Şimdi Ara

18.000 ytl ye kadar araç tavsiyesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.el bi araba bakıyoruz 18.000 ytl ye kadar araç tavsiyesi istiyorum... teşekkürler.

• Ne tip bir araç istediğini yazmamışsın; bu durumda ya fazla cevap alamazsın ya da herkes kendi keyfine göre araç yazar...ben de öyle yapacağım...

kuzenim geçenlerde 1999 model 2.5 l. Alfa 166 aldı; güzel bir araç...o fiyat aralığında bulabilirsin, tavsiye ederim
  • bende 15.000 civarında araba arıyorum fiat lar bence uygun fiyatlı oluyor, hem sıfıra yakın hem kullanımı rahat, 18 000 e sıfır gibi palio, albea olabilir bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: FATALcan

2.el bi araba bakıyoruz 18.000 ytl ye kadar araç tavsiyesi istiyorum... teşekkürler.

5 yaşından büyük olmaması dışında hiçbir kriterim yok...
  • grande punto
  • az daha çıkıp corolla yada civic almanı öneririm.başını ağrıtmazlar
  • honda da parça fiyatları yüksek,, yerli araç tavsiye ederim..

ford ------focus 1.6 ghia

fiat ---- palio 1.3 multijet
  • quote:

Orjinalden alıntı: townend

http://www.sahibinden.com/takas_da_olabilirWQQaXQQ7115141WQQpXQQdisplayitem buna bir bak

arkadaş her araç fikrini sorana aynı aracı tavsiye ediyor.. hatta 16000 limiti olana dahi 20binlik arabayı.. sürekli aynı araç
  • quote:

Orjinalden alıntı: manyak06

quote:

http://www.sahibinden.com/takas_da_olabilirWQQaXQQ7115141WQQpXQQdisplayitem buna bir bak

arkadaş her araç fikrini sorana aynı aracı tavsiye ediyor.. hatta 16000 limiti olana dahi 20binlik arabayı.. sürekli aynı araç

belki 18 e bırakacak ne biliyosunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FATALcan -- 16 Mart 2008; 0:56:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: FATALcan

quote:

Orjinalden alıntı: manyak06

quote:

belki 18 e bırakacak ne biliyosunuz

• fiesta dizel derim.sanırım bulursun o fiyata 2. el dizel fiesta..yakıt konusunda en iyi arabalardan biri...diğerleride benim bildiğim kadarıyla getz ve corsa...corsayı bilmiyorum fazla belki fiesatadan iyidir ama getz pek hoşuma gitmiyoru benim...ben fiesta derim...yakıt tasarrufu açısından sadece başka da bi sebebim yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunemars

fiesta dizel derim.sanırım bulursun o fiyata 2. el dizel fiesta..yakıt konusunda en iyi arabalardan biri...diğerleride benim bildiğim kadarıyla getz ve corsa...corsayı bilmiyorum fazla belki fiesatadan iyidir ama getz pek hoşuma gitmiyoru benim...ben fiesta derim...yakıt tasarrufu açısından sadece başka da bi sebebim yok...

fiesta iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.