b10b modem kullanıyorum ve belli bir aralıklarla internet baglantısı birden kopuyor ve 1 dk sonra hemen geri geliyor sürekli böyle oluyor bazen günde 2 kere bazen 2 günde bir modemin yazılımını güncelledim ama sorun halen devam ediyor bilgisi olanlar lütfen acil olarak yardık etsin şimiden herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asadasa00 -- 12 Şubat 2016; 14:42:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asadasa00

arkadaşlar öncelikle selamunaleyküm herkese ben zyxel vmg33-b10b modem kullanıyorum ve belli bir aralıklarla internet baglantısı birden kopuyor ve 1 dk sonra hemen geri geliyor sürekli böyle oluyor bazen günde 2 kere bazen 2 günde bir modemin yazılımını güncelledim ama sorun halen devam ediyor bilgisi olanlar lütfen acil olarak yardık etsin şimiden herkese teşekkür ederim.

Ve aleykumselam kardessim. modeminizin saglam ayarların duzgun oldugunu varsayarak cvp yazıyorum.

Bulundugunuz hat o hızı kaldırmıyor olabilir ornegin 8 mbit kullanıyorsanz arayın servis saglayıcınızı 6 mbit e dusurtun hızınızı bir deneyin

eger o hızda kopma olmassa ona gore caresıne bakın. Ayrıca modemin power adaptorunu bakın.. (bu zayıf ihtimal)

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    kardeşim önceden böyle sıkıntı yoktu bu modemi yeni aldık ondan sonra böyle oldu yani hızından yöne sıkıntı yok başlka bir bilgin varmı
  • quote:

kardeşim önceden böyle sıkıntı yoktu bu modemi yeni aldık ondan sonra böyle oldu yani hızından yöne sıkıntı yok başlka bir bilgin varmı

Kardesim int. abonelik hızın kac ?
  • 16 kardeşimde abonelik hızı ile alakası yok eski modemde hiç kesinti olmuyodu bu modemi yeni aldım
  • quote:

16 kardeşimde abonelik hızı ile alakası yok eski modemde hiç kesinti olmuyodu bu modemi yeni aldım

%80 hat %20 modem

Sana en basit ve masrafsiz olan secenegi onerdim.
    Ara ttnet'i düsüyorum de onlar zaten senin kac kere koptugunu görüyor.
    Sorunu cözün dersen zaten o sana dıyecek, senin hızını gecici olarak dusurup hattı test edecekler.
    Önceden sorunum yoktu simdi neden oldu diye düsüneceksen otur 10 sene düşün.
    sorun çözüldü şimdilik kardeşm küçük kutuyu degiştirdik sprinter mi ne diyolar ona suanlık çözüldü bakalım birdaha gidecekmi
  • quote:

sorun çözüldü şimdilik kardeşm küçük kutuyu degiştirdik sprinter mi ne diyolar ona suanlık çözüldü bakalım birdaha gidecekmi

seni telefonla aradıklarında internetin kopuyordu demekki
    internet gidince direk telefona baktım ev telefonuna çalışmıyordu o kutuyu degiştirdim oldu yardımın için sagol bu arada bunu unutmucam %80 hattan %20modemden eyvallah sagolasın kardeşm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asadasa00 -- 12 Şubat 2016; 20:24:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.