Şimdi Ara

2 TANE ALINDIĞINDA 25 KG UN 190 TL YE GELİYOR KATKISIZ KÖY DEĞİRMEN UNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
2.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AYNACI Un 25 Kg Un Katkısız Böreklik Köy Değirmen Unu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/aynaci/un-25-kg-un-katkisiz-boreklik-koy-degirmen-unu-p-238097013?merchantId=553651&filterOverPriceListings=false

KARGO ÜCRETSİZ

20 TL İNDİRİM KUPONU VERİYOR 2 TANE ALIMDA %20 İNDİRİM YAPIYOR 380 TL YE GELİYOR TANE FİYATI 240 DAN AŞAĞI UN YOK

KENDİ ÜRÜNÜM

ÖZELDEN DESTEK VEREBİLİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fevzi17 -- 30 Mart 2022; 0:18:55 >

• Organize sanayilerde un fabrikaları var, oradan da uygun fiyata un temin edebilirsiniz, bilmeyenlerin bilgisine. Bir iki torba alacaksanız fabrikadan alın çok daha uyguna gelecek..

Ayrıca, konu içinde çok bir indirim yok. 25 kilosu tek alımda 150-170 bandına gelmiş olsa sıcak olurdu. Şuan bir indirim göremedim.

Hayırlı işler
  • Başlık 190, ürün kuponla 203?

Başlığa ikili alımda 190 TL diye belirtmen daha doğru..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasiledekkinasilola -- 30 Mart 2022; 0:2:2 >
  • Kargocu dayılar iyi dilekleriyle anıp dururlar
  • Bimde oba marka 5kg un 35₺ bu gün aldım
  • djlively kullanıcısına yanıt

Bahsettiğin üründe katkı maddesi bulunuyor bu ürün köy unu markette bulunan ürünlerden daha kaliteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fevzi17 -- 30 Mart 2022; 0:19:51 >
  • nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt

düzeltme yaptım

• fevzi17 kullanıcısına yanıt

Ürünümüz kalitelidir deyin ama köy unudur şöyle böyle fasa fiso bunlar yapmayın etmeyin.

• Buğday kendi buğdayım direk satmak yerine arkadaşımın fabrikasında buğdayımı işlenmiş olarak satmaya çalışıyorum ürünlerde katkı maddesi yok beyazlaması için gıda katkı maddeleri kullanılmıyor kimyasal gübre yerine organik gübre kullanıyoruz buğdayın en değerli yerlerini ayırmıyoruz değirmende üretim yapılıyor

• Organize sanayilerde un fabrikaları var, oradan da uygun fiyata un temin edebilirsiniz, bilmeyenlerin bilgisine. Bir iki torba alacaksanız fabrikadan alın çok daha uyguna gelecek..

Ayrıca, konu içinde çok bir indirim yok. 25 kilosu tek alımda 150-170 bandına gelmiş olsa sıcak olurdu. Şuan bir indirim göremedim.

Hayırlı işler
  • Allah hayırlı kazançlar versin. Bu sene bizim kayınpeder de buğday ekmedi. Yeri de küçük zaten sürümden de kazanamıyor. Allah çiftçiye üreticiye kolaylık versin ne diyim.

• espial kullanıcısına yanıt

Tarım bu zihniyet yüzünden ilerlemiyor ülkede. Market veya fabrikasyon ürün fiyatı ucuz olacak ama sağlını değil kendi ceplerini düşünerek üretim yapılıyor. Umarım bir ara fark edersiniz. Bu arada bu ürün hakkında bir şey bildiğim yok genelleme yaptım.

• Hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 30 Mart 2022; 2:29:23 >
  • Katkılı ürün ile katkısız un birbirleriyle ile kıyaslanamaz kulvarları farklı. Kaliteli diye normalin çok üstünden fiyatla un satılabiliyor. Öte yandan kalitesini bilmediğimiz baklavaya mı daha iyi böreğe daha iyi, ekmek yapımına mı daha iyi bir ürün var. Denildiği katkısız olabilir gübrelemesi doğal ama ürün aynı zamanda kalitesizde olabilir. Bir kaç kilo alıp denemediğim bir üründen bir çuval almayı tercih etmezdim. Arkadaşımızın kendi üretimi imiş zirai üretim ve ticaret hayatında başarılar diliyorum.
  • Gübrenin kimyasal olmasının kalitesini düşüreceğini düşünmüyorum. Aksine azot miktarı fazla olduğu için ürünün kalitesini artıracaktır. Doğal gübreden kastınız nedir ?

Bana daha çok gübre masrafından kaçındığınız için farklı bir yöntemle ürettiğiniz intibası oluşturdunuz. Gübre maliyetinden kaçınmanız sonucunda da unun kalitesi hakkında şüphelerim var. 2-5-10 kiloluk paketler halinde satışa sunarsanız test ettikten sonra daha yüksek miktarlarda sipariş veririz.

• Forumda pazarlamacı gibi konu açanlardan uzak duracaksın.

katkısızmışda, köy unuymuşta.

Birde bilmediğin unu 50kg almak gerizekalılıktır. Sonra bir bakmışın un dandik.. 50kg unu yazık olmasın bitireyim diye hergün küfür ede ede bitirirsin.

Zaten bir ürünü sadece fiyat odaklı alan adamın kafası çalışmaz. Bu forumda tonla böyle adam var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 30 Mart 2022; 4:18:39 >
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    14 gün iade hakkın var trendyol her zaman alıcı tarafında bu zamana kadar ürünün arkasında durduk kullanılmış şekildede iade kabul ediyorum
  • estafine E kullanıcısına yanıt
    Orgonamineral gübre kullanımı yapıyoruz buğdayda kalıcı olacak zirai ilaçları kullanmıyoruz 2-5 10 kg olarak kargo ve paketleme fiyatlarından dolayı yapamıyoruz kargo firmasından kaynaklı sorunlar haricinde un kalitesinden dolayı şikayet almıyoruz 14 gün koşulsuz iade alıyorum açılmış açılmamış önemli değil
  • estafine E kullanıcısına yanıt

hayvan ya da organomineral gubre kullaniyor olabilir.

edit:satıcıyla bir alakam yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslimdayok -- 30 Mart 2022; 9:35:11 >
  • tarafında, alıcı, zaman, her, trendyol kelimelerini tersten sıralayıp okuyunca gerçek olmayan bir ifade oluşuyor.

Trendyol sadece kendi tarafındadır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.