Şimdi Ara

2-3 SANİYELİK EKRAN KARARMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 1 haftadır çözemediğim bir problem var. Laptopta tarayıcıda gezerken 2-3 saniyelik bi ekran kararması oluyor. İlk başta bir saniye falan donuyor, sonra ekran kararıyor, 2 saniye sonra geri geliyor. Format atıp driverleri filan yeniden kursam düzelir diye düşündüm ama düzelmedi. Sıcaktan olur diye düşündüm ama bilgisayarı açtıktan 2 dakika sonra yine olmaya başlıyor, yani bilgisayar ısınmadan da yine aynı hatayla karşılaşıyorum.

4 gb ram, i3 2328 işlemci var. Eski bir laptop yani. En kötü ihtimalle bilgisayarı söküp içini temizleyeceğim ama muhtemelen bu da bir işe yaramayacak gibime geliyor. Sizce problem nedir ?

• Bilgisayarı söküp fanları falan temizledim ama hala devam ediyor sorun. Yok mu bir önerisi olan :(
  • Win 10da bana da başladı bu problem. Tahminimce yazılımsal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbeder.53

Win 10da bana da başladı bu problem. Tahminimce yazılımsal.
    Olmadı windows 7'ye döneceğim hocam çünkü çok sinir bozucu. Düzelmiyor ne yaparsam yapalım.
  • Bilgizayarcı kullanıcısına yanıt
    Ben son zamanlarda opera kullanmaya başladım ve karşılaşmadım. Mozilla kullanıyorsan bir denermisin ?
  • derbeder.53 kullanıcısına yanıt
    Formattan sonra mozilla kurdum. Şu an sadece bilgisayarı açtıktan sonra 1-2 defa oluyor bir daha olmuyor. Böyle devam ederse çok sorun etmem ama devamlı olmaya başlarsa windows 7'ye döneceğim sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.