Şimdi Ara

2 aylık s4ümün bataryası şişti !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iyi geceler herkese.... tam 2 aydır s4 kullanıyorum... şarjla ilgili bir sorunum 3 gün önceye kadar olmadı... birden şarj çok hızlı bitmeye başladı... yüzde 5 e gelince kapandı açıldı yüzde 0 gösterdi ve tekrar kapandı. bu durum 2 kez oldu daha sonra yüzde 30 civarlarında kapanıp pil boş gösterdi... dün gece bataryamda şişme oldugunu farketim.. telefonumu carrefour dan aldım. evo garantili... yorumlara baktıgım kadarıyla pek sağlam papuç değil bu evo... teknik servislerine gidip kendim telefonumu teslim edeyimmi yoksa direkt orjinal bataryamı alayım sizce

• no ss no güven
  • quote:

Orijinalden alıntı: sswde

arkadaşlar iyi geceler herkese.... tam 2 aydır s4 kullanıyorum... şarjla ilgili bir sorunum 3 gün önceye kadar olmadı... birden şarj çok hızlı bitmeye başladı... yüzde 5 e gelince kapandı açıldı yüzde 0 gösterdi ve tekrar kapandı. bu durum 2 kez oldu daha sonra yüzde 30 civarlarında kapanıp pil boş gösterdi... dün gece bataryamda şişme oldugunu farketim.. telefonumu carrefour dan aldım. evo garantili... yorumlara baktıgım kadarıyla pek sağlam papuç değil bu evo... teknik servislerine gidip kendim telefonumu teslim edeyimmi yoksa direkt orjinal bataryamı alayım sizce

Samsung batarya konusunda hatası olduğunu kabul etti. Kendi servisleri müracat halinde değiştiriyorlar.
    Sizin servis aynı şekilde yapar mı bilmiyorum.
    Ama normal şartlarda her telefonda batarya en az 6 ay garantili olur. Değiştirmeleri gerekir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.