Şimdi Ara

[Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
21
Favori
37.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bence adana için gayet güzel duruyor

Upload değerlerine şaşırdım [Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet  20 olması gerekirken 50 gelmiş sana pingler de iyi görünüyor.

buraya da tracert 146.66.155.1

atıp ekleyebilirmisin

• skyfighter S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Gigaspeed'in avantajlı müşterileri arasına hoşgeldiniz. Umarız aldığınız hizmetten memnun kalırsınız. Abonelerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Herhangi bir problemde veya sorunuzda 0850 860 00 06 numaralı iletişim merkezimize kayıt bırakabilirsiniz. Sizi en kısa süre içerisinde arayacağız.

Saygılarımızla
  • stak S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Gigaspeed, tecrübe baz alındığında en uygun fiyatları size sağlamaktadır. Depozitolu sistemimiz ile daha uygun fiyata aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Sizde abonelerimizin arasına katılmak, avantajlı hizmetlerden yararlanmak için 0850 860 00 06 numaralı iletişim numaramıza kayıt bırakabilir veya internet sitemizdeki formları doldurabilirsiniz.

Saygılarımızla
  • Başvuruyu yaptım.Vatana millete hayırlı olsun.Umarım yeni bir hüsrana adım atmamışımdır

• Bende 70 Mbit VDSL bağlantı ve modem var. İstanbul Avrupa yakasındayım. 70 Mbit VDSL'e geçiş için başvuracağım ancak konuyu tam okumama rağmen anlayamadığım şeyler oldu. Bazı sorularım olacak;

1-Bu geçiş sürecinde internetsiz kalacak mıyım ? Kalacaksam ortalama ne kadar süre.

2-Herhangi bir kurulum veya aktivasyon ücreti ödeyecek miyim ? ( iptal edilince sonradan tahsil vs. gördüm onlar da geçerli bu sorumda )

3-İlk ödeyeceğim ücret 3 adet depozito ve 1 adet fatura bedeli mi olacak ?

4-Son sorum ise şu anki abonelik benim adıma, geçiş yaptığımda da benim adıma olacak ancak evde engelli aile bireyi mevcut, engelli tarifelerinde genelde operatörler evde yaşan aile bireyi olması durumda da indirim sağlıyor, bu sizde de geçerli mi ?

Teşekkürler. @gigaspeed

• Bildiğim kadarını cevaplayayım.

1. internetsiz kalmazsın
    2. Geçişlerde ücret alınmaz
    3. evet öyle ödedim ben az önce
    4. Bunu gigaspeed cevaplasın :)
  • YerliMakina kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederiz. Öncelikle belirtmek isteriz ki geçiş süreçlerinde internetsiz kalmazsınız. Geçişlerde aktivasyon ve kurulum ücreti Gigaspeed olarak almamaktayız. 3 ay depozitolu olarak kullanmak isterseniz, 3 aylık fatura bedeliniz + 1 aylık fatura bedelinizi ödemeniz gerekir. Abonelikten ayrılmanız durumunda 3 aylık depozito bedeliniz, herhangi bir borcunuz yoksa iade edilecektir. Borcunuz varsa, depozito bedelinden düşülüp, iade edilecektir.

Mevcutta indirimli bir internet desteği almıyorsa engelli bireyimiz, 1. derece yakınları bu hizmetten faydalanabilir. Anne, baba, kardeş veya engelli birey çocuğunuz ise bu hizmetten faydalabilirsiniz.

Saygılarımızla
  • gigaspeed kullanıcısına yanıt

Başvuru sürecimi başlatıyorum o halde. Size kullanıcı tavsiyem, alıntıda yazan kısmı engelli konusuna ve sitenize de eklemeniz.

Alıntı

metni:
    Mevcutta indirimli bir internet desteği almıyorsa engelli bireyimiz, 1. derece yakınları bu hizmetten faydalanabilir. Anne, baba, kardeş veya engelli birey çocuğunuz ise bu hizmetten faydalabilirsiniz.
  • @gigaspeed gelen link üzerinden ödemeyi yaptıktan sonra sözleşmeyi kargo ile göndermeden yapmamız gereken bir aksiyon var mı?

• Neyse yanıt gelmedi ama ben öğrendim. Çıktı alıp imzalaıp fotoğraf çekiyorsunuz ve gelen maili cevaplıyorsunuz ekleri ekleyip.Sonrasında 1 hafta içerisinde asıllarını kargo ile gönderiyorsunuz (mng)

• stak S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Belirttiğiniz gibi öncesinde imzaladığınız dökümanları mail ile tarafımıza iletiyorsunuz. Daha sonrasında size vermiş olduğumuz kargo numaralı ile dökümanları tarafımıza ücretsiz bir şekilde gönderiyorsunuz.

Saygılarımızla
  • 3 aydan fazla depozitolu paket yok mudur?

• seedless kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

3 aylık depozito sistemi, peşin ödeme sistemi ile karıştırılmamalıdır. 3 aylık depozitonuz içeride kalır, siz faturalarınızı ödemeye devam edersiniz. Abonelikten ayrılmanız durumunda, borcunuz yoksa depozitonuz iade edilir. Eğer borcunuz varsa, depozito tutarından düşülerek iade edilir. Depozito sistemi ile paketlerimizi daha uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz.

Yakın zamanda bir zam planımız bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı içiniz rahat olabilir. Ancak bir zam yapmamız gerekirse, yine en uygun fiyatları sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla
  • Depozito ön ödeme baya sıkıntılı bişi, peşin para verilir mi önce hizmet sonra ödeme

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RedMinner kullanıcısına yanıt
    [Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet

Bunun tam anlamı nedir?

• skyfighter S kullanıcısına yanıt

Valve oyun sunucularına erişim süresi

Lokasyon neresiydi

• netspeed deyim şu an. 100 mbps kullanıyorum. size geçiş ücretsiz mümkün mü? modem türk telekom. fiber internet. @gigaspeed

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.