Şimdi Ara

3 Ay Üst Üste 12.500 TL Para Transferine ING Turuncu Ekstra'dan 2.000 TL Nakit Promosyon (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Eldezenfektani , Can851 , TheDifference35 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
215
Cevap
35
Favori
15.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Biliyorum hocam 👍 kartlar arası fark var mı onu merak ettim.

@Maleguard ayrıca talepte mi bulundunuz bende attım dökümü ama kredi için bağlantı yok orayla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bbvdk

Biliyorum hocam 👍 kartlar arası fark var mı onu merak ettim.

@Maleguard ayrıca talepte mi bulundunuz bende attım dökümü ama kredi için bağlantı yok orayla :)

online olarak müşteri oldum, turuncu extraya üye olurken uyarı çıktı adımlar ve mail adresi yazan, e devlet üzerinden mail olarak göndermemi istedi 2-3 dk içinde tanımlama yapıldı. meslek dallarına özel de olabilir bu durum bana öğretmenim diye vermiş sözde 3 Ay Üst Üste 12.500 TL Para Transferine ING Turuncu Ekstra'dan 2.000 TL Nakit Promosyon 

• dekonline kullanıcısına yanıt

pasif bakiyenin alt limitinden koyarsanız paranın büyük kısmına faiz işlemeyeceği için oran 31.2 olur

3 Ay Üst Üste 12.500 TL Para Transferine ING Turuncu Ekstra'dan 2.000 TL Nakit Promosyon

pasif bakiyenin üst limitinden koyarsanız paranın küçük kısmına faiz işlemeyeceği için oran 46.79 olur

3 Ay Üst Üste 12.500 TL Para Transferine ING Turuncu Ekstra'dan 2.000 TL Nakit Promosyon

formülü kendinize uyarlarsınız

=(((M2/N2)-1)*O2)

M, N ve O sütunları elle giriliyor

• Sisteme giremiyorum, hata veriyor
  • Kart başvurusu yaptım. Onaylandı diye mesaj geldi ama uygulamada göremiyorum. Başvurup kullanan oldu mu süreç nasıl işliyor?
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Kart için başvurdum. Sonra kart teslim edildi. Uygulamadan şifre belirledim. Kart kullanıma açıldı. 2000 TL ye varan bonus için msj attım "HBONUS" Diye. Sonra katılımınız başarı ile gerçekleşti yapacağınız alışveriş in yüzde 20 si kadar bonus diye sms geldi üst limit 2000 TL miş. 2000 TL ye varan muhabbeti bu imiş yani. Bakalım 3 ay sonunda nakit iade olacak mı asıl mesele o
  • Dpumitt D kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam kartı teslim aldıktan sonra göreceğiz o zaman. Ben nakit avans için başvurmayı düşünüyorum bakalım
  • Dpumitt D kullanıcısına yanıt
    Hocam %20 iadenin süresi nedir yazıyor mu? 1 ay içindeki harcamaların %20si mi
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt
    HBONUS kampanyasina katildiniz. 4845 ile biten kartinizla 14.11.2024 tarihine kadar yapacaginiz alisverislerinizden %20 bonus kazanacaksiniz. Toplamda en fazla 2000 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanyadan cikmak icin IPTALHBONUS yazarak 2205'e gonderebilirsiniz. SMS iptali icin RET yazin, 2230'a ucretsiz gonderin. Iletisim: 08502220600 MERSIS: 0876004224300365 B016
  • turuncu ekstraya üye ol dedik ama turuncu ekstra görevlerini tamamlamaya gerek var mıdır 2000 tl kazanmak için?

• İng önce kredi kartı başvurumu onayladı basımda yazıyordu şimdi iptal etti limite takılmışım
  • ben 30bin 0’99dan başvurdum , direkt red verdiler:)

puanım 1700, kredi limitin yüzde 50si dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 16 Ekim 2024; 10:41:36 >
  • Fatih KARAHAN kullanıcısına yanıt
    Turuncu hesap açıyorsun, Turuncu Ekstraya üye oluyorsun, Turuncu Hesaba 12500 TL atıp 1 gün bekletiyorsun. (Ben garanti olsun diye 2 gün beklettim)

Başka şart yok.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.