Şimdi Ara

2009 Avrupa Şampiyonası (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.433
Cevap
0
Favori
35.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lucifer34

@Serhat

Herhalde tarih öyle ayarlandı O sen de iyi gezeceksin ne kadara patlayacak bu gezi? Bir fikir ver

pasaport işlemleri = 300 tl

vize işlemleri = 85 €

tura ödenen para = 474 €

şimdilik bunları verdik.. yarın 15 tl yurtdışı çıkış fonu diye bişi vercekmişiz :) soy babam soy.. oralarda ne kdr harcarım bilmiyorum bakalım duruma göre :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer34

@Serhat

Herhalde tarih öyle ayarlandı O sen de iyi gezeceksin ne kadara patlayacak bu gezi? Bir fikir ver

pasaport işlemleri = 300 tl

vize işlemleri = 85 €

tura ödenen para = 474 €

şimdilik bunları verdik.. yarın 15 tl yurtdışı çıkış fonu diye bişi vercekmişiz :) soy babam soy.. oralarda ne kdr harcarım bilmiyorum bakalım duruma göre :)

Abi sorma acayip soyuyorlar adamı Çok yakın bir arkadaşım isveçe gidecek okul için bir dönemi orada okuyacak adamdan neler istemişler neler?! Bir de hayat sigortası yaptırması gerekiyormuş Birlikte Taksimde hayat sigortası yapan firma bulmak için tabanları eskittik. Bir yer bulduk o da 50€ mu ne aldı Abi şu Avrupa birliğine girsekte kurtulsak şu soygundan

Bu arada bilgiler için saol bu olay beni aşar yaklaşık oradaki harcamalar ile birlikte 2.5-3 Milyar cebinden çıkacak Bu arada boşver o kadar harcama yaw oradakiler tatil için buraya geliyor sen oraya gidiyorsun

• Lucifer34;tebrik ederim Allah bi yastıkta kocatsın.

drexler;Prag ve Viyana çok güzel şehirlermiş. Triple X'i izleyenler Prag'ın ne kadar muhteşem bi yer olduğunu bilir zaten. iyi tatiller şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbjk1985

Arkadaşlar daha önce söylenmişse kusura bakmayın...Eurobasket 2009 hangi kanaldan yayınlanacak?

yayın Ntv'de olacak..

@lucifer34 mutlulukar dilerim..

serhatcım iyi yolculuklar, çek birası içmeden dönme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatturkrap -- 7 Ağustos 2009; 9:57:43 >
  • Bağdat Caddesinde gezerken Enes'i gördüm ..2 gün üst üste..Delikanlı hergün caddede geziyor sanırım Yanında da yarısına bile ancak gelen 2 arkadaşı vardı..Harbiden insan değilmiş Enes yahuu
    Not : Zeki Gülay'ı da gördüm.Saçlar beyazlamış.Gülümseye gülümseye yürüyordu
  • Bir de sen Dusan Cantekini görsen Çocuk daha 92 doğumluymuş... Boy da 2.22cm amanınn

Yeni gelen 90 kuşağında gerçekten kaliteli oyuncular var ve ben baya ümitliyim bu kuşaktan. Türk basketbolunun ilerde daha iyi yerlere geleceği kesin
  • Doğuş Balbay'ı da unutmayalım. Enes de Doğuş gibi NCAA'ye giderse bizim takımın planlarını yeniden gözden geçirmesi gerek. Bir aksilik olmazsa Enes için NBA kesin gibi. NBA'e gitmeden faydalanmalıyız ama burs tekliflerini kabul ederse hedefler ne olacak? 2-3 sene bile faydalanamıyorsak altyapıdan genç oyuncu yetiştirip başarı beklemek yerine bütçeyi artırıp yıldız oyuncular almalıyız. Enes burs tekliflerini kabul ederse kızmam tabii. NBA'e gitmeden önce biraz da Eurolig tecrübesi olsun isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 12 Ağustos 2009; 14:40:31 >
  • Kerem'de doping çıkmış..Yuhh yaa
    Efes Pilsen'de forma giyen (A) Milli takımın da en tecrübeli oyuncularından olan Kerem Gönlüm'de doping şoku. Efes Pilsen ile Fenerbahçe Ülker arasında oynanan final serisi 5.maçı sonrasında Kerem Gönlüm'den idrar örneği alınıp doping kontrolü için Almanya'nın Köln kentine gönderildi.

Köln laboratuvarlarında yapılan incelemede Kerem Gönlüm 'ün idrarında yasaklı maddeler listesinde bulunan 'Cathene' maddesine rastlandı. Tedbirli olarak karşılaşmalarda oynamayacak olan Kerem Gönlüm, Milli takım Sağlık ve Disiplin Kurulunun ortak çalışması sonrasında da (A) Milli Takımdan çıkarıldı.

Cathene Uyarıcılar listesinde

Cathene maddesi catha-edulis ismiyle bilinen bir bitkiye verilen isim. İngiltere'de kullanımı serbest olan cathene maddesi ABD ve Kanada'da ise yasaklanmış durumda. Cathene'nin sindirim sistemini düzenleyici etki yaptığı ve ayrıca diyet yapanlarda zayıflamaya yardımcı bir madde olarak kullanıldığı biliniyor. Cathene, WADA'nın (Dünya Antidoping Ajansı) listesinde ''Kişisel Uyarıcılar'' listesinde bulunuyor.

Çok kötü oldu bu..
    Efes için de Milli takım için de..Şimdi Tanjevic Rasim'i falan çağırır aday kadroya..
    Efes de altyapıdan adam çıkartsa keşke.

• Hımmm abi herşey bir yana Kerem ne olacak ben onu merak ediyorum... Acaba ceza alır mı? Alırsa ne kadar alır? Milli takımda onun yeri bir şekilde dolar da Efes o olmaz ise ne hale düşer kestiremiyorum. Yaa çok güzel başlamıştı bu sene Efes için yapma be abi nereden çıktı bu olay

Olayda Keremin hatalı olduğunu hiç mi hiç zannetmiyorum. Ama gerçekten çok üzüldüm ve şok oldum ne diyeceğimi bilemiyorum. Çok kötü oldu çokkkk

Bu arada Fatih Solak sevenlerine müjde büyük ihtimal ile o girer Kerem yerine 12 kişilik kadroya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer34 -- 13 Ağustos 2009; 0:00:51 >
  • Diğer başlıkta yazdım yinelemiyecegim, umarım bi hata vardır.. Kadroya Ermal ya da Kaya çağrılır herhalde bu durumda. Kaya zaten olmalıydı da Ermal'de en azından hücum opsiyonu.. Savunma geriledi orası kesin..
  • Dirk katılmayacakmış turnuvayaAma helal olsun kaç senedir milli takımda oynadı. Sonunda insan olduğunu gösterdi.Nba'e daha iyi hazırlanmak için dinlenmek istemiş.
    http://www.ntvmsnbc.com/id/24991671/
  • Biraz sonra İsrail ile maçımız varmış. İzleyelim bakalım. Turnuva programı şçyleymiş

http://www.ntvmsnbc.com/id/24991668/
  • Murathanoğlu İsmet adem özlemişim yaww..
    Ama İsmet Badem formdan düşmüş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt0392

Dirk katılmayacakmış turnuvayaAma helal olsun kaç senedir milli takımda oynadı. Sonunda insan olduğunu gösterdi.Nba'e daha iyi hazırlanmak için dinlenmek istemiş.
    http://www.ntvmsnbc.com/id/24991671/

Ohaa... Bayağı bir süpriz oldu bu Üzüldüm mü ? Tabi ki

• fox ilk defa basket maçı veriyor.
  • İlk çeyreği hiç beğenmedim..Fatih ve Ender'i sahada gördükçe hele alınmayan isimleri aklıma getirince çileden çıkmamak elde değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Murathanoğlu İsmet adem özlemişim yaww..
    Ama İsmet Badem formdan düşmüş gibi

Ben de bunu yazacaktım, müthiş ikili geri döndü.Ama İsmet Badem suskun biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt0392 -- 14 Ağustos 2009; 20:33:13 >
  • Değil mi ama Hem de bayağı suskun..
    oyun düzelmeye başladı..Ama Ender'in bu takımda yeri olmamalı.Fatih'in de aynı şekilde..Engin'i izlemek istiyorum ben
    Bekir var ama çok daha etkilli olabilecek isimler 3 yaş yaşlı diye İbo yok aynı yaşlardaki Serkan yok....Gerçekten kahroluyorum ben..
    Tekrar tekrar yazmaktan düşünmekten bıktım artık
  • Yavaş yavaş ısındı İsmet Badem:) Milli takım da iyi bir ikinci çeyrek oynayarak 45-33 önde bitirdi ilk yarıyı.Gelecek yıllarda fazla uzun sıkıntısı yaşamayız.Ö. Aşık'la gurur duyarken şimdi Enes geliyor.İkisinin oynadığı bir milli takım çok iyi olur.
    Fatih, Ender zaten Tanjevic'in kadrolu oyuncuları.
  • Evet yaşamayız orası gerçek ama hücum sorunu yaşayacağımız açıkça görülüyor.Skorer isim yok kadroda..Hido Ersan'ın eline bakacağız zorda olduğumzda ama bu durumda da facia olacaktır çünkü bu sefer ikisinden de tam randıman alınamaz..Sinan Ömer malum.Eee pota altı hücumu deseniz evlere şenlik..Kerem-Ender-Engin zaten 10'ar sayı üstüne bile zaman zaman çıkıyorlar. Tamam artık 30 sayı atıp takıma kazandırma olayı kalmadı basketbolda ama tamamen dışlanmaz ki
    Şu kadroda İbo Serkan olmayacaksa (aklıma gelenlerden) Cenk ,Serhat hadi olmadı Can Maxim (pek izlemedim ama iyi oyuncu olduğu izlenimi veriyor bana ..Ki hiç şans bulammıyor ne yazık ki .)
    Tabi bütün bunları rakiplerimizin zorluk derecesine bakarak yazıyorum.Eğer hedef gruptan çıkmaksa tamam bu kadro yeterli ama final ise (ki öyle olmalı ama bizimkiler çeyrek final ? diyorlar ) bu kadro iş yapmaz, yetmez..

Ender helal sana yılın pasını verdin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.