Şimdi Ara

[Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
21
Favori
37.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi arkadaşlar ilk görüşlerimi söyleyeyim. Destek kaydı sistemi fena çalışmıyor.Telefondan ararsanız size geri dönüyorlar saate göre değişkenlik gösterebiliyor. Ping değerleri benim hoşuma gitti .Oyunda paket kaybı olmuyor. Batı avrupa serverlarına 50 ping civarı alabiliyorum yoğun saatlerde 50-70 arasında oluyor. Vdsl için kötü değerler değil. Hız konusunda dalgalanma yaşamadım.35 mps de 30-33 bandında sabit kalıyor. Şimdilik Allah bozmasın diyorum

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ücretsiz olarak geçişinizi sağlayabiliriz. Abonelikler ile ilgili detaylı bilgi için 0850 860 00 06 numaralı iletişim merkezimize kayıt bırakabilir veya internet sitemizdeki formları doldurabilirsiniz. Sizi en kısa süre içerisinde arayacağız.

Saygılarımızla
  • stak S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Aboneliğiniz ile ilgili yaşadığınız herhangi bir problemde 0850 860 00 06 numaralı iletişim merkezimize kayıt bırakabilirsiniz. Sizi en kısa süre içerisinde arayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla
  • başvuruyu yaptım mail attım.Hayırlısı bakalım.

• okirgil O kullanıcısına yanıt

Hoşgeldin.Allah utandırmasın. Bu kadar (diğer iss) eziyet sonrası buradan çekmeyiz inşallah

• RedMinner kullanıcısına yanıt

Adana

• Ben de bugün başvurdum, netspeedin yaptığı ayıptan sonra umarım burada sorun yaşamayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyfighter S kullanıcısına yanıt

Hocam Adana için değerlerin güzel görünüyor. Hayırlı olsun

• lunarstrain kullanıcısına yanıt

hocam 2-3 aydır kullanıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım en yoğun saatlerde bile tam hız alınabiliyor

Destek tarafı da güzel. şimdiden hayırlı olsun

• Hayırlı olsun Geçiş tamamlandı mı

testleri paylaşabilirmisin geçiş tamamlanınca

il de belirtebilirsen değerlendirme açısından güzel olur.

• gigaspeed kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Geçişlerde kurulum ücretsiz yazıyor.

Kablonet kullanıcısıyım. Kablonet'in kendine has altyapısı olduğu için Gigaspeed e geçişim yeni abonelik olarak mı sayılacak?

Bu eğer yeni abonelikse ve evde kurulum istemezsem, yani kablolama vs kısmını kendim halledersem kurulum adı altında farklı bir ücret istenecek mi? Yeni port bedeli vs?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @gigaspeed ben telekomdan geçiş yaptım. kurulum ve aktivastyon ücreti alınmayacağı söylendi. ama faturama 30 tl ek para yansımış? bu nereden çıktı?

• unintended_a kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kablonet altyapısına sahip müşterilere şu anda hizmet veremiyoruz maalesef. Bulunduğunuz lokasyonda Türk Telekom altyapısı varsa, yeni bağlantı olarak işlemlerinizi sağlayabiliriz.

Saygılarımızla
  • tworule kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kontrolleri sağlayabilmemiz için özel mesaj ile abonelik bilgilerinizi aktarabilir misiniz ?

Saygılarımızla
  • Merhaba bana döndü yapar msiniz acil MNG kargosa bekliyorum

• Kargo kodu verir misiniz @gigaspeed

• gigaspeed kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Evet İstanbuldayım ve tt altyapısı var.

Sorularım önceki mesajda ilettiğim gibi :

1. Kabloneti iptal ettirip gigaspeed e geçiş yeni abonelik mi oluyor?

2. Muhtemelen yeni abonelik olduğu için bu durumda kurulum, aktivasyon, port vs hangi bedeller ekstra olarak yansıyacak?

Ben sadece kapıda kurulum istiyorum, evde kurulumu kendimiz yapacağız.

• Kargo kodu alabilir miyim

• HesaplıBilgi kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Docsis 3 altyapılı. Çok uzun süredir kablonetteyiz, tt altyapılı da varsa onu hiç duymamıştım.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.