Şimdi Ara

2007 Civic sedan müzik tesisatı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Müzik sisteminin baslarından hiç memnun değilim, tizler idare eder ama baslar bir türlü tatmin etmiyor. Tesisatta değişiklik yapan var mı? Ya da benimle aynı fikirde olup değiştirmeyi düşünen. Ucuz yollu gösterişsiz bir amfi ve woofer bana ne kadara malour? Düzgün bass alırmıyım? Amacım geçtiğim caddeyi yerinden oynatmak değil, temiz ve güzel bas almak istiyorum. Honda nın bas sistemini sordum 1500ytl dediler çok pahalı
    Tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersincem -- 26 Nisan 2007; 12:31:22 >

• BU ARADA BENİMDE Bİ SORUM VAR BENİM ARAÇTA 4 KOLON VAR VE SES EN FAZLA 40 A KADAR ÇIKIYOR SİZDE KAÇA ÇIKIYOR EN ÇOK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riazor Blues -- 26 Nisan 2007; 12:42:57 >
  • 40
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre000

BU ARADA BENİMDE Bİ SORUM VAR BENİM ARAÇTA 4 KOLON VAR VE SES EN FAZLA 40 A KADAR ÇIKIYOR SİZDE KAÇA ÇIKIYOR EN ÇOK

Senin ön camın dibindeki hoparlörler yok herhalde Emre.
    Bence baslar tizler yeterli bas seviyesi sonrada tizlerde 3 de benim sorunum yok o açıdan.
  • ses bence tatmin edici, tizler daha iyi olabilirdi.
    yalnız fader ile önleri kapatıp sadece arkaya verdiğimde kısık ve daha boğuk bir ses duyuyorum. önlerdeki ses daha canlı nedense.

kayıt mp3 cd leri sorun çıkarmadı, tekleme yapmadı şimdiye kadar, aman tahtaya vuriim
  • Brada,
    tizleri bende 3 de kullanıyorum ama basları sona aldığımda, orta seviye ses şiddetinde rahatsızlık veriyor, o yüzden bas arayışı içindeyim daha yumuşak ve güçlü bas...
    Slm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sovalye99

ses bence tatmin edici, tizler daha iyi olabilirdi.
    yalnız fader ile önleri kapatıp sadece arkaya verdiğimde kısık ve daha boğuk bir ses duyuyorum. önlerdeki ses daha canlı nedense.

kayıt mp3 cd leri sorun çıkarmadı, tekleme yapmadı şimdiye kadar, aman tahtaya vuriim

Öndeki seslerin daha canlı çıkması sanırım camın dibindeki hoparlörler sayesinde oluyor daha ufaklar ve tiz ağırlıklı olabilirler.
    @ersincem aramızda yaptıran yok bildiğim kadarıyla fakat başka yerlerden bas vs olaylarına girenler var yeni civicte araştırmakta fayda var fakat garanti olayınıda unutma servis dışında ses sistemine yaptıracağın bir müdahale garantiyi etkiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brada -- 26 Nisan 2007; 17:55:14 >

• radyosunda rds yokmu? kanal bilgileri vs ekranda göremiyor muyuz yani.
  • Dışarıdan aldığımız bir ses sistemini servise versek ve servis monte etse, araç bu durumda bile garanti dışı kalmış olur mu?
    İlla honda'nın ses sistemlerini (subwoofer/bas sistemi) mi kullanmak zorundayız?
  • malesef öle araca dışardan hiç bişey taktırmıyorlar
  • Peki biz alıp arka kolonların yerine taksak, buradaki çıkış ne kadar (kaç watt) bilgisi olan var mı acaba? Problem olduğunda eskilerini yine yerine takarız, amaç daha düzgün ses almak.
  • Arkadakiler kaç wat bilmiyorum ama onları değiştirmek kolay bagajdan rahat ulaşılıyor eliniz biraz yatkınsa bu işlere kendiniz değiştirebilirsiniz yada başka bir yerde değiştirebilirsiniz servis anlamaz bile. Kapıdakiler için aynı şeyi söylemek zor kapı döşemelerinin çıkması gerekiyor.
  • Bir fırsatını bulursam denicem Brada. Önler fena değil, kalabilir.
    Tşk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.