Şimdi Ara

2.El Ürün Alıp - Referans vermeye üşenenler hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkadaşlar bu forumda yaklaşık bi 10 kez başıma geldiğinden konuyu açma ihtiyacı hissettim.
    Forumdan herhangi birine bi ürün satıyoruz. Adam geliyo alıyo,durumdan memnun hatta telefon açıp teşşekkür eden bile oluyo fakat;
    Referans istiyosun adamdan tık yok ...

Çok mu zor 1-2 kelimeyle memnuniyeti belirtmek ... Telefon açıp konuşmaktan daha mı zor ?
    Bu durumu yaşayan , yaşamayan herkesten yorum bekliyorum.
    Mantık nedir çözemedim.

• Helal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +rep güzel konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal

• Bir tek ben mı memnun degılım bı tek ben mı bu konuda sıkayetcııyım dıye soruyorum kendıme ama yanı sattıklarımdan her seferınde referans alsam heralde çok daha iyi bi güven ortamı olurdu dıyorum. Mıllet 2 tık yapmaya üşeniyo.
  • Not düş referans yazana 5 lira indirim şiir gibi överler

Edit:alıcıda mecbur değil yani yazmak zorunda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chief53 -- 26 Şubat 2015; 17:20:14 >
  • Haklısın indirime can feda demi... adam 10 liranın pazarlıgını yapar. Tamam gel verıyorum dersın. Evine gider referans yok. Madem menuniyeti belirtmek zorunlu değil ne diye REFERANs bölümü var.
    Herkes böyle zorunda değilim diyo. Bi başkası da açıyo şu kadar referans bu kadar referans muhabbeti yapıyo. Cidden sinir bi durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_f -- 26 Şubat 2015; 17:23:13 >
  • bugüne kadar forumdan 4 5 kere alışveriş yaptım hepsine yazdım. zor bişey değil adam haklı konu kapanabilir.
  • Destekleyenlerin olması ne kadar güzel demekki bi tek rahatsız değilim bu konudan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.