Şimdi Ara

25.000'e kadar Fiorino (Ankara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, şirketimizde ufak tefek taşıma işleri de yapmak üzere fioriono bakıyoruz ama hafif ticari konseptine çok uzak olduğum için kafam biraz karıştı. Aklımdakileri yazarsam bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum ve umuyorum :)

-20-25 arası harcama yapabiliriz, ne kadar az o kadar iyi tabii
    -Tip olarak yeni kasa daha çok hoşuma gidiyor
    -Cargo istemiyoruz, combi veya combimix olabilir, klima dışında fazla bir konfor beklentimiz olmadığından emotion'a gerek yok diye düşünüyorum
    -Km olarak 100.000'i fazla geçmemiş olması tercihimiz
    -Kaput ve tavanda hasar olmasın, onun dışında birkaç boya çok önemli değil (5.000'den daha büyük hasar kaydı da olmasa iyi olur)
    -Araç Ankara'da olsun :)

Bu kısıtlar arasında arayınca birçok seçenekle karşılaştım ve birkaçıyla telefonda görüştüm, birkaç tanesini de gördüm ama karar vermek biraz zor oldu.

Mesela malum sitedeki 202363352 ilan no'lu aracı gördüm. Araç 70.000 km'de ama 5664 sorgusunda sadece 1 kere Tüvtürk muayenesinden geçtiği ve 2 tane tutar belirtilmeyen kazaya karıştığı görünüyor. Galerici aracı ilk sahibinden aldığını ve adamın hiç muayene yaptırmadan yıllarca bindiğini söyledi. Ama ben bu süreçte km'nin düşürülmüş olduğunu düşünüyorum. Gerçi niyetlenirsek mutlaka CompuTest veya yetkili servise göstereceğiz ama yine de kıllandım.

Kısacası kafam karışık. Her türlü yorum ve tekliflerinize açığım. Şimdiden çok teşekkürler...

• Bu arada bahsi geçen aracı 26'ya bırakıyorlar ama dediğim gibi bence emotion almaktansa kondisyonu daha iyi klimalı bir CombiMix işimize daha çok yarar
  • Favorilerime eklediğim bazı araçlar aşağıda
    - 200699451
    - 202501227
    - 177178860
    - 192972349
    - 199056053
  • Konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum
  • Güncel
  • Yardımcı olamam ama bari cevap gelir belki yukarı çıksın.
    Ama cevap gelmemesinin en büyük nedeni soru yok, fikrini belirtmişsiniz sadece mesela başlığı 25.000'e kadar hafif ticari arıyorum konu içeriğini de fiorino düşünüyorum şu ilanda ki aracı ama şu konularda kararsızım gibi daha çok cevap gelir.

Öyle yapınca da gerçi Dacia Lodgy önerisi gelebilir. Ben ikisi arasında kalsam fiorino tercih ederdim orası ayrı tabi ama 5 kişilik yani ticari versiyonu almayacaksanız bagajı çok küçük fiorino'nun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiorino yerine kuzenleri, Nemo ve Bipper'de bakabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkürler. Dediğiniz gibi kafam karışık olduğu için sorunun formatında da hata yapmışım.

Aslında ilk arada kaldığımız Doblo-fiorino karşılaştırması idi. Yük taşıma anlamında çok yüksek hacime ihtiyacımız yok, arada bir binek araçla taşınamayacak kadar yükümüz olduğunda arka koltukları yatırınca Fiorino yeter diye düşündük, tabii aynı sınıfta Nemo ve Bipper da olabilir ama ikinci el piyasasının daha hızlı olmasından dolayı Fiorino'dan başladık aramaya.

Konuyla ilgili sohbeti geliştirebilmek için hafif ticari alırken nelere dikkat etmek gerekir diye sorsam, ilk sırada neler gelir?
  • tolgayuk T kullanıcısına yanıt
    valla ben gene onereyim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-citroen-gumus-otomotivden-2011-model-1%2C4-hdi-citroen-nemo-degisensz-198028680/detay
    temiz gozukuyor bi araştır istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

valla ben gene onereyim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-citroen-gumus-otomotivden-2011-model-1%2C4-hdi-citroen-nemo-degisensz-198028680/detay
    temiz gozukuyor bi araştır istersen

Teşekkürler hocam, nemo'lara da bakmaya başladım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.