Şimdi Ara

2009 Avrupa Şampiyonası (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.433
Cevap
0
Favori
35.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lucifer34

@Serhat
    AAA serhat şimdi oldu mu bu memur zihniyeti Ne demek zurnanın son deliği gel abicim girelim iddiaya ama ilk önce neyin başarı neyin başarısızlık olduğunu bir belirleyelim

benim için yarıfinalden aşağısı başarısızlıktır.. ama tanja başta olduğu sürece gruptan çıkmayı başarı sayıyorum :)
    başarıyı sen belirle, ona göre girelim iddiaya.. tabi o zaman oran değişebilir :)

• @lucifer34 herkesin basketbol bilgisine şüpheyle yaklaştın ya, septiklik oradan geliyor..

iyisi mi bloklayalım birbirimizi. en güzeli..
  • Onan: Madalya alacak güçteyiz
    31 Ağustos 2009 Pazartesi

Ankara’da düzenlenen Efes Pilsen World Cup’ta aldığı sürpriz yenilgilerle turnuvayı 5. sırada tamamalyan A Ulusal Erkek Basketbol Takımı’nın yıldızı Ömer Onan yüreklere su serpti.

Gazetemize özel açıklamalar yapan Onan, takım uyumunun çok iyi olduğunu ve bunun özlenen bir tablo olduğunu söyleyerek, “Herkes çok istekli. Bu yıllar sonra özlenen bir tabloyu ortaya çıkardı. Takımda her oyuncunun aynı kafa yapısında olması önemli bir avantaj. Hazırlık maçlarında istediğiniz kadar kazanın ya da kaybedin. Bu bir ölçü değil. Biz nerede eksiğimiz var biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Onan sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz son üç şampiyonada ilk 8’e giremedik. Artık başarmanın zamanı. Tek yumruk halinde mücadele edersek bu takım madalya alır. Ben buna yürekten inanıyorum. Herkes de buna inanmalı ve bütünleşmeli. Başarmamak için hiçbir neden yok.”

Evet bunu hepimiz biliyoruz madalya alacak güçteiz..Ama artık her şampiyona da bunların tekrarlanması efendim havamız süper birlik içinde mücadele edersek dereceye gireriz yorumları artık sıkmayı bırakın boğuyor beni..Nedir bu ya ? Genç oyuncular dişinda ne Hido nun ne de Kerem Ömerin bu sözleri içten söylediğini düşünmüyorum çünkü onlarda biliyorlar yetmeyeceğini..Ama işte kim söyletiyor bunları ??
    Tek yumruk mücadele edersek takım madalya alırmış...Hadi canım ! Nasıl yetecek sadece mücadele etmek ? Hele bizim gibi çabuk demoralize olan bir takımsanız..
    Oyuncular bildik sözler sarfediyor ..Demirel ve Tanjevic bambaşka açıklamalar yapıyor halen Kerem Gönlüm'e takılmış vaziyettler..Demirel desen zaten çeyrek finali yeterli görüyor..
    Harun Erdenay bile Ruanda maçından sonra garip garip sözler sarfedebiliyor...

Anlamak mümkün değil..

• @Serhat

Abi son 3 şampiyona da çeyrel final görmemişiz demek oluyor ki çeyrek final yaparsak başarı olur Eğer çeyrek finale kalırsak başarıdır şaka bir yana ben yarı final diyorum eee neyine? Onu da sen belirle ama fındık kabuğunu dolduran bişey olsun

@malazgirt

Abi yok valla ben iboyu severim sadece benim ondan hep şikayetim hiç bir zaman istikrarı yakalayamamış olmasıydı. 1 maç inanılmaz yüzde ile oynar (kinder maçını örnek verdim) bir maç bomboş atışları kaçırır Neden ise hiç bir zaman istikrarı olamadı bahsettiğin pana macerasında da buna benzer durum var... Ama Serkan ile kıyaslanamaz tabii ki

Bu şampiyonada da başarısız olursa ben de onun artık gitmesinden yanayım ama bu onun kötü bir coach olduğundan dolayı değil artık bu alıştırmaya çalıştığı düşüncenin kabul görmemesinden dolayı bunu düşünürüm... Tanjevic zaten yapı olarakta düşünce olarakta kulüp takımı coachudur milli takım coachluğundan çok... Ama ben elemelerde ki oyun üzerine bir ışık gördüm tarihte hiç oynanmayan bir oyun gördüm bunun üzerine bir şampiyona daha bekleyelim diyorum o kadar... Sizce bunu haketmiyor mu elemelerde ki oyunun ardından?

@eyoruk

istersen seninle de girelim

Bu arada tek başıma kale savunuyor gibi hissediyorum kendimi ne oluyor yaw herkes üzerime geliyor Yok mu Tanjevicin yaptıklarını beğenen bir Allah'ın kulu şu forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer34 -- 31 Ağustos 2009; 12:54:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Onan: Madalya alacak güçteyiz
    31 Ağustos 2009 Pazartesi

Ankara’da düzenlenen Efes Pilsen World Cup’ta aldığı sürpriz yenilgilerle turnuvayı 5. sırada tamamalyan A Ulusal Erkek Basketbol Takımı’nın yıldızı Ömer Onan yüreklere su serpti.

Gazetemize özel açıklamalar yapan Onan, takım uyumunun çok iyi olduğunu ve bunun özlenen bir tablo olduğunu söyleyerek, “Herkes çok istekli. Bu yıllar sonra özlenen bir tabloyu ortaya çıkardı. Takımda her oyuncunun aynı kafa yapısında olması önemli bir avantaj. Hazırlık maçlarında istediğiniz kadar kazanın ya da kaybedin. Bu bir ölçü değil. Biz nerede eksiğimiz var biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Onan sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz son üç şampiyonada ilk 8’e giremedik. Artık başarmanın zamanı. Tek yumruk halinde mücadele edersek bu takım madalya alır. Ben buna yürekten inanıyorum. Herkes de buna inanmalı ve bütünleşmeli. Başarmamak için hiçbir neden yok.”

ohhh be ömer, ağzına sağlık içimi rahatlattın walla.. sahada gördüklerim önemli değil, sen ne diyosan doğrudur..

@Volkan

tamam abi eğer başarıyı yarıfinal olarak belirlediysek, oran 1'e 10 olarak kalabilirim.. aklıma birşey gelmiyor, senin önerin varsa alıyım

• Yok ben iddiaya girmiye sevmem..
    Tanjevic'i beğenirdim ben..."Eski" Tanjevici..
  • @Serhat

Abi o zaman şöyle yapalım ilk önce iddia sonucunda verilecek olan şeyin çeşidinin ne olması gerektiğine karar verelim... karşılığında bir eşya(örneğin ayakkabı) ya da imzana ne kadar haksız olduğuna dair Tanjevicten özür dileyen ve kendini söven bir yazı gibi mi olsun

@eyoruk

Gel gel korkma sende biliyorsun di mi en az yarı final oynayacağımızı
  • Yok korkmak değil..İddia ya girmem ben..Prensibim öyle.
  • Ne yarı finali ya :S

Bence aynı geçen şampiyona gibi olacak.Sadece 2 galibiyetle bitiririz turnuvayı.

DN:2007'de kaç galibiyet aldığımızı tam hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futureal -- 31 Ağustos 2009; 20:21:12 >
  • quote:

@Serhat

Abi o zaman şöyle yapalım ilk önce iddia sonucunda verilecek olan şeyin çeşidinin ne olması gerektiğine karar verelim... karşılığında bir eşya(örneğin ayakkabı) ya da imzana ne kadar haksız olduğuna dair Tanjevicten özür dileyen ve kendini söven bir yazı gibi mi olsun

imza olayı zaten muhakkak olacak onun kaçarı yok onun dışında da eğer kabul edersen birbirimize karşı maddi iddiaya girmekten ziyade belli bir iddia bedelini kaybeden kişi gidip bir hayır kurumuna yatırsın.. ne dersin? 1'e 10 oranını düşünürsek sen kaybedersen 10 tl, ben kaybedersem 100 tl yatırayım olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

quote:

@Serhat

imza olayı zaten muhakkak olacak onun kaçarı yok onun dışında da eğer kabul edersen birbirimize karşı maddi iddiaya girmekten ziyade belli bir iddia bedelini kaybeden kişi gidip bir hayır kurumuna yatırsın.. ne dersin? 1'e 10 oranını düşünürsek sen kaybedersen 10 tl, ben kaybedersem 100 tl yatırayım olur mu

Tamam abi ama hayır kurumundan çok şöyle yapalım çevremizde paraya muhtaç olanlar vardır. Kaybeden o aileye veya kişiye yardım yapsın
    ben kurumlara fazla güvenmiyorum en iyisi böyle hemde 1-10 gibi bir olay yok kaybeden 100YTL veriyor ne dersin?

@eyoruk
    hadi öyle olsun

• tamam hacı aslında ben de öyle düşünmüştüm zaten ihtiyacı olan kişiye 1. elden vermek daha iyi tabi ki

100 tl seni sarsmasın hacı malum evlilik hazırlıkları falan yok yani kesin kaybetceksin o yüzden diyorum

şaka bi yana güzel iddia oldu Volkan teşekkür ederim şimdiden.. iddiada kaybeden aslında başka şekilde kazanmış olacak

• Aynen öyle Serhat ama hiç kendini alıştırma bir 100YTL ayır kenara ben de teşekkür ederim
  • Tanjevic, Boxer dergisine bir röportaj vermiş. Boxer:D

http://www.basketdergisi.com/Haber.aspx?ID=329&CatID=6
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malazgirt

Tanjevic, Boxer dergisine bir röportaj vermiş. Boxer:D

http://www.basketdergisi.com/Haber.aspx?ID=329&CatID=6

Boxer mı? Basket dergisi mi?
  • Verdiğim linkte şöyle diyor.

quote:

Milli takım ve Fenerbahçe Ülker coachu Bogdan Tanjevic, Boxer dergisine bir röportaj verdi.

Benim bildiğim 1 tane boxer dergisi var. Didem Erol'un sexsi kadın seçildiği dergi. Basket dergisi olarak satılıyor mu bilmiyorum.
  • Bu boxer dergisinin çalışanlarından veya yöneticilerinden birinin kesin basketbol ile ilgisi var... Daha önce de Ergin Ataman ile röportaj yapmışlardı Basketbol dergilerinin bile röportaj yapmakta zorlandığı bu isimler Boxer gibi alakasız bir dergiye yapıyorlarsa bu işte bir iş vardır
  • Harıl harıl eski Eurobasket maçlarını arıyorum..Tabi bütün maçları da değil Keşke bulabileceğimiz bir yer olsa ama yok ne yazık ki
  • quote:

Basketbol dergilerinin bile röportaj yapmakta zorlandığı bu isimler Boxer gibi alakasız bir dergiye yapıyorlarsa bu işte bir iş vardır

Sexsi oluyorlar

Katılacak son takım belli oldu mu? Fransa mı? İtalya mı?
  • italya elenmişti zaten fransa oldu
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.