Şimdi Ara

18.1K TIP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18.1K hangi fakülte yazılır? 17.1 yahut 17.5lik fakültelerin gelme ihtimali var mıdır?

• yukarı
  • Aynı dert bende de var kontenjanlar arttı ya illa geri gelicek ben de gelir gibi düşünüyorum bakalım
  • Yalan olmasın ama geçen sene kontenjanlar sayesinde 100-200 kadar bı gerileme oldu diye hatırlıyorum, ben de acaba Sivas olur mu diye bekliyordum, olmadı :) 17.3k ile Rizeye yerleştim. Yakın zamanda detaylı bir Rize RTEÜ Tıp başlığı açmayı düşünüyoruz, açılana kadar yardımcı olabilirim. Kesinlikle bu sıralamada Sivas gelmiyorsa Rizeyi tavsiye ediyorum ama her şeye rağmen bolca araştırma yapmanız gerektiğini de söylemeliyim. Ben araştırma yaparak, isteyerek Rizeyi yazdım ve son derece memnunum. Dediğim gibi başlık açılana kadar özelden yardımcı olmaya çalışırım isterseniz.
  • GGKGN kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkür ederim detaylı açıklama için. rize sanırım uzak kalacak bana. gaziantepte yaşıyoruz, buraya en yakın şanlıurfa geliyor ancak memleket tokat ve ablam ankarada yaşıyor. bu yüzden acaba urfaya katlanmak yerine çorum mu yazsam diye düşünüyorum. önümüzde en azından uzun zaman var düşünmek için (:
  • Antep ingilizce yaz
  • bıyıklı genç forvet kullanıcısına yanıt
    keşke.. 16k maalesef
  • pautak P kullanıcısına yanıt
    Bu sene çok düşer antep çevresine hep yeni tıplar açıldı adana malatya vs.

normalde de zaten 1k düşüyor bu sene 2k düşmesi hiç süpriz olmaz

Aksi taktirde hatay mkü..
  • bıyıklı genç forvet kullanıcısına yanıt
    umarım haklı çıkarsanız.. hatay gelirse affedersiniz kudururum sevinçten.
  • Geçen sene 17.3k ile Hatay MKÜ, KSÜ, Malatya ing, Fırat, Cumhuriyet kaçmıştı. Ama bu sene hiç belli olmaz. Kontejan artış azalışları göz önünde bulunmalı.
  • Netleriniz, obp, puanınız neydi hocam bi analiz yapıyorum da
  • Tiglera Beta T kullanıcısına yanıt
    18.1K TIP
  • GGKGN kullanıcısına yanıt
    Dönem kaçsın rizede?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.