Şimdi Ara

225 dolara sıfır XFX GF7900GTX sizce nasıl arkadaşlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzunca süre ekran kartı almayıp beklemeyi düşünüyordum ama bu fiyata bu ürünü görünce birden kanım ısındı,ateş bastı.lütfen birisi beni durdursunsizin fikir ve önerileriniz neler arkadaşlar?

• dur ve ati ve nvidianın bir sonraki yeni nesil ekran kartlarına kadar ekran kartı alma
  • Nerdeymiş bizde bakalım..Merak etme bitirmeyiz.....KDV dahil mi bu arada?
  • nerde o fiyata ????????
  • bence al kardes. o ekran kartını nerden baksan 1yıl kullanırsın.eger almayacagım dıyorsanda bana sole ben hemen alırım valla.
  • way bee bundan 4 ay once kimin aklına gelirdi bu kartın bu fiyata geleceği
  • Bi ara 6600 gt ler bu fiyataydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sayko35

Bi ara 6600 gt ler bu fiyataydı

O aralar benim aldığım aralardı
  • Ben inecek bekleyin demiştim. Hemde 4 ay önce.450 dolara 1950xtx almayı düşünen arkadaşlara o kartın 3-5 ay içinde orta seviye fiyatları göreceğini söylemiştim(7900GTX de onun muadili nasıl olsa ufak bir farkla geri olsa bile). Hatta millet bize çemkirdi olurmu böyle şey diye. Olmaz mı? zamanında X850xt ye de olmuştu.Biranda 200 dolara indi. Ama o anda 200 dolara x850 almayı tercih edenler yandı. Şimdi birçok oyun çalışmıyor. Ama o dönem 7600gt alan arkadaşlar hala çatır çatır oynuyor.O yüzden sana tavsiyem bir önceki üst seviye kartı yerine yeni neslin orta seviyesini alman yönündedir. Heleki üst seviye olan 8800gts ler bile 300 doların altına varken sakınn. Bak sana bunu söyleyen 512mb 7950gt sahibi birisi o yüzden dinle. Yavaş yavaş bazı oyunlarda sorunlar görmeye başlıyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

http://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=Ob0Q2eX3E0Kzqa-91gMxOA

evet adres bu :).sdurust sana katılıyorum dostum. zamanında x850xt almayı çok düşünmütüm, ilerleyen zamanlarda da almadığıma çok sevinmiştim.bunda da durum aynısı olacaktır.ayrıca zaten nvidia 8800gtx ve gts'lerde fiyat indirimine gidecekmiş fx57'nin haberine göre.
  • x850 oyunarı sm2 olduğu için çalıştırmıyor.7900 sm3 destekli ve dx10 kartlarda sm4 destekli.bence sadece sm4 olan oyunlar yüzünden 7900 ün açamayacağı oyunların çıkmasına daha bayağı var.cysis in bile dx9 versiyonu hazırlanıyo arkadaşlar.bu kartın teknolojisinin ölmesine daha 1-2 yıl var diye düşünüyorum ben.ama benim tercihim yinede yakın zamanda fiyat indirimine gidecek olan 8800gts olurdu
  • Ben 7600gt yi 355ytl ye almıştım
  • bu ekran kartı imzamdaki ekran kartından nasıl iyimidir iyiyse satıp bunu almayı düşünüyorum
  • çok iyi fiyatmış hakikaten dx9un x1900xtxden sonra en baba kartıydı bi zamanlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Slayer_

Ben 7600gt yi 355ytl ye almıştım

ben de gto ya verdim aynı parayı 357 ytl olması lazım aklımda öyle kalmıştı

• quote:

Orjinalden alıntı: Ezmuro

bu ekran kartı imzamdaki ekran kartından nasıl iyimidir iyiyse satıp bunu almayı düşünüyorum

Uğraştığına bile değmez bence (Sonuçta 7900 GTX ile X1900 XT birbirine çok benzeyen kartlardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Slayer_

Ben 7600gt yi 355ytl ye almıştım

bende 292ytl ye almıştım
  • aynı kart mavi bilgisayarda 780 ytl 2 katından fazla bu kadar olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.