Şimdi Ara

2009 Avrupa Şampiyonası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.433
Cevap
0
Favori
35.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Malazgirt
    uçuk olacak ama şu oyunumuzu gördükten sonra Mirsad ve İbo'yu da kadroyu alalım derim.

Yok kardeş neden uçuk olsun ki..Yerlerinde oynayanları gördükçe milyon kere alınmaları gerekirdi.
  • @Serhat

Bu memur zihniyeti mi oluyor? Beni yakından tanısaydın anlardın diyeceğim ama boşver girmeyelim bu gibi konulara Sadece demek istediğim adamın bir bildiği vardır bir bekleyelim şampiyonayı neler çıkacak ondan sonra sallarız

@eyoruk

hocam madalyaları çöpe attık filan demişsin de biz acaba kendimizi çok mu büyük görüyoruz? Hırvat maçını izledim adamların oyuncularının neredeyse hepsi NBA yada NCAA ile ilişkisi olmuş oradan yolları geçmiş oyuncularmış Murat murathanoğluya göre... Sonra bizim takıma baktım Biz kendimizi Litvanya, Yunanistan, ispanya ile rakip görürken bir Hırvatlar kadar olamamışız!!! Neyse bu ayrı tartışma konusu ama ben Aydın Örsün bu milli takımdan nasıl gittiğini!!! dün gibi hatırlıyorum. Aydın Örs gibi Türk basketbolunun yapı taşına bunlar yapıldıysa Tanjevic kim ki ona yapılmasın

• Lucifer bu tanjeviç sevgin endir anlamak mümkün değil.2003 ten sonra olimpiyatları saymazsak bu takım ne yaptı oyun bile oynayamadı döküldük.Aydın Örse niye bu kadar tahammül etmedi az muhterem pek... Turgay Demirel .Nowitzkisiz Almanya 'ya yenilmeyi kim açıklayabilir.Mehmet Okur ,Kaya Peker,Serkan Erdoğan kadroya alınmıyor Fatih Solak gibi insan kadroda.Geçen sefer 2 ay kamp yapıp şampiyonaya gittik batırıp geldik

Maçları izleyemediğim için pek yorum yapamıyorum şuanki durum hakkında ama Almanya maçından sonra Kerem Gönlüm'ü aradık diye açıklama yapıyor tanjeviç.Bu ülkede Ömer,Semih,Kaya,Mirsad,Mehmet,Ersan,Oğuz tam 7 oyuncu var pota altında oynayabilecek.Kerem Gönlüm zurnanın son deliği olur iyi bir antrenörün elinde olsak.

Yanlış anlaşılmasın ben başarılı olamayız demiyorum.Ama daha fazla saçma sapan oyuncu tercihleri ,setsiz hücumlar ,herkesin sabit durup top elinde olanın ilk fırsatta potaya şut salladığı bir milli takım görmek istemiyorum.İstikrarlı oyun oynayan bir takım istiyorum.Adam akıllı rotasyon yapan teknik adam istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer34

@Serhat

Bu memur zihniyeti mi oluyor? Beni yakından tanısaydın anlardın diyeceğim ama boşver girmeyelim bu gibi konulara Sadece demek istediğim adamın bir bildiği vardır bir bekleyelim şampiyonayı neler çıkacak ondan sonra sallarız

evet Volkan, bir adam bir işi yıllardır yapıyor diye o adama körü körüne bağlanmak memur zihniyetidir.. neden memur zihniyeti dedim biliyormusun.. çalıştığım yerde devlet kadrosunda yıllardır çalışan memurlar var.. adamlar hem iş yapma açısından, hem eğitim açısından benim gibi yeni jenerasyonun çok gerisindeler ama onlara kalsa "biz yıllardır bu işi yapıyoruz" mantığıyla bizden çok daha iyiler :) ama naparsın adam kapmış bi kere kadroyu, atsan atılmaz satsan satılmaz.. emekli olmasını bekliceksin anca.. bu devletin bir sürü kademesinde böyle.. biz de tanja'nın emekli olmasını beklemek zorunda değiliz.. tazminatı neyse verelim defolsun gitsin.. 2010 inanılmaz bir şans bu ülke için.. belki 20-30 senede 1 anca gelir böyle şans.. hem çok iyi bir jenerasyon yakalamışız hem de ev sahibiyiz ama başımızdaki düdük makarnası yüzünden heba edeceğiz bu şansı

• abi birkaç kez yazmıcam dedim ama yine dayanamıyorum..

"Hırvat maçını izledim adamların oyuncularının neredeyse hepsi NBA yada NCAA ile ilişkisi olmuş oradan yolları geçmiş oyuncularmış Murat murathanoğluya göre... Sonra bizim takıma baktım Biz kendimizi Litvanya, Yunanistan, ispanya ile rakip görürken bir Hırvatlar kadar olamamışız!!!"

@lucifer34, bunlar senin yazdığın cümleler. ve sonuna kadar savunduğun coach'un milli takıma almadığı bi nba all star'ı, nba tecrübesi yaşamış ve şu an ki kadroya baktığımda hayli hayli katkı verebilecek İbo, avrupa'nın en iyi ligi ACB'de oynamış Serkan, Kaya, Ermal üçlüsü dışarıda bekliyor..

hırvatistan'ın kadrosunda nba'de tutunabilmiş bi oyuncu yok. en iyileri planinic'ti onu da kapının önüne koydular. Kasun Gortat'nın yarısı kadar katkı veremediği magic'ten kaçtı, giricek nba'in en seyahat sever adamlarından biri olarak türkiye'ye tatile geldi. ukic toronto'da bi sezon 3. guard olarak oynadı..

hırvatistan'la yaptığımız maçı izleyenler adamların soktuğu dış şutların nasıl boş şutlar olduğunu bizim kullandıklarımızın çoğunun ise nasıl zorlama olduğunu görmüşlerdir. aramızdaki fark onların bi sistemi var bizim yok. ya da var ama sadece tanjevic ve sen biliyorsun..

• quote:

@eyoruk

hocam madalyaları çöpe attık filan demişsin de biz acaba kendimizi çok mu büyük görüyoruz? Hırvat maçını izledim adamların oyuncularının neredeyse hepsi NBA yada NCAA ile ilişkisi olmuş oradan yolları geçmiş oyuncularmış Murat murathanoğluya göre... Sonra bizim takıma baktım Biz kendimizi Litvanya, Yunanistan, ispanya ile rakip görürken bir Hırvatlar kadar olamamışız!!!

Kendi kapasitemiz çok mu düşük peki ?
    Çöpe atıldı tabi ki..
    Hadi 2002 yi geçtim..Ama onun ile de ilgili yazmak çizmek gerek
    2002-Abd ; Evet şansımız yoktu..2 maçı son topla son hatalar ile kaybettik.Sonra İspanya'dan tarihi fark yedik..Aydın Hoca'nın 7 kişi ile maçı bitireceğim ısrarları yüzünden.
    2003-İsveç ; takım olamamanın çok büyük zararını gördük bu turnuva'da..Aydın Hoca bir türlü disiplini sağlayamadı..Özellikle de Hidayet konusunda..
    Hidayet takımı bozan en önemli etken idi o zaman. Okur rakip uzunları denize döküyorken Aydın hoca kenara alıyordu ne yazık ki.(özellikle de Fotsis'i )Hüseyin'in fazla kullanılmaması ,yine hiç şans verilmeyen Gönlüm'ün alınması ve onun yerine 3.bir guardımızın olmaması..Bunun eksikliğini en çok son Yugoslavya maçında hissetmiştik..Ender çok kritik anlarda top kayıpları yapmıştı..Ve neredeyse ellerimizle maçı vermiştik..
    Ne kahrolmuştum ama Ayrıca önceki gün keşke Hırvatlara yenilseydik diye de dövünmüştüm..Çünkü daha kolay rakip çıkacktı Sanırım Slovenya idi.Ama daha kısa mesafe diye millet sevinmişti Yugoslavya ile eşleşince.
    2004 Atina ..Elimizden kaçtı ..
    2005 Belgrad.. Bu şampiyona yı affedebilirim belki..Tanjevic'in takımı tanımaya başladığı zamandı..Ama o zaman çok çok daha iyi yönetiyordu takımı.Böyle abukluklar yapmıyordu.Kadro seçimi de yerindeydi.Ama bu sefer yine takım sorunları baş gösterdi.Memo-Mirsad kavgası tavan yaptı.Hakyemez de olaylara katıldı..Ve ne oldu ? Sadece İbrahim'in üstün gayretiyle son dk'larda öne fırlayabildiğimiz bir Bulgaristan galibiyeti..

2006-2008 arasını yazmama gerek yok sanırım..
    2006 turnuvası çok güzeldi sakatlıklar olmasaydı ve şansımız da olsaydı daha da ilerlerdik..Zaten o kapasitemiz de vardı.Ama işte bu takım dedikten sonra o takımın üstüne koyulmadı bile.Nasıl olduysa bozuldu gitti o düzen o takım...

Demek istediğim bir Erman Kunter olsaydı takımda (2.tercih olarak Ergin Ataman ) neler olurdu düşünelim bakalım..

Son olarak ben coach olsam şöyle bir kadro ile giderdim 2006-08 arası seçimlerim..

Kerem Tunçeri-Cüneyt-Engin-Tutku... (Cüneyt'in yerini Engin alırdı)
    İbo-Serkan-Ömer-Sinan. (Sinan'ı yavaş yavaş monte etmeye başlardım)
    Hidayet-Ersan
    Kerem-Kaya.
    Hüseyin-Oğuz-Ermal -Ömer.. (Hüseyin'in yerini Oğuz,Ermal'ın yerini de Ömer alırdı)

Bakalım bu kadro mu kapasitesiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 29 Ağustos 2009; 15:58:17 >

• Maça süper başladık rakibin de etkisiyle..
    Tanjevic çok doğru bir beş çıkardı..Ama yine de sormalı ; madem bu 5 senin sitediğin uzun 5 peki o zaman neden ısrar etmiyorsun ? sonra neden 3 guard aldın takıma hem de 3'ü de kısa guard. 2 tane alır Sinan'ı 1 de ve 2 de oynatırdın guardlardan birinin yerine 2 numara alırdın kadroya
  • Maç yerine daha çok STV de yayınlanan Baturabi nin konuk olduğu yayını izledim...Aydın hoca da yorumladı durumu.Ama tabi pek fazla konuşamadı centilmenliğinden Hidayet'in yorgunluğundan bahsetti ,takımın set hücumlarında dururark oynadığını söyledi hem Örs hem de Baturabi...Ama Milli takım zaten 8 yıldır böyle oynuyor?
    Baturabi özellikle Bulgaristan karşısında kısalara dikkat etmemiz gerekitğini söyledi..Bulgarların 3-4 numaralı oyuncularının bizim uzunlardan daha hızlı olduklarını ve buna önlem almamız gerektiğini söyledi..
    Burak Bıyıktay da takımı hazır görmediğini belirtti.
  • @Serhat

yaw Serhat biliyorsun bir çok dilde de yazabilirim ama ben Türkçe yazmayı tercih ediyorum abicim :) yine söylüyorum daha şampiyona başlamadan hazırlık turnuvalarında böyle düşüncelere dalmak sizin açınızdan üzüntü verici çünkü maçları hiç bir zaman istekle izleyemeyeceksiniz ve hep maçlarda eksi olanları arayacaksınız ve eminim ki milli takım yense bile çoğunuz sevinmeyeceksiniz :) sizin adınıza boş bir şampiyona olacak ona üzülüyorum

Hayatta ince çizgiler vardır Serhat aynı senin bahsettiğin memur zihniyeti ile bilgi arasında olduğu gibi senin de dediklerin doğrudur ama ben isterdim ki son şampiyona da oynanan oyun hiç bir Türk basketbol tarihinde oynanmayan oyun üzerine şu neden çağrılmadı bu neden çağrılmadı yerine destek olmanız ve hazırlık turnuvalarında bu kadar bağırmamanız... Çünkü gerçekten sizin adınıza üzülüyorum çünkü maçları kazandığımız zaman sevinmeyeceğinize yemin edebilirim

@Fuat

Valla hocam senin basketbol bilgini artık düşünür oldum Sen Kaya ile Ermal ile Serkan(kafası iyi olursa verme ihtimali var) ile bizim oyunlarımızın gelişeceğini düşünüyorsan birşey diyemeyeceğim tabii ki

ibrahim Avrupa daki savunmalara karşı ne yapabilir? Zaten şu anda iyi olsa ikinci ligde İTÜ de değil en azından birinci lig de oynardı... İbrahimin Avrupa şampiyonasında iş yapacağını düşünenlere şaşıyorum Hidayet bile Hırvat savunmasına karşı zorlanırken ibo ne yapacak? Adamın savunmasıda iyi değil... Gençliğinde bile tartışılan ibrahim bu yaşta ne yapacak?

Ne güzel demişsin bir çok oyuncu gitti geldi diye... ibrahime demişsin nba tecrübesi yaşamış (ne tecrübe) herhalde oynadığı zamanlar 10 şut atamamıştır neyse konu bu değil bunu pozitif bir şey olarak söylüyorsun fakat hırvatların oyuncularına gelince tutunamadı diyorsun

Bu takımın bir sistemi var merak etmeyin arkadaşlar ve inanın bu takım iyi yerlere gelecek

@eyoruk

Çok güzel yazmışsın ama dediği gibi Ermal ve Kayaya milli takım forması yakıştırması yapanların benim gözümde basketbol bilgisi bir kademe düşmüştür Ben Efesliyim Kayanın ben Efeste oynamasına dayanamıyorum değil milli takım forması giydirmek :9

Neyse beni kendi düşüncelerimle başbaşa bırakın size tavsiyem şöyle çıkın dışarı bir hava alın içinize bol oksijen çekin ve 7 Eylülü bekleyin eğer başarısız olursak ondan sonra birlikte hava alırız

• Tanjevic Türkçe öğrenmiş ve foruma "Lucifer34" olarak kaydolmuş heralde.
  • quote:

ibrahim Avrupa daki savunmalara karşı ne yapabilir? Zaten şu anda iyi olsa ikinci ligde İTÜ de değil en azından birinci lig de oynardı... İbrahimin Avrupa şampiyonasında iş yapacağını düşünenlere şaşıyorum Hidayet bile Hırvat savunmasına karşı zorlanırken ibo ne yapacak? Adamın savunmasıda iyi değil... Gençliğinde bile tartışılan ibrahim bu yaşta ne yapacak?

Ne güzel demişsin bir çok oyuncu gitti geldi diye... ibrahime demişsin nba tecrübesi yaşamış (ne tecrübe) herhalde oynadığı zamanlar 10 şut atamamıştır neyse konu bu değil bunu pozitif bir şey olarak söylüyorsun fakat hırvatların oyuncularına gelince tutunamadı diyorsun

Bu takımın bir sistemi var merak etmeyin arkadaşlar ve inanın bu takım iyi yerlere gelecek

@eyoruk

Çok güzel yazmışsın ama dediği gibi Ermal ve Kayaya milli takım forması yakıştırması yapanların benim gözümde basketbol bilgisi bir kademe düşmüştür Ben Efesliyim Kayanın ben Efeste oynamasına dayanamıyorum değil milli takım forması giydirmek :9

Valla inşallah haklı çıkarsın da seviniriz hep beraber..Zaten buradaki herkes başarıyı istiyor..Eğer doğrular olursa başarıda gelecektir.
    Kaya evet antipatik ama adam iyi oynyor ya

İbrahim konusunda bunları yazmayacaktın Hidayet zorlanıyor.Tabi ki zorlanacak.Bugün artık 1 e 5 basketbol kaldı mı

İbo iş yapsaydı 2.ligde oynamazdı diye düşünmek yanlış.. İbo ya teklif geldi de kabul etmedi kendisi.1.lig takımlarını geçtim Benetton ile anlaşma sağlıyordu az daha.Ama kendisi istemedi yurtdişini sonuçta artık kendisine zaman ayrımayı tercih etti..Yoksa İbrahim halen Avrupa 'da saygı duyulan bir oyuncudur.Yine oynar.Tabi ki Panathinaıkos,Cska gibi üst düzey takımlarda değil..
    NBA konusunda da yanlış takıma gitti ayrıca şansız bir dönem de geçirdi..Tam gittiği yıl Seattle harikalar yaratmaya başladı.. Allen gibi isimi de kesemeyeceğinden şans bulamadı..Yine de gitmeden evvel NBA de takas tekliflerinin geldiği oyuncuydu.. Hem NBA den döndü direk Panathinaıkos aldı kendisini..
    Tamam İbrahim çok yetenekli değil.Eksikleri de var.Günümüz şütor'lerinin altında ama yine de bu pat diye kesilmesine gerekçe olamaz..
    Rigadu 39 yaşına kadar milli takımda oynamışsa L.Fiorest geçen yıla kadar oynamışsa ve Basile halen oynuyorsa ,Tanjevic'in alttan oyuncu yerleştiremediğimiz halde İbrahim'i kesmesi bana doğru gelmiyor

• abi hala tanjevicin nesini savunuosunuz anlamadım.dirk olmayan bi almanya ya yenildik be.bi de şu takımı gasol*2 li bi ispanya karşısında görseydik bari.nowitzkisiz bi almanya ya yenilen takımla gasol*2 li ispanya yada parkerlı turiaflı bi fransaya karşı tanjevicli bi türkiye
  • ben burada basketboldan şu kadar anlıyorum, tenisten bu kadar, motorsporlarından da şu kadar demedim zaten. burası forumsa ben de başkası da fikirlerini belirtsin diye forum..

septik yapın da seni çok yüceltiyor. hepimiz ermenistan'ı, yunanistan'ı tutan türk düşmanlarıyız!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Futureal

Tanjevic Türkçe öğrenmiş ve foruma "Lucifer34" olarak kaydolmuş heralde.

Güzel yorum
  • quote:

@Serhat

yaw Serhat biliyorsun bir çok dilde de yazabilirim ama ben Türkçe yazmayı tercih ediyorum abicim :) yine söylüyorum daha şampiyona başlamadan hazırlık turnuvalarında böyle düşüncelere dalmak sizin açınızdan üzüntü verici çünkü maçları hiç bir zaman istekle izleyemeyeceksiniz ve hep maçlarda eksi olanları arayacaksınız ve eminim ki milli takım yense bile çoğunuz sevinmeyeceksiniz :) sizin adınıza boş bir şampiyona olacak ona üzülüyorum

Hayatta ince çizgiler vardır Serhat aynı senin bahsettiğin memur zihniyeti ile bilgi arasında olduğu gibi senin de dediklerin doğrudur ama ben isterdim ki son şampiyona da oynanan oyun hiç bir Türk basketbol tarihinde oynanmayan oyun üzerine şu neden çağrılmadı bu neden çağrılmadı yerine destek olmanız ve hazırlık turnuvalarında bu kadar bağırmamanız... Çünkü gerçekten sizin adınıza üzülüyorum çünkü maçları kazandığımız zaman sevinmeyeceğinize yemin edebilirim

walla abi 2006 dünya şampiyonasında çok da güzel sevinmiştim galibiyetlere :) hatta kız arkadaşımdan ayrılmıştım o dönemler, iyi gelmişti turnuva :)

ben destek olsam ne olur köstek olsam ne olur.. zurnanın zırt deliğiyiz burda hepimiz :) sanki milli takım kadrosu millet ne düşünüyor diye merak edip bu forumu mu okuyor :)

walla benimle iddiaya girmek isteyen varsa hemen girebilirim milli takımın başarısız olacağına dair.. hatta 1'e 10 bile veririm yani bu kadar güveniyorum kendime (malesef).. hala diyorum, umarım yanılırum, umarım bu laflar bana kapak olur ama herşey de kabak gibi ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: Hokagé

quote:

Orijinalden alıntı: Futureal

Tanjevic Türkçe öğrenmiş ve foruma "Lucifer34" olarak kaydolmuş heralde.

Güzel yorum

Evet güzel bir yorum

@Fuat

Arkadaşım ben sana yorum yapma mı diyorum sen bana yorum yapıyorsun şu olursa bu olursa diye bende ona karşı çıkıyorum... Sen nasıl Tanjevicin kurduğu kadroya karşı çıkıyorsan ve bunu söylüyorsan ben de sana söylüyorum... Ben sana bazı şeyler söylerken burada ki sıcak ortamdan dolayı senin anlayacağını zannederek ve beni tanıdığını zannederek bazı şeyler yazıyorum... Ama sen neden ise bunları çok ciddiye alıyorsun sana bu konu hakkında 1-2 defa açıklamama yapmama rağmen... Bahsettiğin septik lafını hangi maksatla söyledin bilmiyorum ama ayıp ettin arkadaşım... En iyisi bundan sonra birbirimizin yazılarına cevap yazmayalım bence artık bu en iyisi olur...

@eyoruk

Valla hocam sen beni ibo konusunda yanlış anladın herhalde ibo gerçekten iyi bir oyuncuydu ama sende biliyorsun ki hiç bir zaman üst düzey bir oyuncu olamadı. Ne atacağı hiç belli değil bu adamın belli bir istikrarı yok... Efes te oynarken bir maçını hatırlıyorum Efes-Kinder Bologno maçı idi herhalde o zamanlar da italyan takımları italyan takımları gibiydi :) Fucka filan kinderdeydi adamları istanbulda baya bir farkla yendik Avrupa hayret etmişti o zaman ibo 9-8 mi 8-7 gibi bir üçlük yüzdesi tutturmuştu o zaman ne atsa giriyordu ama bazı maçlarını biliyorum bomboş şutları kaçırıyordu bir Harun gibi olamadı ibo ama yine de her zaman bizim kısa oyuncu çıkararamadığımızdan dolayı hep tepede yer aldı... Bir AEK forması ile başarı yakaladı dışarıda (yanılıyorsam düzelt) onun haricinde hep tartışılan isimdi zaten... Sende söylüyorsun zaten adam demek ki artık göz önünde olmak istemiyor dinlenmek istiyor son senelerinde emekliye hazırlanıyor zaten milli takımın yaptığı antremanların yarısını yapsa herhalde topu dikmişti Ya da ne bileyim bana öyle geliyor ama yanlış anlama ibo Türkiye basketbol tarihinin en iyi oyunculardan birisi olarak tarihe geçmiştir zaten

Kaya iyi oynamıyor abicim Kaya geçen sene iyi oynasaydı pota altında Kasunun boşluğunu doldursaydı Efes tarihinin en pahalı kadrosu ile tarihinin en kötü sonucunu almazdı Avrupa da...

@Serhat
    AAA serhat şimdi oldu mu bu memur zihniyeti Ne demek zurnanın son deliği gel abicim girelim iddiaya ama ilk önce neyin başarı neyin başarısızlık olduğunu bir belirleyelim

• Basketdergisi sitesinde Zaman gazetesinden aınmış bir yazı var ..Oradan not :

TANJEVİÇ'LE KAYBOLANLAR

Ersin Görkem, Ümit Sonkol, Bora Hun Paçun, Cenk Akyol, Doğuş Balbay, Ermal Kurtoğlu, Kaya Peker, Hakan Demirel, Hakan Köseoğlu, Reha Öz, Mehmet Okur, Mirsad Türkcan, İbrahim Kutluay, Serkan Eredoğan, Cem Dinç, Tutku Açık, Barış Ermiş, Can Akın, Ümit Türkoğlu, Mutlu Akpınar, Uğur Kaçaniku

Genç avcısı Tanjevic neden bunları düşünmedi acaba ? Fatih de direteceğine Ümit 'e de şans verebilirdi..Hele çok övdükleri Cem Dinç vardı şimdi hatırladım bende..Nerelerde kendisi ?? Hakan'ı düşüneceğine hadi Cüneyt'i düşünmedin ABD karşısına hiç korkmadan koyduığun Bariş'i neden görmezden geldin ?

Bu isimlere Valentin Pastal da eklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 30 Ağustos 2009; 21:26:34 >
  • quote:

@Serhat
    AAA serhat şimdi oldu mu bu memur zihniyeti Ne demek zurnanın son deliği gel abicim girelim iddiaya ama ilk önce neyin başarı neyin başarısızlık olduğunu bir belirleyelim

Hadi bakalım inşalah haklı çıkarsın..
    Ama inşallah sen de Demirel gibi çeyrek finali başarı olarak görmüyorsundur

• quote:

Bir AEK forması ile başarı yakaladı dışarıda

Panathinaikos kariyeri de kötü değildi. Avrupa şampiyonu oldukları 2002 sezonunun final maçında 22 sayı atmıştı. O maç Bodiraga Mvp seçilmişti ama İbo'nun katkısı büyüktü. Geçen sene GS veya BJK'de oynayabilirdi ama koyu FB'li olduğu için tercih etmedi. Bizim futbol stadındaki 100.yıl kutlamarında havada uçuyordu hatta.

İbo, Avrupa'nın önemli skorerlerindendi. Nerdeyse Serkan Erdoğan yapacaksın adamı
    Tanjevic'e ben de güvenmiyorum. Yeter ki başarılı olalım rezil olmaya razıyım ama başarısız olursak artık gitmeli. Hatta şöyle deyim. Tanjevic'ini de al git Roma'ya:D

• Takımın maçlarını izledim hiç iç açıcı değil valla,inşallah şampiyonada düzeliriz.
    Almanya fena durmadı Dirk'süz ayak durabilecekler gibi özellikle guardları Schaffartzik'i beğendim fena guard değil önceden dikkatimi çekmemişti Almanya'da.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.