Şimdi Ara

20k hukuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 20kdayım hukuk yazıcam Uludağ istiyorum sizce gelme ihtimali ne en son Erzurum yazdım altına psikoloji falan yazsam mı bir de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uludağla arada 3k var zor

• Puanlar hiç bu kadar oynamamış son yıllarda benim puan oranın tavanında n yüksek biraz o kafamı karıştırıyor açıkçası

• egyptcentral E kullanıcısına yanıt
    Inşallah dediğin gibi olur benimde istediğim okulla arada 1500 kişi var
    Deu 13.9 ben 15.4um

• Benim de 20 selçuk i.ö yazcam galiba

• Hocam bende 21k dayim. Açik konuşalım uludağ bayaği zorda. Psikoloji istemiyorsaniz hiç yazmayin. Umarim herkes emeğinin karşılığını alir...

• Benimde 20 sakarya istiyorum selçuk iöyü yazmadım

• İnşallah gelir istediğimiz yerler ben umutluyum açıkçası rehberlik hocam da aynı fikirde ama olmazsa Kocaeli veya Sakarya gelir herhalde

• Hocam psikoloji istemiyorum da işimi sağlama almak için yazsam mı dedim geçen sene okul birinciliği ve 25 bin sıralamayla açıkta kaldığım için artık daha da dikkatliyim

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: egyptcentral

Hocam psikoloji istemiyorum da işimi sağlama almak için yazsam mı dedim geçen sene okul birinciliği ve 25 bin sıralamayla açıkta kaldığım için artık daha da dikkatliyim

Ben erzurum iöden sonra bir kaç psikoloji yazıcam zaten hukuk olmazsa gelmiş oluyor tercih hakkımı kullanmak iyi olur

• Ben de kararsızım psikoloji yazıp yazmamakta ama yani bir anda 7 bin ilerlemesi imkansız gibi

• quote:

Ben de kararsızım psikoloji yazıp yazmamakta ama yani bir anda 7 bin ilerlemesi imkansız gibi

İmkansızsa yaz derim zaten gelmeyecek

• Ailem ve rehberlik hocam yazma diyor bakalım artık hayırlısı olmadı en alta bi omü psikoloji yazarım

• quote:

Ailem ve rehberlik hocam yazma diyor bakalım artık hayırlısı olmadı en alta bi omü psikoloji yazarım

Gelmeyeceğinin bu kadar garantisini verebiliyorsa yazma demelerinin mantığını açıklar mısın ?

• Mantık şu ki psikoloji değil hacettepe siyasal yaz yazacaksan diyorlar ben de tm 3e geçince sıralamasının ne olacağını bilmediğim için sağlam olsun psikoloji yazayım diyorum garantisini vermiyor ihtimal veriyor ayrıca

• quote:

Mantık şu ki psikoloji değil hacettepe siyasal yaz yazacaksan diyorlar ben de tm 3e geçince sıralamasının ne olacağını bilmediğim için sağlam olsun psikoloji yazayım diyorum garantisini vermiyor ihtimal veriyor ayrıca

Hukuk gelir zaten ayrıca banada aynısını söylüyor ailem

• Bence de gelir hatta Uludağ olmasa da Kocaeli gelebilir diye düşünüyorum inşallah olur istediğimiz yerler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.