Şimdi Ara

1 NUMARA GÖZLÜK ALDIM BULANIK GÖRÜYORUM YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dll -- 25 Ağustos 2021; 1:17:34 >

• önce muayne ol sonra gözlük al.
  • muayene olduktan sonra gözlük aldım zaten. muayenede bir sıkıntı olabilir mi acaba?
  • arkadaşlar bilen biri cevap yazsın bakıp bakıp kapatmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dll

muayene olduktan sonra gözlük aldım zaten. muayenede bir sıkıntı olabilir mi acaba?

o zaman tamam

uzun süre kısa mesafe yada uzun bakınca göz bebeği birkaç dakika da kendine gelir

normal yaşadığın
  • Senin dinlendirici alman lazım uzağı goruyorsan neden gozluk aldınki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzağı görememe problemin yoksa numaralı gözlük niye

• Helal olsun sana koca yurekli adam. Konu disini doktordan ustun goruyor adam once burada muayne oluyor.

• benim şikayetim zaten sınıfta arkada oturduğum zaman göz kaslarının yorulmasından olduğunu düşündüğüm ağrı.
    uzağı görmede çok iyi değil durum ama en arkadan tahtayı okuyabiliyorum. gözlük takacak bir durum değil yani.
    dinlendirici gözlük 1 numara olmaz mı?
  • muayene oldum doktorda. 1 numara gözlük verdi.
    uzak-yakın görmeme problemi yok.
    şuan gözlüğü taktığımda yürürken görüntü hafif flulaşıyor. durunca tam net oluyor ama yakını görmede bir problem yok.
  • herkes muayene olmadan başlık açıyorsun diyor.
    muayene olmadan gözlükçüye gidip numaralı gözlük alınır mı arkadaşlar beni mi yiyorsunuz? ilk kez gözlük aldığım için bilmiyorum bu konuları.
  • Kardeş yakın gözlüğü vermiş olabilir söylemedi mi sana? Öyleyse ders çalışırken takarsın onun dışında çıkarırsın
  • Acun_Ilıcalı kullanıcısına yanıt
    numaralı gözlüğü doktor yazdı. uzağı görememe değil uzağa uzun süre baktığımda göz çevresinde ağrı olması şikayetim var.
    aslında ben de tam olarak bu soruyu soruyorum. 1 numara fazla geldi.
  • sınıfta ders dinlerken takmayacağım o zaman. ama benim şikayetim zaten sınıfta uzun süre tahtaya baktığımda göz kaslarımın ağrıması. buna çözüm olmayacak o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dll -- 4 Kasım 2015; 16:52:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.