Şimdi Ara

20-22 BİN ARABA ARIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
8.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20-22 bin aralığı maksimum olmak üzere önerebielceğiniz araba varmı arkadaşlar. ama dediğiniz arabaları gerçekten bulabilmeliyim zira 1 aydır arıyorum bulamadım=))))))))))))))))) söylenen arabalar hep yüksek fiyatlı çıktı

• Ben de o fiyatlar arası çok araştırdım. tabi senin kriterlerin nedir bilmem. yazsaydın daha fazla yardımcı olurdum.aile arabası diyorsan ve benzinli astra elegance, focus1 ghia. ama fiyatlar bu ara çok yüksek. umarım fazla acelen yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egebuca

Ben de o fiyatlar arası çok araştırdım. tabi senin kriterlerin nedir bilmem. yazsaydın daha fazla yardımcı olurdum.aile arabası diyorsan ve benzinli astra elegance, focus1 ghia. ama fiyatlar bu ara çok yüksek. umarım fazla acelen yoktur.
    İmzamdaki arabayı tavisye ederim o fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecar limon

İmzamdaki arabayı tavisye ederim o fiyata.

Alıntıları Göster
    gel sana benim 206 yı satalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: anti-mage

gel sana benim 206 yı satalım

Alıntıları Göster
    2007 Model select donanımlı Hyundai Accent Era alınabilir.1.4 motorunun bile performası baya yüksek.Konforlu bir araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4rm4n

2007 Model select donanımlı Hyundai Accent Era alınabilir.1.4 motorunun bile performası baya yüksek.Konforlu bir araba.

Alıntıları Göster
    2004 model civarı honda civic alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: opr

2004 model civarı honda civic alınabilir

Alıntıları Göster
    ne tarz bişi istiosun arkadasım ama biraz sölesen ona göre önerirdikk.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkaaan06

ne tarz bişi istiosun arkadasım ama biraz sölesen ona göre önerirdikk.....

Alıntıları Göster
    nasıl bişey istiyorsun hiç bahsetmemişsin bu durumda samand tavsiye ederim
  • 1,4 97 bg hyundaı era tavsiye ederim hem yakıtıda az.2008 model 5 yıl garanti ucuz bakım maliyetleri ....hemde sıfır.90 küsür model arabalara vereceğine bunu al bence.
    yada 2006 era 1,5 crdi dizel olabilir...

quote:

Orjinalden alıntı: mustim75

20-22 bin aralığı maksimum olmak üzere önerebielceğiniz araba varmı arkadaşlar. ama dediğiniz arabaları gerçekten bulabilmeliyim zira 1 aydır arıyorum bulamadım=))))))))))))))))) söylenen arabalar hep yüksek fiyatlı çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay3442

1,4 97 bg hyundaı era tavsiye ederim hem yakıtıda az.2008 model 5 yıl garanti ucuz bakım maliyetleri ....hemde sıfır.90 küsür model arabalara vereceğine bunu al bence.
    yada 2006 era 1,5 crdi dizel olabilir...

quote:

Orjinalden alıntı: mustim75

20-22 bin aralığı maksimum olmak üzere önerebielceğiniz araba varmı arkadaşlar. ama dediğiniz arabaları gerçekten bulabilmeliyim zira 1 aydır arıyorum bulamadım=))))))))))))))))) söylenen arabalar hep yüksek fiyatlı çıktı
    İstediğin özellikleri sayarsan daha çok yardımcı olabiliriz . Örneğin dizel mi istiyorsun benzinli mi ? Düz mü otomatik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

İstediğin özellikleri sayarsan daha çok yardımcı olabiliriz . Örneğin dizel mi istiyorsun benzinli mi ? Düz mü otomatik mi ?

Alıntıları Göster
    o fiyatlara focus alınabilir
    2004 focus collection yada focus ghia alabilirsin.
    Hem donanımlı araca binersin hemde satarken zorlanmazsın

yada astra megane 2ye bakabilirsin o fiyatlara

internet sitelerindeki araçların fiyatları biraz uçuktur. O fiyatlar piyasanın 1-2 milyar üstünde oluyor genelde
  • o paraya c sınıfı focus ve astra.focus ghia astra elegance yada cd ama bunların düşük km lerini bulman çok zor 100bin edayanmış olurlar genelde.daha alt donanımlısı focus ve astra confort lar var onlara bak.toyota ve golf dıyecem ama onlarında suyu çııktı hem çok yuksek fıyat hemde arabalar çok yıpranmış oluyo ryıne 100bın altı zor bulman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enforacle

o paraya c sınıfı focus ve astra.focus ghia astra elegance yada cd ama bunların düşük km lerini bulman çok zor 100bin edayanmış olurlar genelde.daha alt donanımlısı focus ve astra confort lar var onlara bak.toyota ve golf dıyecem ama onlarında suyu çııktı hem çok yuksek fıyat hemde arabalar çok yıpranmış oluyo ryıne 100bın altı zor bulman.
    Station Wagon Focus 2005 Model 40.000 KM de al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalper

Station Wagon Focus 2005 Model 40.000 KM de al.

Alıntıları Göster
    valla sıfır tata indica dizel al kafan rahat olsun derim..20milyar civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceper

valla sıfır tata indica dizel al kafan rahat olsun derim..20milyar civarı.

Alıntıları Göster
    Bu fiyatlara Renault laguna II ve Megane II lerin 1.6 benzinlilerini tavsiye edebilirim özellik bakımından çok iyi araçlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn85

Bu fiyatlara Renault laguna II ve Megane II lerin 1.6 benzinlilerini tavsiye edebilirim özellik bakımından çok iyi araçlar.

Alıntıları Göster
    o istersen tata india indio 1.4 dizellere var 2. el istersen megane 2 corolla bulunabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

o istersen tata india indio 1.4 dizellere var 2. el istersen megane 2 corolla bulunabilir

Alıntıları Göster
    civic derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: -s-laughter

civic derim ben

Alıntıları Göster
    Farklı bi secenek olarak: ford c-max benzilisini 22 ye cok rahat alırsın... Full araba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: guner05

Farklı bi secenek olarak: ford c-max benzilisini 22 ye cok rahat alırsın... Full araba...

Alıntıları Göster
    opel astra 2004 1.6 HB
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaT1F

opel astra 2004 1.6 HB

Alıntıları Göster
    tata indica 1.4 benzinli öneririm üstelik fiyatı da uygun 18.900 ytl

20-22 BİN ARABA ARIYORUM

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.