Şimdi Ara

2.mezunluk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.kez mezuna kalacagim askerligi erteletmem veya dilekce falan yazmama gerek varmi 2 kez mezuna kalmis biri yardimci olabilir mi

• Askerlik şubesine gidip tecil ettir 2 yıl daha ekliyorlar
  • Hocam tecil ettircen diye biliom e devlete gir bi bak bende şuan ilişiği yok gibi bir şey yazıyo
  • subeye gıtmeye gerek yok ya ınternetten halledılıyo dıye bılıyorum bız oyle yaptıydık ama hatırlamıyorum valla

• e devletten askerlik durum sorgula hangi tarihe denk geliyor bak. Sonuç aşaması yerleştirme kayıt vs vs derken işin uzayabileceğini tarihin ona göre olması gerektiğini unutma. Büyük ihtimal tarih tam denk gelmeyecektir. Lise mezunları askerliğini 2 yıl tecil edebiliyor. Tarih denk gelmiyorsa askerlik şubesinden tecil ettiriyorsun diplomanla beraber. Ancak pandemi dolayısıyla e devletten tecil ediliyor mu bilmiyorum. Askerlik şubesini ararsın net bilgiyi alırsın.

• calmdownbro C kullanıcısına yanıt

Hocam bende 2.defa mezunum bu sene.E devletten sorgulattım.31 Aralık 2021 tarihine kadar ilişiği yoktur diyor.Şimdi bu süre dolmadan gidip tecil mi ettirmem gerekiyor ? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

• SailorSinbad kullanıcısına yanıt
    Evet. Büyük ihtimalle 31 Aralık 2024e kadar ertelerler. Ama sakın bunu bu seneden sonra birkaç kez daha mezuna kalmak için bir güvence olarak görmeyin.Sonuçları güzel olmuyor.
    Son senenizmiş gibi çalışın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thegreatestfriend -- 17 Ağustos 2021; 13:50:10 >
  • thegreatestfriend kullanıcısına yanıt

Çok sağolun hocam teşekkür ederim.Haklısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: SailorSinbad

Hocam bende 2.defa mezunum bu sene.E devletten sorgulattım.31 Aralık 2021 tarihine kadar ilişiği yoktur diyor.Şimdi bu süre dolmadan gidip tecil mi ettirmem gerekiyor ? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Kardeş halledince bana mesaj yazabilirmisin nasi hallettigini

• Diplomayı al askerlik şubesine git onlar yönlendirirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.