Şimdi Ara

2012 Kpss Lisans Sonuçları Hatalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar beklenen sonuçlar bugün itibariyle açıldı.

Ancak ben kendi netlerimi daha fazla beklediğim halde daha az geldi böyle düşünen başkaları varmı.

Dilekçe göndermeyi düşünüyorum ben.

• hocam osym'nin yaptigi hangi iş saglamki ..Kesin vardir bundada bi bit yenigi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34istanbul34

hocam osym'nin yaptigi hangi iş saglamki ..Kesin vardir bundada bi bit yenigi
    Şuan son sınıf öğrencisiyim öylesine girmiştim sınava ve 79 aldım hiç bir konu çalışmadan. Sanırım 2014'teki hedefime sıkıca sarılmalıyım. 87 ile atama olmuştu. 90 civarı almam yeterli olacaktır sanıyorum.
  • quote:

gelen netlere göre puanlar fazla sanki ama gelen netler yanlış :) netleri hesaplamayıp puan mı verdiler acaba dedim hata sadece bende mi diye açıklanalı 2 saat olmasına rağmen herkes şikayetçi sorun bende değil sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArkandayIM

Şuan son sınıf öğrencisiyim öylesine girmiştim sınava ve 79 aldım hiç bir konu çalışmadan. Sanırım 2014'teki hedefime sıkıca sarılmalıyım. 87 ile atama olmuştu. 90 civarı almam yeterli olacaktır sanıyorum.

bencede iyi çalışmalısın vakit kaybetmemelisin
  • Arkadaşlar en az 20 tane fazla yanlış geldi. itiraz dilekçesi yolayacağım bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-Murat-_

Arkadaşlar en az 20 tane fazla yanlış geldi. itiraz dilekçesi yolayacağım bakalım ne olacak

valla aynı sorun bendede var bende yolluyacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelostcity

quote:

Arkadaşlar en az 20 tane fazla yanlış geldi. itiraz dilekçesi yolayacağım bakalım ne olacak

Alıntıları Göster
    9 net düşük geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

9 net düşük geldi

Alıntıları Göster
    geçen sene de cok fazla dile getirilmişti, bu sene giren yakın arkadaslarım da bu durumdan bahsetti
    artık ben de inanmaya başladım
    http://forum.memurlar.net/konu/1607631/ -->" Neti Hesapladığından Az Gelenler Bu Başlıkta toplanalım"

• quote:

Aynen ya
    Var bunda bir iş

Sınav cevaplarına itirazı ösym pek dikkate almıyor en azından bu zaman kadar almadı 2010 da 50,000 üzerinde itiraz edildi fakat incelendi herhangi bir şey yok denildi.

Umarım bu sene gerçekten incelerler.

Bazı düşük netlere yüksek puan gelmiş. Ama en çok yakınılan doğru cevapları yanlış göstermeleri. Demek ki öylesine üstünkörü okumuşlar belli ki bir aceleleri var, belli ki bir şeyler var. Bakalım bunun altından ne çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quard

quote:

Aynen ya
    Var bunda bir iş

Sınav cevaplarına itirazı ösym pek dikkate almıyor en azından bu zaman kadar almadı 2010 da 50,000 üzerinde itiraz edildi fakat incelendi herhangi bir şey yok denildi.

Umarım bu sene gerçekten incelerler.

Bazı düşük netlere yüksek puan gelmiş. Ama en çok yakınılan doğru cevapları yanlış göstermeleri. Demek ki öylesine üstünkörü okumuşlar belli ki bir aceleleri var, belli ki bir şeyler var. Bakalım bunun altından ne çıkacak.

Alıntıları Göster
    önce bir durun cemaat yerleşsin sonra bakarlar sizin durumunuza da

• quote:

Orijinalden alıntı: antikariyer

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: malchik

quote:

Orijinalden alıntı: antikariyer

+1

işte zaten, bu kadar çabamız cemaatten sonra boş kalan yerlerden faydalanmak :)
  • quote:

quote:

GK da sadece 2 yanlışım ve 5 boşum vardı. fazladan 13 adet yanlış geldi.1-2 tane de değil !

aynı durumda olan binlerce kişi var. tesadüf olamaz bu durum. dilekçeleri bu hafta yollamak gerekiyor.

http://newstylex.com/kpss-2012-lisans-sonuclari-yanlis-mi-hesaplandi/

http://kpssvideolar.com/haber-77-kpss-de-eksik-hesaplama-mi-var.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Mextrude

quote:

quote:

GK da sadece 2 yanlışım ve 5 boşum vardı. fazladan 13 adet yanlış geldi.1-2 tane de değil !

aynı durumda olan binlerce kişi var. tesadüf olamaz bu durum. dilekçeleri bu hafta yollamak gerekiyor.

http://newstylex.com/kpss-2012-lisans-sonuclari-yanlis-mi-hesaplandi/

http://kpssvideolar.com/haber-77-kpss-de-eksik-hesaplama-mi-var.html

Alıntıları Göster
    bendede sorun var,azda degil, dilekce vericem,ha gene birsey degisir mi bilmem,sanirim kisiye ozeldi bu sinav da,yani kisiye ozel cevap anahtari var,onunda degismesi gerekiyor,proseduru bilmiyorum ama ayni cevap anahtarina tekrar bakarlarsa sonuc degismez ,bu kadar cok kiside hata oldugundan cevap anahtarini ureten algoritmada sorun olma ihtimali yuksek,bazilarinda az bazilarinda cok bazilarinda hic hata olmayabilir ama karsilastirma yapin mutlaka beklediginiz netlerle.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

bendede sorun var,azda degil, dilekce vericem,ha gene birsey degisir mi bilmem,sanirim kisiye ozeldi bu sinav da,yani kisiye ozel cevap anahtari var,onunda degismesi gerekiyor,proseduru bilmiyorum ama ayni cevap anahtarina tekrar bakarlarsa sonuc degismez ,bu kadar cok kiside hata oldugundan cevap anahtarini ureten algoritmada sorun olma ihtimali yuksek,bazilarinda az bazilarinda cok bazilarinda hic hata olmayabilir ama karsilastirma yapin mutlaka beklediginiz netlerle.

Alıntıları Göster
    dilekçenin bişileri değiştirip değiştirmeyeceğini bilemem ama ben verdim dilekçemi hakkımızı aramak lazım

• quote:

optikler yayınlandi, halami sorun var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malchik

quote:

optikler yayınlandi, halami sorun var ?

Alıntıları Göster
    optikler açıklandı ancak optiklerle kıyaslandığı zaman ösym nin verdiği netler geçerli oluyor.Ben optik ile verdiğim cevapları kıyasladım yani yanlışlarıma baktım şüphelendiklerime işaret koydum benim 10 doğru yok.Bazı sorularda kesinlikle bunu işaretlemem dediğim soruları işaretlemişim ilginç geldi belki de sınav psikolojisi yapmışızdır hatırlamıyoruzdur ama ne halde olursa olsun ösym kendini temize çıkarmanın yolunu buldu.Yine bize ellerim bombş şarkısı kaldı.

• quote:

optikler açıklandı ancak optiklerle kıyaslandığı zaman ösym nin verdiği netler geçerli oluyor.Ben optik ile verdiğim cevapları kıyasladım yani yanlışlarıma baktım şüphelendiklerime işaret koydum benim 10 doğru yok.Bazı sorularda kesinlikle bunu işaretlemem dediğim soruları işaretlemişim ilginç geldi belki de sınav psikolojisi yapmışızdır hatırlamıyoruzdur ama ne halde olursa olsun ösym kendini temize çıkarmanın yolunu buldu.Yine bize ellerim bombş şarkısı kaldı.

Alıntıları Göster
    açıklanan optikleri nereden görüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: afacan_x

açıklanan optikleri nereden görüyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Sonuçlar neden geç açıklandı sanıyodunuz acaba sınavdan önce kaç bin kişide o soruların cevapları vardı ösym de bir daha kopya skandalı olması diye çoğu kişinin netlerini düşürdüler sözde cemaat ama milyonlarca kişinin kul hakkını yiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.