Şimdi Ara

2+1 önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2+1 hoparlör almak istiyorum... Temiz bir ses versin bass'ı güzel olması da önemli. Konuyla ilgili bilgim olmadığı için yardım almak istedim. Önerileriniz nelerdir? Ne almalıyım nerden almalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: debug

Arkadaşlar merhaba,

2+1 hoparlör almak istiyorum... Temiz bir ses versin bass'ı güzel olması da önemli. Konuyla ilgili bilgim olmadığı için yardım almak istedim. Önerileriniz nelerdir? Ne almalıyım nerden almalıyım?

Selamünaleyküm

Edifier x600. Forumda konusu mevcut. Bir araştırın. Sağlıcakla...

http://www.n11.com/edif...s-21-hoparlor-P16887269 Pepsi koduyla 98 lira...
  • sana tavsiyem eger linkdeki sistemi almadıysan sabret ve acoustic energy aego m 2.1 i al gercekten cok memnun kalacaksin fiyatı tuzludur ama cok uzun sure sana kaliteli yuksek ve alcak seste muzik zevkini verir linkinde veriym iyi günler....
    http://www.muzikenstrumani.com/Acoustic-Energy-Aego-M-White-2-1-Hi-Fi-Aktif-Ses-Sistemi_16829.html#0
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodonblood

sana tavsiyem eger linkdeki sistemi almadıysan sabret ve acoustic energy aego m 2.1 i al gercekten cok memnun kalacaksin fiyatı tuzludur ama cok uzun sure sana kaliteli yuksek ve alcak seste muzik zevkini verir linkinde veriym iyi günler....
    http://www.muzikenstrumani.com/Acoustic-Energy-Aego-M-White-2-1-Hi-Fi-Aktif-Ses-Sistemi_16829.html#0

Hocam tesekkur ederim ilginiz için ama o kadar yüksek fiyatlı birşey düşünmüyorum. açıkcası en fazla 200 bilemedin 250 olur yani :) Yine de tesekkür ederim ilginiz için.

• 250tl altı bütçelerde Edifier veya Microlab mutlaka seçimlerinizin arasında olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pij harvey

250tl altı bütçelerde Edifier veya Microlab mutlaka seçimlerinizin arasında olmalı.

Merhaba,

Önerebileceğiniz bir model var mıdır peki? Çok ses çıksın istemiyorum çok temiz ses ve güzel bas öncelikli kriterlerim bu bütçeyle bulabilir miyim? Bütçemi arttırmalı mıyım?
  • Fiyat-fayda belli bir seviyeye kadar beraber yükseliyor ama malûm bir yerden sonra kalite çok az artarken fiyatlar istediği yere kadar gidiyor. Nerede durup nerede devam edeceğinizi benden ve başkasından çok en iyi siz bilirsiniz.

Arkadaşın önerdiği Acoustic Energy Aego M, 2+1 için alınabilecek en iyilerden ama bütçe mümkün değilse şahsen bütçe artışını daha iyi 2+1 almak yerine ses kartı almak için yapardım.

Yukarıda önerdiğim Edifier, Microlab modellerini yerinde deneyerek karar verirseniz benim yapacağım seçimden daha iyi olur. Mutlaka mağazaya gidip deneyin. Bunlara ek olarak bulabilirseniz Altec Lansing'in 2+1'leri de listeye alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pij harvey -- 12 Aralık 2013; 11:11:04 >
  • Logitech S220 17 watt genellikle 50-60 tl oluyor ama ben bunu 50 tl ye aldım güzel bass çıkartıyor

CREATİVE SBS A120 16 watt genellikle buda 60-50 tl

GOLDMASTER S-2101 20 watt buda 80-90-100 tl arasında değişiyor

ama benden sana tavsiye 50-60 tl lik istiyorsan Logitech S220 yi tavsiye ederim
    100 tl lik istiyorsan GOLDMASTER S-2101 tavsiye ederim... :D

• Dostum ben de bi kaç gündür 2+1 ses sistemi araştırıyordum yukardaki arkadaşın dediği gibi nerde duracağımı bilemedim en sonunda bose companion 5 falan baktım ciddi ciddi sonra bi anda kendime geldim zönk diye o tarz sistemlere atlanmaması gerektiği konusunda ve müzik odaklı olmakla birlikte 2+1 olmasının doğası gereği film ve oyunlarda da çok iyi bir performans alabilceğim creative gigaworks T3 aldım. Şu anda hepsiburada.com da kampanya var. Sakın kaçırma derim. Ayrıca 500 TL üzeri alışverişe 75 TL worldpuan var. Cihaz 370 lira fakat 200 liraya alacağın sistemden çok daha tatmin edebilir diye düşünüyorum fakat bunu okuduğum onlarca ingilizce ve türkçe yorumların özeti olarak söylüyorum kendi fikrim değil. Ürün yarın elime geçicek detaylı yorum yaparım tekrardan. Söylemesi benden araştırıp alması senden olsun. İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Selamünaleyküm

Bu oldukça makul geldi aslında güzel gibi. Peki birşey daha sormak istiyorum. Bunu aldığımda anakartımın üzerinde on board olarak bulunan realtek HD ses kartım sıkıntı yaratır mı bir de ses kartı almam gerekir mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Selamünaleyküm

Bu oldukça makul geldi aslında güzel gibi. Peki birşey daha sormak istiyorum. Bunu aldığımda anakartımın üzerinde on board olarak bulunan realtek HD ses kartım sıkıntı yaratır mı bir de ses kartı almam gerekir mi?

Alıntıları Göster

Selamünaleyküm

Ben de ses kartsız kullanıyorum. Keyifle dinliyorum...

• Bak güzel panpam yrklaşık 10 farklı model logitech creative de dahil olmak üzere 2.1 hoparlör seti kullandım bi nebze manyaklık haline glemeye başladı. eğer param yok abi am iyi ses istiyorum diyorsan tasarım ve kullanım kolaylığından feragat ederk keinlikle ama kesinlikle edifier x600 al. cihazı 1 sene kadar kullandım inanılmaz bir başarısı var. önemli olan cihazı iyi konumlandırmak. uyduları iyi yerleştiriceksin. neyse cihaz 120 lira en fazla gidipte sakın s220 gibi modellere kanma.
  • Edifier X600'ü aldım. Teşekkürler. Ses bass kalitesi oldukça iyi. Sesi yükselttiğimde dahi bozmuyor. Öneren arkadaşlara çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbloodedman

Dostum ben de bi kaç gündür 2+1 ses sistemi araştırıyordum yukardaki arkadaşın dediği gibi nerde duracağımı bilemedim en sonunda bose companion 5 falan baktım ciddi ciddi sonra bi anda kendime geldim zönk diye o tarz sistemlere atlanmaması gerektiği konusunda ve müzik odaklı olmakla birlikte 2+1 olmasının doğası gereği film ve oyunlarda da çok iyi bir performans alabilceğim creative gigaworks T3 aldım. Şu anda hepsiburada.com da kampanya var. Sakın kaçırma derim. Ayrıca 500 TL üzeri alışverişe 75 TL worldpuan var. Cihaz 370 lira fakat 200 liraya alacağın sistemden çok daha tatmin edebilir diye düşünüyorum fakat bunu okuduğum onlarca ingilizce ve türkçe yorumların özeti olarak söylüyorum kendi fikrim değil. Ürün yarın elime geçicek detaylı yorum yaparım tekrardan. Söylemesi benden araştırıp alması senden olsun. İyi forumlar...

merhabalar hocam t3 hakkındaki görüşleriniz?

• FİYAT PERFORMANS OLARAK TAVSİYE EDEBİLİRİM BU ÜRÜNÜ ŞUAN GERÇEKTEN İNDİRİM ORANI GÜZEL

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/LOGITECH-Z553-2.1-Stereo-Hoparl%C3%B6r,103452,465903,831135.html?langId=-14

BENDE YENİ SİPARİŞ VERDİM GELİNCE DÜŞÜNCELERİMİ YAZARIM :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortall441

FİYAT PERFORMANS OLARAK TAVSİYE EDEBİLİRİM BU ÜRÜNÜ ŞUAN GERÇEKTEN İNDİRİM ORANI GÜZEL

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/LOGITECH-Z553-2.1-Stereo-Hoparl%C3%B6r,103452,465903,831135.html?langId=-14

BENDE YENİ SİPARİŞ VERDİM GELİNCE DÜŞÜNCELERİMİ YAZARIM :)

Dün sipariş verdim bugün elime ulaştı. Daha önce mağazada görüp beğenmiştim ama fiyatından dolayı(350tl) almamıştım, şu anki fiyatı çok uygun.(Logitech sitesinde bile 130dolar)

Şu ana kadar görebildiğim tek sıkıntı mağazada incelediğim Z553'ün üretim yeri İngiltere'ydi, gönderdikleri ürün ise Çin menşeli. Mağazada satılan da 150tl yerine 190tl'ye satılıyor bu arada.

• pij harvey kullanıcısına yanıt
    peki çin menşei ile ingiltere çok fark eder mi?
  • zebetosu Z kullanıcısına yanıt
    Etmez. Üretim standartları İngiltere'de daha iyi olduğu için ürüne de yansır bu ama bu fark ürünün performansıyla çok alâkalı olmaz. Atıyorum Çin'de üretim hatası yüzde 5 ise İngiltere çıkışlı ürünlerde binde 1 olur. Yani böyle ayıplı ürünlere denk gelip gelmeme ihtimali dışında aynı ürün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.