Şimdi Ara

1050ti görüntü bozukluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni sistem topladım ve görünüt bozuk arkadaşlar windowsdayken sanki 16bit oyundaymış gibi görünüyor. Sistem olarak win10 pro kurdum. HDMI kablo ile bağlıyorum monitörüm bu :https://www.amazon.co.uk/LG-M227WDP-22-inch-1080p-Monitor/dp/B001NEI7E8

yazılar vesaire kötü cam gibi görüntü yok. tvye bağladım yine aynı. ne yapmalıyız ?

• Kabloyu değiştirip deneyin olmadı ekran kartını çıkarıp anakarttan görüntü alıp açın bilgisayarı hala aynı mı, eğer ekran düzeliyorsa ekran kartını garantiye gönderin.
  • deatless_22 D kullanıcısına yanıt
    HDMI to vga denedim ve görüntü biraz daha düzeldi fakat bu sefer de çok göz yoruyor. Çok aydınlık, yarın DVI denemeyi düşünüyorum
  • Aynı sorun bende de var hdmi ile bağlayınca çamur gibi görüntü veriyor ekran kartı. Display ile bağlayınca hiçbi sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayanozer kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız monitör benimkiyle aynı mı ? Display dediğinz kablo dvi mi ?
  • Monitörün ayarlarına bakın bir. Değişik modları olabilir. Çok parlak geliyor ise ayarlardan kısın biraz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • musicfellas kullanıcısına yanıt
    Benim monitörüm farklı dostum AOC G2460V modeli var bende. Display portu karttaki çıkış işte biri vga biri hdmi biri dp nasıl ifade edim bende bilemedim bu ekran kartı ile öğrendim varlığını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.