Şimdi Ara

15000 ve 20000 Bandında Araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Oturduğum yer yüzünden bir araç şart oldu. ekonomik, sorunsuz biraz da satarken çok yormayacak bir araç bakıyorum. Maalesef kredi faizlerinin durumu nedeniyle ne kadar az çekersem o kadar kısa sürede ve az fazile öderim .

15000 TL Bandında
    Renault Twingo; İyi güzel ama temiz ve klimalısnı bulmak zor. Ayrıca eli yüzü düzgünlerine saçma sapan paralar isteniyor.
    Fiat Tipo ; SLX bulunsa alınır mı alınsa elde kalır mı , tasarım olarakta tutmadığım arabalardan.
    Opel Tigra ; Fiyattan bağımsız arabalar genel bi yorgun canı çıkarılmış gibi duruyor.

20000 TL
    Citroen C2 Hasar kayıtlı boyalı benzinli olanları denk geliyor 17-18 civarına.
    Nissan Micra 98 99 olanlar var ama ikinci eli düşündürüyor.
    Mitsubishi Carizma ; ?
    Mazda Lantis,323,626 ?
    Renault Megane Coupe,Clio 1 ?

Bu fiyatlarda araç bakan arkadaşlar içinde yardımcı olması açısından bu listeyi nasıl genişletip ne tercih etmeliyiz ?
    Not: Hidrolik direksiyon ve klimalı olması tercihim. Küçük araç olması daha da makul.

• 3 yıl kadar Tipo kullanmışlığım var o fiyat bandında pek rakibi olduğunu düşünmüyorum ama gel gelelim satarken kolay gitmiyor.
    Fiyatlarını takip etmiyorum ama Tempra daha iyi olur satış açısından.
    Twingo ve Tigra saçma araçlar bence tipi hoşuna gidebilir ama eski araçlar bunlar parça sıkıntısı çekilebilir.
  • ben bu listede carizma derdim, kolay kolay arıza yapmadığı söyleniyor hep.
  • Mazda 323 alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Mazda 323 alırdım
    Hocam donanım ve tüketim olarak hangi model ve paketi tavsiye edersiniz? ikinci eli nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Mazda 323 alırdım
    Hocam donanım ve tüketim olarak hangi model ve paketi tavsiye edersiniz? ikinci eli nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuyash

1.6 glx ve 1.6i tutulan modelleri. Piyasasıda iyidir
  • Türkiye şartlarında bu listeden en kolay yürütülebilir olanı clio 1'dir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.