Şimdi Ara

1000 mbps fiber iss önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bugün itibariyle altyapım ftth fiber oldu.Altyapı sorgulama yaptığımda 1000 mbps çıkıyor.

Şuan da gibirin 100 mbpslik paketini kullanıyorum fakat iss değiştirmek istiyorum. Gibir 2k gibi bir fiyat sundu 1000 mbps için.

Var mıdır tavsiye edeceğiniz sıkıntısı olmayan çıkarken xdsl numarasını verip düzgün çalışan bir iss ?

Millenicom, Comnet ve Gigaspeed şuan da bildiklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arsonex -- 23 Temmuz 2024; 19:11:24 >

• TT alt yapısı ise TT alın geçin 1Gbps için..

• _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt

TT almayı taahhüt olduğu için istemiyorum aslında çünkü kirada oturuyorum şuan ve ne olacağı belli değil kira açısından o yüzden taşındığım zaman boşuna alamadığım hızların fiyatını ödemek istemiyorum.

• 12 ay sabit fiyat; Gigaspeed 1 tık daha mantıklı (rüter kirasıda +50)

Millenicom'da + 70

Comnet'te de peşin öedme yaparsanız; mantıklı olabilir.

Taahhtüsüz olarak Gigaspeed gibi.

• Tüm issler hakkında hem olumsuz hem olumlu yorum var aslında ne olduğunu nasıl olduğunu bağlatmadan anlayamayız sanırım bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyormuş.
  • Onlar hep fake yorumlar. Ha internet işi biraz da şan işi. 3 ay denersiniz herhangi bir firmayı; memnun kalmazsanız transfer yaparsınız.

• Sence hangisi hocam ?

Millenicom

Comnet

Gigaspeed

Surnet (emin değilim 1000 veriyor mu anlamadım)

• Surnet kendi altyapısından olabilir; tercihlere karşmıyoruz.

Tercihim ne derseniz; bence dyo. 

• Arsonex kullanıcısına yanıt
    Taahhüt her zaman iyidir hele bu enflasyonda her gün zam yapıyor issler diyelim taşındın telekom altyapısı taşındığın yerde yok e devletten btk abonelik nakil başvurusu yaparsın eğer aynı hizmeti yeni adresinde sunamazlarsa cayma bedelsiz iptal ederler otomatik.
  • teknoloji41 T kullanıcısına yanıt

1000 Mbps için en mantıklı çözüm budur.

Bu ay sonu TT'ye zam gelmesi bekleniyor. Bir şeyler yapacaksanız elinizi çabuk tutmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 27 Temmuz 2024; 21:34:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.