Şimdi Ara

2500 tl ye ne alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar 2500 tl lik bir bütçe ile az yakan bir scooter almak istiyorum. şehir içi kullanmak için kanuninin sıfırları var 2500 civarı önerileriniz ne olur. japon ikinci el daha mı iyi olur teşekkürler.

• Tgb taywan malı sıfırı 1500-2000Tl.
  • Tercihen paranı ayarla sıfır kanuni yada başkasını alacağına şöyle düzgün bir Honda al derim.
    Kanunide biz yaşadık yedek parça fiyatları insanı ağlatıcak derecede. Elbette çok güzel tayvan markaları felan var ama tavsiyem değil nedeni ise servis ve gne yedek parça sorunu.
    İleride sana sıkıntı yaşatmaması açısında biraz araştırıp mondial de alabilirsin ben kullanıcısıyım yedek parça fiyatları ve servisi kolay ulaşılır ancak arada mondialde de absürt yedek paarçaları fiyatları olan modelleri var. Onlardan uzak dur derim.
    Umarım hayırlı olur. Ama çok sıkıntı değilse binici olarak tavsiyem öncelikle vitesli bir motorsiklet almandır.
  • tavsiyeleriniz için tşk. yamaha crypton biraz uygun geldi bana innovaya göre. benim hız ve şehirlerarası yolum yok günlük 10 km okula git gel. yakıtın az olmasını çok önemsiyorum. aslında belki mondial ve kanuni de işimi görür ama çok iyi şeyler yazılmıyor onlar hakkında...
  • Crypton scooter değil ki scooter sormuştun cub desen tabi ki innova veya crypton,fiyatı uygun olan crypton başlangıç için daha uygun. İnnova 125i kullanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.