Şimdi Ara

17 yaşında üniversitedeym (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
7.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BaRo55

Ne Güzel İşte.. 21 Yaşında Mezun Oluyorsun ve Gençliğin Sende Kalıyor..

NE Güzel İşte.. 21 Yaşında Mezun Oluyorsun ve Gençliğin Salak Oluyor. İş hayatı Akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaba

Ezdirme kendini

Kim eziyormuş beni evel allah odamdaki üni 3. sınıf bile bana bir şey diyemiyor.
    Yapıca hepsinden büyüğüm.
  • harbiden yaş sorun olabiliyor bazen.hele ki kız konusunda sınıftaki kızlar genelde benden büyük ve yaş konusunda hepsi sorunlu

neyse bu sene yeni gelenlere bilencezzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_flame

quote:

Ezdirme kendini

Kim eziyormuş beni evel allah odamdaki üni 3. sınıf bile bana bir şey diyemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0d3a

harbiden yaş sorun olabiliyor bazen.hele ki kız konusunda sınıftaki kızlar genelde benden büyük ve yaş konusunda hepsi sorunlu

neyse bu sene yeni gelenlere bilencezzz

Tek derdim de o ya.
    Yoksa takıldığım adamların arasından gerek boy, gerek omuz yapısı kendimi belli ediyorum. İçlerinde üni 3-2-1 var.

quote:

Orijinalden alıntı: Robe dé Chambre

quote:

quote:

Ezdirme kendini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_flame -- 2 Ekim 2009; 16:59:10 >

• Ben geç başladım okula bir sene. Şuan 17 bitti ama 11. sınıftayım :D
  • normali 18'dir onun.
    eskiden lise 3 seneydi, o zaman da 17 idi. yani senin başlama yaşın anormal değil.

ben de 1 sene kaybettim biryeri bıraktığımdan, sonradan hazırlık atlayarak telafi ettim. 23 yaşımızda mezun olacağız daha mı iyi? gerçi askere ne kadar geç gidersem o kadar iyi
  • Ezilmiyormuşsun daha ne? süper bence.
  • En baştaki mesajını Nalet olsun erken boşalmaya diye anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FB®h Pozitif -- 2 Ekim 2009; 17:02:45 >
  • 90'lıyım ben de 2007 başladım üniversiteye. Herhangi bir problem yaşamadım. Sadece aldığım krediye ailemin imza atması vardı, o da problem sayılırsa.

Ayrıca sınıfımda 91'li birisi de var. Şu anda 3. sınıfız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Çavuş

Ben geç başladım okula bir sene. Şuan 17 bitti ama 11. sınıftayım :D

Sen üniversitede kız bulmakta sorun çekmeyeceksin işte. Yada arkadaşalrınla bi yere rahatça gidebileceksin,
    Bizi bi polis çevirse ben direk 17 elde kalıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: AppendiX

Ezilmiyormuşsun daha ne? süper bence.

1 sene ne adam gibi içmeye gidebilirim, nede yaşıma uygun birini bulabilirim, yalnızlık zor ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasanı yan yatır

En baştaki mesajını Nalet olsun erken boşalmaya diye anladım

Çok şükür öyle bi problemim yok.
  • Her türlü yere gidersin merak etme tipin büyük gösteriyorsa kimlik soran olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cardiacus

17 yaşında üniversiteye başlamak hiç de sıradışı bir şey değil.

Yani... Benim de 18'i bitirmeme 1 ay var; ama yarın üniversite yolcusuyum.
  • quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Amorph

Her türlü yere gidersin merak etme tipin büyük gösteriyorsa kimlik soran olmaz.

Başta öyleydi, girmesi sorun olmuyoda, lisede gittiğimiz yere polis girip "herkes kimlik çıkartsın" deyince mekandan atılıp rezil olmuştum. Ünide de aynı mesele olsun istemem, lise4 de hocalar bile dalga geçip derse girerken bana kimlik soruyolardı. Allah'tan 1 sene sonra mezun oldukda kurtuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_flame -- 2 Ekim 2009; 17:10:18 >
  • normal şartlarda zaten 17 18 gibi başlanıyor. bence dert değil. yurtlarda zaten öyle olur herkes karışık sınıf ayrımı yapmıyorlar ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

quote:

quote:

• 22 yaşındayım 2. sınıf okuyorum şu anda pekte memnun değilim yaşıtlarımın çoğu düzenli bi yaşama geçti ya da geçmek için gün sayıyolar oysaki ben daha okulu bitirip askerliği yapıp düzeni mi yapıcam .. sen şanslısın bence..

Yaşım küçük diye baskalarının yanında kompleks yapmanada gerek yok.. Bana okulda bazıları abi diyolar bu daha kötü bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

normal şartlarda zaten 17 18 gibi başlanıyor. bence dert değil. yurtlarda zaten öyle olur herkes karışık sınıf ayrımı yapmıyorlar ki.

Sorunum sınıf ayrımı değil ki birader, benim sorunum reşit olmama.

quote:

Orijinalden alıntı: cMbRs

22 yaşındayım 2. sınıf okuyorum şu anda pekte memnun değilim yaşıtlarımın çoğu düzenli bi yaşama geçti ya da geçmek için gün sayıyolar oysaki ben daha okulu bitirip askerliği yapıp düzeni mi yapıcam .. sen şanslısın bence..

Yaşım küçük diye baskalarının yanında kompleks yapmanada gerek yok.. Bana okulda bazıları abi diyolar bu daha kötü bence

Deme ya?
    Ama beni tek taraflı bakmakla suçlama, ben sadece 18 istiyorum 22 değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_flame -- 2 Ekim 2009; 17:17:13 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.