Şimdi Ara

307 1,4 HDİ Triger değişimi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üstadlar Kaç Km de değişiyor bu triger?

• 80bin 'de degisiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardatun

80bin 'de degisiyor

servis 160 bin km de bir diyor dizeller için doğrumudur?
  • Valla benim 1.4 icin 80bin demislerdi ve degistirmistim. Boyle birsey varsa direk kapılarında biterim :)
    Hangi servis dedi 160bin diye?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardatun

Valla benim 1.4 icin 80bin demislerdi ve degistirmistim. Boyle birsey varsa direk kapılarında biterim :)
    Hangi servis dedi 160bin diye?

sakaryada ki yetkili pug servisi dedi.

dizeller 160 bin benzinliler 120 bin de değişmeli dedi.

Para kazanmak için milleti korkutup alıyorlar dedi. kafan rahat olsun 160 bin den önce de değişme demişdi

burda millet 80 de değişdim diyince dün ümraniye sanayide ki ustama gittim. aç şu trigere bak dedim.

açdı bakdı kontrol etti. çatlak felan yok kayışda sertleşmemiş dedi. çalışmasında da herhangi bi anormallik yok dedi. Gerek yok değişmeye dedi. servis doğru söylüyor dedi. 150-160 bin dizeller için normal dedi

• Ya bunu nasıl yaparlar. 160bin km nerde 80bin km nerde insaf... Bir yetkili servis 160bin derken diğeri nasıl olur da 80bin der? Gittiğimde soracağım bakalım ne diyorlar...
  • banada 80 bin dediler ... burdaki ustamda direk 70 binde degiştir gitsin diolar .. 160 bin bekliim bari
  • arkadaslar peugeotun hdi motorlarinin kayislari 160.000km de deyisiyor

benzinliler ise 120.000km de tabi bunlar arabanin yasina da baglidir arac eyer 5 yasina vardiysa kmsi isterse 30.000km dede olsa kayislari deyismesi gerekir peugeotun tavsiyesi budur
  • quote:

Orjinalden alıntı: candan25

arkadaslar peugeotun hdi motorlarinin kayislari 160.000km de deyisiyor

benzinliler ise 120.000km de tabi bunlar arabanin yasina da baglidir arac eyer 5 yasina vardiysa kmsi isterse 30.000km dede olsa kayislari deyismesi gerekir peugeotun tavsiyesi budur

Aynen doğrusunu yazmışsınız!!!

dizeller 160 bin km yada 5 yıl
    benzinliler 120 bin yada 5 yıl

• arkadaslar da araclarin kitapcigi yok sanirim
  • 206 1.4 hdi için ankara yetkili peugeot servisi 120.000 km demişti.
  • o yetkili servis senin araci benzili sanmis sanirim kitapcigi acip bakmasini soyleseydin ona
  • ne 160000 öle olsa motoru sağlam bir tane peugeot kalmaz triger kayışının bütün arabalar için satndartı 80000 km dir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.