Şimdi Ara

2010+ Polo mu , Clio 4 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar , öncelikle konuyu buraya açmamın sebebi Polo hakkında kullanıcılarının yorumlarını almak .
    Clio 4 1.2 motor Joy galiba en düşük ve en ucuz modeli . Beni cezbeden tarafı en boş modeli olmasına rağmen teknik özellik bakımından dolu olması ( Park sensörü , Crouse Control , Anahtarsız kullanım , Start&Stop vs. ) . Polo da boş modellerinin teknik özellikleri zayıf ancak komfor olarak mükemmel.
    Bütçem 30.000 TL alacağım araç 2. el 1.2 motora sahip benzinli olacak. Clio 4 2013 model yada Yeni kasa 2010 üzeri polo arasında kararsız kaldım .
    Sizlerden yani Clio 4 kullanıcılarından da tavsiyelerinizi almak isterim . Araç İzmir içi öğrenci tarafından kullanılacak. 2-3 ayda bir şehir dışı görebilir ancak. Günlük kullanım evden okula ( İzmir Karşıyakadan - Buca Tınaztepe ) mevkiine veyahut evden işe ( İzmir Karşıyakadan Çiğli ) mevkiine olacak şekilde kullanılacak . Hafta sonları da İzmir içerisinde kullanılacak . Kısacası araç yıpratılmadan fazla km yapılmadan kullanılacak . Bu mesafelerde hangi araçtan daha iyi performans alırım objektif yorumlarınızı bekliyorum iyi bayramlar diliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.