Şimdi Ara

31-32 bin bandında sistem toplamak istiyorum ? YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kardeşime oyun bilgisayarı diyebileceğimiz bilgisayar toplamak istiyorum bütçe 31-32 bandında.

itopya vs. Baktım fakat çok seçenek var kafam karıştı.

(31-32 bin bandında monitör kasa da dahil olacak şekilde)

Bilgisayarcı bi arkadaş şöyle bi liste verdi 31-32 bandı tutuyor burası dedi.

31-32 bin bandında sistem toplamak istiyorum ? YARDIM

Fakat bana çok mantıklı gelmedi, sanki daha iyi sistemler toplanabiliyor. Kardeşim monitör olarak 140 hz bandında istiyor.

Yardımcı olursanız çok sevinirim

• Btuhan35 kullanıcısına yanıt
    kanka sakın bu sistemi alma aşırı kötü, oyun için 16gb ram yeter ssd olarak ne oynayacağına kalmış tabiki ama csgo valo lol gibi oyunlar oynuyoda 500gb ssd yeter zaten sonradan ekleyedebilirsiniz ekran kartı bu arkadaşının söylediği bu fiyata göre çok kötü monitörde 144hz al, ben sana şimdi bi sistem atıcam çok vaktim olmadı bakmaya ama bunun gibi bi pc al. gaming gen güvenilir ben aldım hala kullanıyorum hiçbi sıkıntısı çıkmadı. ha bu arada ekran kartının markasınıda colorful falan alma çok bilindik değiller sorun çıkarmayabilir belki ama asus gigabyte gibi ekran kartları bulabilirsin o fiyata çok rahat bu attığım siteden kendine göre konfigüre edebilirsin sad fazla istersen ram istersen falan. öneri olarak monitörde ben monster aryond 24 inç 144hz kullanıyoum gayet güzel monitör oyun için idral onun dışında asus alabilirsin güzel monitörleri var. eğer gamin gen istemezsen daha ucuza bulabileceğin gençer gaming siye bir yer daha var ıtopya ince hesap gibi sitelerdende bakabilirsin ben sana o fiyat bandında monitörü saymadan 27kya sistemi atıyorum buna göre al bence
    Pc

• Sky_Vision_V2 kullanıcısına yanıt

Hocam bu aşar sanki biraz beni, monitör ile klavye falan derken 36 yı geçer gibi

• 30 bine şöyle monitörlü sistem var. Gerçi monitör öyle aman aman değil. Ssdyi 1 TB; anakartı B550 seçip alınabilir. Sıvı soğutucu da koymuşlar en azından.
    https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-loki-ryzen-5-5600x-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-xfx-radeon-core-gaming-12gb-rx6750xt-oyun-bilgisayari-p-50972

Vade farksız taksit istiyorsanız bu da olabilir. Ssdyi 1 TB seçersiniz
    www.vatanbilgisayar.com
    INTEL I5 13400F - RTX 4060 TI 16GB -PRO H610M-E DDR4 - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-13400f-rtx-4060-ti-16gb-h610m-r-500gb-ssd-16gb-ram.html

+
    4200 TL (monitörle pahalı geliyor)
    akakce.com
    LG Ultragear 24GN65R-B 23.8" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lg-24gn65r-b-23-8-1-ms-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,373629183.html

• sinerjideki sistem fena değil. 6750xt 1080p için çok iyi bir ekran kartı. gücünüz buna yetiyorsa herşey iyi görünüyor.

275 tl fark ile asrock b550 yi seçip sipariş edebilirsiniz. b550 pci-e 4.0 desteği dolayısı ile önemli. 6750xt 4.0 destekli bir kart. arada büyük farklar yaşatmaz ama bu fiyata b550 yapmaya değer.

monitör kağıt üzerinde size eh işte dedirtmiş olsa da 180hz değeri ve 24 inç 1080p günü kurtarır. ilerde daha büyük monitör aldığınızda size yedek olur. biz donanımcıları her zaman yedek parçaları vardır. bende 5 hazır pc ve 1 dolap dolusu donanım var. fazla mal göz çıkarmaz

Yukarıdaki arkadaşın sinerji sitesindeki olan mı dediğiniz hocam ? Onu b550 yapıp mı almakta fayda var

Hocam peki üstteki vatan da ki ürün nasıl ? Intel olarak rtx olarak daha üst performans sergilemez mi

• 13400f daha iyi islemci, 4060ti ve 6750xt denkler ama 4060ti dlss avantajı ile simdilik daha iyi.

Tercih sizin benzer ürünler ve fiyatlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.