Şimdi Ara

17 tane +7 cleaver (:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • su anda carnacta 49 lvlım bankamda 17 tane +7 poisonsuz cleaver var.....sizce basıyım mı yoksa +7 olarak satıyım mı ??????siz olsanız naparsınız?_

• bence sat.Riske degmez :)
  • Bas bas
  • 17 Tanede Bus varsa bas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pr0Life

17 Tanede Bus varsa bas
    17 tane bus alcak param var___bassam +8 cleaver olma ihtimali nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booqeyman1st

17 tane bus alcak param var___bassam +8 cleaver olma ihtimali nedir?

Alıntıları Göster
    Şu videoyu izlehttp://forum.donanimhaber.com/m_24543668/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: OraLeTH

Şu videoyu izlehttp://forum.donanimhaber.com/m_24543668/tm.htm

Alıntıları Göster
    vaay bea adam 2 tane çıkarttı :S bana 1 tanede yeter (:
  • quote:

vaay bea adam 2 tane çıkarttı :S bana 1 tanede yeter (:

Alıntıları Göster
    şansın varsa 4-5 tane çıkar yoksa bile 1 tane çıkar poisonsuz heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yarr

şansın varsa 4-5 tane çıkar yoksa bile 1 tane çıkar poisonsuz heralde

Alıntıları Göster
    Basma boşa satsan alırsın zaten üstede paran artar. Bassan hepside yanabilir belli olmaz. Hem üste bus paranda kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 11 Temmuz 2008; 23:35:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Basma boşa satsan alırsın zaten üstede paran artar. Bassan hepside yanabilir belli olmaz. Hem üste bus paranda kalır.

Alıntıları Göster
    kaç para carnacta +7 pisonsuz cleaver?????? yani kaç paradan koyarsam hepsini çekerler hemen ???
  • quote:

kaç para carnacta +7 pisonsuz cleaver?????? yani kaç paradan koyarsam hepsini çekerler hemen ???

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Booqeyman1st

bak satıp cleaver parası cıkartabilirsin..doğru..ama ilk başta basarsan.. yani ilk koydukların direk geçerse
    (ne diyon dönüşü olmayan bi yola girekmi)

• quote:

Orijinalden alıntı: Roofie Casanova

quote:

bak satıp cleaver parası cıkartabilirsin..doğru..ama ilk başta basarsan.. yani ilk koydukların direk geçerse

Alıntıları Göster
    nası yani eğer 16 tane +7 cleaverdan 1 tane +8 parası çıkcaksa hiç kasmam o zaman kendimi satarım direk ama kaç paradam satıcam ????? kaçtan satrsam mesela 1 2 saat içinde gider hepsi??

• quote:

Alıntıları Göster
    Hemen deil biraz sabır 5-6 dan koyuyorla ama sen 4,5 ten koysan 17*4,5=76,5 yapar cleaverda 78-80 ee aldın zaten şimdi sen bunları basmaya kalksan 17*2,5 =42,5 bus parası da vercen
    2 tane çıkarsan anca biraz kar edersin peki ya çıkmazsa:S
    İyi düşün ben hep upgraden uzağım hiç bana gülmedi anvil bende al-sat yapıyorum sadece biraz sabırla böylesi çok daha fazla kazandırıyor yalnız sabır gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: SoNSaMuR4Y

Hemen deil biraz sabır 5-6 dan koyuyorla ama sen 4,5 ten koysan 17*4,5=76,5 yapar cleaverda 78-80 ee aldın zaten şimdi sen bunları basmaya kalksan 17*2,5 =42,5 bus parası da vercen
    2 tane çıkarsan anca biraz kar edersin peki ya çıkmazsa:S
    İyi düşün ben hep upgraden uzağım hiç bana gülmedi anvil bende al-sat yapıyorum sadece biraz sabırla böylesi çok daha fazla kazandırıyor yalnız sabır gerekli

Alıntıları Göster
    tamamdır arkadaşlar çok saolun ben satıcam 1 tane +8 cleaver alıcam kendime :D:D herkese saygılar

• quote:

tamamdır arkadaşlar çok saolun ben satıcam 1 tane +8 cleaver alıcam kendime :D:D herkese saygılar

Alıntıları Göster
    Bence 10 tane kalana kadar dene.10 taneyi de satarsın.Tek sorun birazcık az kazanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pibi Ayıcık

Bence 10 tane kalana kadar dene.10 taneyi de satarsın.Tek sorun birazcık az kazanırsın.

Alıntıları Göster
    Upgrade ye hiç güvenmem.Papper kıyafeti +1 den +2 ye geçirirken yakmış adamım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roofie Casanova

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lCracKl

quote:

Zuhahah koptum ya :

• quote:

Orijinalden alıntı: wohou

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    17 cleaver tanesi 2m desek biraz bekelsen hepsi satılsa 34m eder bunları basacak bus paramda var diosun 2.5m da bus desek 43m edio bus parasıda

43+34=77m gerisini sen düşün ama bence bas en kötü 1 2 tane çıakr bas
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeRVouS_BoY

17 cleaver tanesi 2m desek biraz bekelsen hepsi satılsa 34m eder bunları basacak bus paramda var diosun 2.5m da bus desek 43m edio bus parasıda

43+34=77m gerisini sen düşün ama bence bas en kötü 1 2 tane çıakr bas

Alıntıları Göster
    Bastın diyelim.Cleaver poisonsuzsa poison basarken yanma ihtimali var.Ne yapacaksınBence hiç riske girme.Onları sat +8 cleaver al.

• quote:

nası yani eğer 16 tane +7 cleaverdan 1 tane +8 parası çıkcaksa hiç kasmam o zaman kendimi satarım direk ama kaç paradam satıcam ????? kaçtan satrsam mesela 1 2 saat içinde gider hepsi??

Alıntıları Göster
    quote:

kardeş 1 cleaver için değermi yau

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roofie Casanova -- 12 Temmuz 2008; 12:37:55 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.