Şimdi Ara

3 tane 144 mhz arasından hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    24" BenQ XL2411Z = link2 1106 TL
    24'' ASUS VG248QE = link3 1121 TL

Ekran kartım rx 480 olucak custom bekliyorum.
    Sistemin i5 6500 , asus b150m pro gaming , 8gb 2133 mhz kingston ram, samsung 250gb evo ssd , 650w psu .

ya da bunlar dışında önerebileceginiz başka mönitörler varmı? genellikle mmorg, cs:go , lol oynarım. dizi film herkes gibi izlerim.

• Farhamm kullanıcısına yanıt
    3monitördede NVidia gsnyc özelliği var amd kartta bunu kullanamazsınız

İkinci olarak dizi film MMO lol csgo oynucaksanız rx480 gerek yokki bunları r7240la bile rahat oynarsınız bu oyunlar güçlü ekran kartı gerektirmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crysef

3monitördede NVidia gsnyc özelliği var amd kartta bunu kullanamazsınız

İkinci olarak dizi film MMO lol csgo oynucaksanız rx480 gerek yokki bunları r7240la bile rahat oynarsınız bu oyunlar güçlü ekran kartı gerektirmez

Yok hocam benim bildiğim üçünde de g-sync yok.

Birde eski makinemden dolayı ne witcher 3 'ü ne Gta V 'i ne de Fallout'u oynayabildim onları da oynamak istiyorum o yüzden alıcam ekran kartını.

Bu mönitörlerde free sync de yok bildiğim kadarıyla Amd'nin yazılımı. zaten bu yüzden fiyatları biraz daha ucuz galiba ve free sync olmasada sıkıntı olmaz diye düşünüyorum? yoksa olması gerekir mi ?.
  • Farhamm kullanıcısına yanıt
    NVidia 3d visionı gsnyc sandım akşam iyi görememişim anlaşılan

Amdde fresnyc monitörlere baktımda 144hz ms1ler pahalılar

Zaten 144hzde fresnyc tam verimle çalışmaz oyüzden Freesnc şuan için gerek yok

3 monitör arasından asusun 3yıl garantisi var diğerlerinin 2yıldır bunun dışında benzer özellikler var zaten

Siz hangisini alırsınız derseniz benq alırdım

• Benq XL2411Z kullanmış biri olarak tavsiye ederim. (Oyun amaçlı alacaksanız)
  • bende BenQ XL2411Z ile XL2430T arasında kaldım. Arasında tam olarak ne fark var anlayamadım bir türlü. XL2430T'ye param yetiyor ama 300-500 lira fazla vermeye değer mi değmez mi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 1 Ağustos 2016; 19:25:00 >
  • Benq XL2411Z yu sipariş ettim hayırlısı inş sorunsuz bir mönitör olur.
  • Reahax kullanıcısına yanıt
    Hocam XL2430T'yi ben de alacaktım ama aynı paneli kullandığı için vazgeçtim. BenQ XL2411z Iphone 6s ise XL2430T Iphone 6s Plus. Her şeyi aynı sadece daha şekil :)

Ama arkadaşlar, sürekli yazıyorum. Saf 144hz monitör almayın. G-Sync ya da Freesyncli alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farhamm

24" ViewSonic Vg2401 =linkk 1080TL
    24" BenQ XL2411Z = link2 1106 TL
    24'' ASUS VG248QE = link3 1121 TL

Ekran kartım rx 480 olucak custom bekliyorum.
    Sistemin i5 6500 , asus b150m pro gaming , 8gb 2133 mhz kingston ram, samsung 250gb evo ssd , 650w psu .

ya da bunlar dışında önerebileceginiz başka mönitörler varmı? genellikle mmorg, cs:go , lol oynarım. dizi film herkes gibi izlerim.

yazdığın monitörlerin hiç birinde gsync yok.

asus da monitörün yanında 7 ağustosa kadar doom hediyesi var. 144hz 1 ms.

• 400 lira daha ekstra verip freesync li monitör almak ne kadar mantıklı bilmiyorum.

iki monitör arasında nasıl bir fark var? değer mi 400 liraya. Oyunlarda özellikle cs ve overwatch da nasıl bir etkisi var acaba .

Varmı normal 144mhz ile freesync 144mhz li monitör deneyen.
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirSt_SlaYeR -- 2 Ağustos 2016; 18:55:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.