Şimdi Ara

2007 corollaya konsol kaplama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. 2007 D-4D korolla sedan aldım. Konsol kaplama yapmak istiyorum ve internetten ürün buldum. Ancak tereddüt ediyorum. Konsolunu kaplayan arkadaşlar var mı? Var sa bana bu konuda yardımda bulunacak notlarını ve tavsiyelerini bekliyorum.
    Bu kaplamayı ben kendim yapabilir miyim? Çünkü internetten sipariş edip elimde kalması da var. Yanlış yaparsam paramın gittiğine yanmam da ya geri sökerken orjinal konsola zarar verirsem diye korkuyorum.
    İlgili sitede böyle bir sorunun olmayacağı yazıyor ama ne derece doğrudur, güvenilir midir?

İşte link;
    http://www.otoyedekparca.com/Ayrinti.php?urun=1180

• arkadaşlar lütfen cevap yazınız.
  • sakin ol arkadaşım mesajına 4-5gün sonra cevap gelen arkadaşlar var, sürekli online değil ki kimse..

kaplamayı uygulaması kolay, bantlayıp yapıştırıyosun sadece.
    hata yapabilceğini sanmıyorum, genelde tam otururlar..
    sölediklerine göre iz bırakmıyomuş bant, sökersin beğenmezsen..
    ama o fiyata değip değmiyeciği tartışılır, zevke bağlı biraz,
    ben olsam orjinal kullanırdım mesela..
    ama dezavantajı için değil, dediğim gibi zevk meselesi biraz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fircam

sakin ol arkadaşım mesajına 4-5gün sonra cevap gelen arkadaşlar var, sürekli online değil ki kimse..

kaplamayı uygulaması kolay, bantlayıp yapıştırıyosun sadece.
    hata yapabilceğini sanmıyorum, genelde tam otururlar..
    sölediklerine göre iz bırakmıyomuş bant, sökersin beğenmezsen..
    ama o fiyata değip değmiyeciği tartışılır, zevke bağlı biraz,
    ben olsam orjinal kullanırdım mesela..
    ama dezavantajı için değil, dediğim gibi zevk meselesi biraz...

Sayın teğmen komutanım, ben bu olayı başka bir form da açtım. Fakat günlerce beni net olalark aydınlatacak bilgi alamadığım için sabırsızım. Hatta bura da da iki bölüm de aynı konuyu açtım. İnşallah kullanan arkadaşları burada bulur ve cevap alırım. Saygılar.

• bence gayet hoş....
  • Arkadaşlar siteyi inceleyip yorumlarını yazarlar sa sevinirim.

İşte link;
  • Meriç oto aksesuar'da uygulaması dahil 120ytl'ye yaptırabilirsiniz. Bencede çok hoş

quote:

Orjinalden alıntı: a1973

Arkadaşlar siteyi inceleyip yorumlarını yazarlar sa sevinirim.

İşte link;
  • BEN YAPTIRDIM OPEL ASTRAYA GAYET HOS DURUYOR VE ARABAYA AYRI BIR HAVA KATIYOR TAVSIYE EDERIM

YANLIZ FIYAT BIRAZ PAHALI BEN 16 PARCAYA 90 MİLYON VERMİSTIM BİDE EGER YAPTIRACAKSAN ALDIGIN YERE YAPTIR BIRAZ ZAHMETLİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrew -- 20 Ocak 2007; 19:05:33 >
  • Teşekkürler...
  • Selam !
    Okurken Merak ettim. Konsol kaplama nedir? Kusura bakmayın daha Er im. Konu hakkında bilgi ve foto verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • satarken çıkarmak kolaymı ve iz bırakacakmı?

bu yüzden almayı düşündüğüm bir arabadan vazgeçtim. adam kendince güzelleştirdiğini düşünmüş ama orjinali daha iyi bence.
  • bildiğim kadarıyla 3M bantlar iz bırakmıyor çıkartırkende zarar vermiyor diye biliyorum.www.modacar.com.tr adresinde de var yanlış hatırlamıyorsam 90ytl+kdv demiştiler kargoyla 24 saat içinde ewine gönderiyorlarmış.bende baktım çok aso gözüküyordu.
  • Bu hafta Bursa da bir çok oto aksesuarcı dolaştım. Çoğu konsol kaplamanın toyotalarda sorun yarattığını, kaplamanın iki gün sonra kalkmaya başladığını ve bu sorunun toyotanın konsol malzemesinden kaynaklandığını (biraz kaygan ve pürüzsüz), üretici firmaya bu durumu ilettiklerini ve başka bir yapıştırıcı türü kullanılarak sorunun aşılabileceğini, onun için biraz beklemem gerektiğini söylediler. Ben de beklemedeyim.
    İlgilenen arkadaşlar biraz daha bekleyelim.
    Bir Vito ya maun kaplama yapmışlar ben orjinali sanmıştım. Süper oluyor. Darısı toyotalarımızın konsoluna.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.