Şimdi Ara

10 Kere Refund Yapanlar ne Olur Yardımcı olsanız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günlerdir şekılden şekıla girdim herkesin bir popisi var tamam ama , 50 Tane mesaj gönderdim

Kiminde espri yaptım , kiminde ağladım , kiminde yağ çektim

Hiç birindede 2. refundu yapamadım

Darius nerf de yemişken Yok mu Hiç kimse Dariusu Refund edebileceğim bir mesaj yazabilecek ?

• dandik ingle yaz.

Hi İ* want refund darus. i cant play with him after changes. please take him pleaze

*: olmazsa olmaz
  • Hay senin gibi Supportun allah belasını versin yeter ya

Resime bakın 2 Dk'da mesaj gönderdiler.Gönderdiği mesaja bak.Yeter kusucam artık şu mesajı görmekten

• quote:

Orijinalden alıntı: sayin itadakimasu

dandik ingle yaz.

Hi İ* want refund darus. i cant play with him after changes. please take him pleaze

*: olmazsa olmaz
    ben eastten westte manuel geçtim elo win herşey gitti refund isteyi yapıyım belki oda sıfırlanmıştır dedim yok yapmadılar yani anlıcağın çok şanslı olman gerekiyor yada yaptım diyenler yalan söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevik42

ben eastten westte manuel geçtim elo win herşey gitti refund isteyi yapıyım belki oda sıfırlanmıştır dedim yok yapmadılar yani anlıcağın çok şanslı olman gerekiyor yada yaptım diyenler yalan söylüyor.

50 Kere yaptım , Farklı kategorilerde Farklı dillerde daha ne yapayım allah aşkına ya

Kötü ingilizce dediniz yaptım , Espri dediler Yapmaya çalıştım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fvs

quote:

50 Kere yaptım , Farklı kategorilerde Farklı dillerde daha ne yapayım allah aşkına ya

Kötü ingilizce dediniz yaptım , Espri dediler Yapmaya çalıştım :D

Alıntıları Göster
    adam I buyed darius demiş ya

• quote:

Orijinalden alıntı: PogoPogoPogo

adam I buyed darius demiş ya

Alıntıları Göster
    aha buyedi gördüm yarıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnightOfCups

aha buyedi gördüm yarıldım

Alıntıları Göster
    2 üst yorum sazan. Adam kötü ingilizce kullanarak çalışmış.
  • i buyed dan sonrasini okumadim, okuyamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Presidente

i buyed dan sonrasini okumadim, okuyamadim
    ben twitch i rework sonrası begenmedim diye 2.refundumu yaptım, sadece reworklere mi izin veriyorlar acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackie Boy

Alıntıları Göster
    En fazla 3 kere yapılıyormuş refund, ne 10'u?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ted Mosby -- 13 Eylül 2012; 11:27:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Mosby

En fazla 3 kere yapılıyormuş refund, ne 10'u?

Alıntıları Göster
    Galiba şu an 3.refund hakkım olarak skin refundluyorum ya da ben bu şekilde anladım supportun ingilizcesinden

Edit: Yanlış alarm beyler support ilk heveslendirdi sonra olmaz dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Facti0n -- 13 Eylül 2012; 11:16:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PogoPogoPogo

2 üst yorum sazan. Adam kötü ingilizce kullanarak çalışmış.

o realy?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PogoPogoPogo -- 13 Eylül 2012; 11:18:06 >
  • Better nerf darius
  • quote:

Kardesim normal game winlerde mi gitti bende supporta mesaj attim banada win ve elolar felan gider dedi benim yan char ayni acc ile westte var da onun icin sanirim sadece rune ve chamlar mi kaliyo ?
  • Hocam sans ile taktik isi birazcik.biraz ilginc denenmemis taktikler dusun.Kafa zaten hafif kurnazliga yatiyorsa bulursun hemen ilginc yontemler
  • quote:

Hay senin gibi Supportun allah belasını versin yeter ya

Resime bakın 2 Dk'da mesaj gönderdiler.Gönderdiği mesaja bak.Yeter kusucam artık şu mesajı görmekten

Yukarıdaki adam dandik ingilizce ile yaz demişte böyle ingilizce görmedim Bence seni anlamadıkları için yapmamışlar kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Reo*

quote:

Hay senin gibi Supportun allah belasını versin yeter ya

Yukarıdaki adam dandik ingilizce ile yaz demişte böyle ingilizce görmedim Bence seni anlamadıkları için yapmamışlar kardeşim

Alıntıları Göster
    İngilizcede büyük i yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

İngilizcede büyük i yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Facti0n

ben twitch i rework sonrası begenmedim diye 2.refundumu yaptım, sadece reworklere mi izin veriyorlar acaba ?

Alıntıları Göster
    hay may neymiş asi style darıus ıs buyy ıvvmm şimdide geri verdecem, omg türkce anla işte noop suport playtettrplayer
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.