Şimdi Ara

2012 308 ile kaza yaptım :( DUSTER alsam 308 i aratır mı (sadece haftasonu ve akşamları için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

tam araç almaya niyetlemişken 308 ile sağ kapılar tamponlar çamurluklar marşpiye hasarlı olcacak şekilde güzel bi kaza yaptım. belli bir süreden beri işe servisle gidiyorum malum (ki süper bir duyguymuş :))
    bu bağımlılık neticesinde sadece haftasonu için 6-7 aylığına veya en fazla 1 yıl kullanmak amaçlı düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum

başka model gelmedi aklıma geniş ucuz vs

ne dersiniz?

not:daha önce gtc almaya niyetlenmiştim biliyorsunuz ki takasta iyi indirim yapıyorlar bazen ama araç haşat olunca yapacak birşey kalmadı hafta sonu aktivitelerim de artınca böyle bir araç alsammı fikri düştü beyne:) diğer konulardaki yardımlar için tşkler c sınıfı kompakt belli bir süre sonra alınmak mecburiyetinde kaldı.

edit:benzinli de olur dizel de max 13-14k km yapıyorum senede (iş hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahansen -- 25 Şubat 2013; 20:14:26 >

• Duster'ın ahım şahım bir iç genişliği yok.
    Ucuzluğu da eğer bomboş versiyonu alırsanız..
    Dolu alındığında fiyatı da şişiyor doğal olarak..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki aratır. Arada bariz kalite farkı var.
  • Aratır mı diye sormak fail zaten hocam
  • valla bende biliyorum aslında aratır ama bi ihtimal sorayım dedim işte geçen taksi olarak denk geldim araca da fena değildi
    aracımda 4 parça değişen var 42 binde bayiler max 29-30 verdi elimde peşinat niyetine 6-7 var ayıptır söylemesi
    yani bütçe 37 bin civarı

aklınıza gelen yok mu başka model arkadaşlar:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.