Şimdi Ara

10-12 bin arası araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ilk arabam olucak 10-12 bin lira arası bütçem var. arabada klima,air bag,elektrikli camlar olmasını düşünüyorum. forumu bayadır takip ediyorum , sahibinden.com u da araştırdım. alıcağım aracın mutlaka az yakması gerekiyor öğrenci olmam dolayısıyla.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-temiz-megan-142336978/detay

şu tip 5 kapılı sedan megane lar nasıldır , çok sıkıntı çıkarırlar mı ve kilometrede ne kadar yakarlar?

az yaksın ve klima elektrikli cam gibi küçük konforları olsun , lagunadır vs. her türlü önerinize açığım

• takip ihtiyacım olabilir
  • takip
  • yok mu tavsiyesi olan , lada vega , skoda ve dacia nın bir kaç modeli var galiba
  • bravolara bak ögrencisin madem hd tipi olsun tasarım ödulu almiş golfu geride birakan araba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12-14 arası çok temiz marea bulursun dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • az yaksın diyorsun 2.0 araba gösteriyon :)

sen temiz bir clio bul .az yakar fazla masraf cıkarmaz.
  • Twingo olabilir tam öğrenci aracı ya da ford ka illa 4 kapı olması gerekiyorsa clio bir şeçenek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemix

az yaksın diyorsun 2.0 araba gösteriyon :)

sen temiz bir clio bul .az yakar fazla masraf cıkarmaz.

pek anlamıyorum ki , motor hacmi felan ne kadar olmalı az yakması için?
  • fiyatlarını tam bilmiyorum ama tipolara bir bak istersen kullanımı gercekten çok zevkli bir araç,,
  • O araba cidden az yakar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

O araba cidden az yakar :)

ya hocam örnek olarak anladığımdan değil , bir tavsiyeniz varsa beklerim
  • renault 19 beymen club
  • 1.6 clio bakabilirsin aslında hb hoş arabalardır
  • Proton 416 glxi, Dacia Solenze rapsodie 1.4 clio motoru var üstünde, Twingo cam tavan bulundu mu tadından yenmez, Ford ka iyi bir seçenek olabilir, Öğrenci adam 2.0 motor görünce çığlık atar kaçar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.