Şimdi Ara

1988 RENAULT 11 GTS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite öğrencisiyim 1988 model renault 11 flash gts 1,4 motor bir araba buldum , temiz gibi duruyor. Günde toplam 60 km yol yapacağım , genellikle çevreyolunu kullanacağım , fiyatı 4500 lira .
    1-) Nasıl arabalardır , alınır mı , çok sık yolda bırakır mı ?
    2-) Alırsam lpg taktırmalı mıyım , benzinli ve lpg li olarak ne kadar yakar (100 km de kaç litre veya şu anki litre fiyatlarıyla km'de kaç kuruş ? ) ?

• Eski arabanın illaki ufak tefek masrafları çıkar durur hocam. O fiyata önerilen motosiklettir aslında. Araç temizse yine de alınır. Kuzenim 6 bin civarına 93 spring aldı öyle can sıkacak bir masrafı da olmadı mesela arabanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasadaki Renault 11' ler içinde en temiz kalanları GTS, en dökük olanları da Flash' lardır. Temiz olduğu sürece GTS veya Rainbow tercih edilebilir. Bu iki araç motorlu taşıtlar vergisinde aynı dilimdedirler. GTS ve Rainbow' daki motorlar bloktan eksantrikli Cleon motora sahiptir ve çok dayanıklıdırlar. Kolay kolay yolda bırakmaz. Ustanız iyi olursa rahat edersiniz. Eliniz takım tutarsa ufak tefek işleri kendiniz de yapabilirsiniz.

Ben de Renault 12 sahibiyim. Aynı motor kullanılıyor. Motor hacmi, ateşleme sistemi ve karbüratörü farklı. Bir de vites oranları kısa ve dört vites. LPG tüketimi karma kullanımda bu aralar yaklaşık 25 kuruş. Renault 9 ve 11' de motor bakımları yapılmışsa 20 kuruşu bile görebilir.
  • Motosiklet öneririm daha sağlıklı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • flashtan kaçılmalı, zamanının yarış arabasıydı , fakat 2.0 arabalar gibi 120kmh/de 3000devir çeviriyor diye biliyorum uzun yolda ekonomik olabilir fakat yukarıda denildiği gibi dökük versiyonlardan kaçılmalı
  • Merhaba arkadaşlar.

Renault 11 GTS klimalı Fransız üretimi ile yerli üretim Renault 11 GTS ve Renault 9 Broadway yedek parçaları uyumlu mudur? Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.