Şimdi Ara

35000- 43000 arası araba tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arabayı değiştirmeye karar verdik ama 3 araba arasında kaldk

megane sport tourer dci yada 14 ımpresor araba triptronic olacak ama ilk defa otm vites araç alacağız
    mazda3 ımpresive otm
    fiat bravo sportstyle t-jet120 dualogic yada m-jet 120 dualogic
    fitay 45000 çıkabilir ama zorlar bu yüzden sizce hangisini tercih etmeliyim
    bu arada bravoda hıllholder var ama depo kapağı açma yok inmek gerekiyor
    criuse control ve navigasyon cezbediyor vede panoramik tavan olması tercih sebebi olabilir
    start-stop elektronik el freni...
    yoltutuş ve 2-3 seneden sonra arabadan ses gelmemesi en önemli kriter ve bir de arkada klima ızgarası

bu araçların ne kadar sorunlu olduğu otm viteslerinden biraz çekiniyorum fakat eve ayak ağrısıyla gitmektense otm alırım diyorum
    bravoyu test ettim dizel otm olan 120 de içeriye rüzgarsesi veriyor rahatsız oldum,,,

sizce hangisinde karar vermeliyim
    yardımcı olursanız sevinirim

• CHAVROLET CRUZE AL. AZ YAKAR. SÜPER ARABADIR. BABAM ALACAK
  • cruze inceledim fiyat ve kalite iyi heybetli bir araba ama istediğim özellikleri bulamadım cam tavan gibi..
  • mazda3 sedan ımpresive mi ,megane sport tourer mu yada fiat bravo mu hangisini tercih etmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky1000

mazda3 sedan ımpresive mi ,megane sport tourer mu yada fiat bravo mu hangisini tercih etmeliyim

seçemekler bunlar ise
    mazda 3 al
  • seçenekler bunlar bu 3 araba arsında kararsızım mazda3 güzel fakat geçici ebatlı lastik koymuşlar stepne olarak bir de cam tavan olmaması sadece ben değil ailem de kullanacağı için biraz fazla irdeliyorum
    magane sport tourer cam tavan navigasyon vede otm el freni , mazda3 de lastik basınç sistemi ,ısıtmalı ön cam ve koltuklar,arka araç izleme sistemi ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky1000

seçenekler bunlar bu 3 araba arsında kararsızım mazda3 güzel fakat geçici ebatlı lastik koymuşlar stepne olarak bir de cam tavan olmaması sadece ben değil ailem de kullanacağı için biraz fazla irdeliyorum
    magane sport tourer cam tavan navigasyon vede otm el freni , mazda3 de lastik basınç sistemi ,ısıtmalı ön cam ve koltuklar,arka araç izleme sistemi ???

sağından solundan ses gelmesin dediğin için ele renoyu , mazdada kafana takılan varsa başka seçenek ekle listene bence.
  • teşekkürler en iyisi bu arabaları test etmek aradaki farkları anlamak için testten sonra gene yazarım buraya ayrıntıları
  • mazda 3 al fiyatlar düşük iken yakında 46 bine cıkıcakmıs, hem cok dikkat cekersin,hem istedidigim her seyi fazlasıyla verir emin ol. ki son 3 ayda dünyada en cok satılan c sınıfı mazda 3 müş demek ki bir sey varda bu araça rabet var:)
  • kaynak varmı
    quote:

Orijinalden alıntı: musch-lee

mazda 3 al fiyatlar düşük iken yakında 46 bine cıkıcakmıs, hem cok dikkat cekersin,hem istedidigim her seyi fazlasıyla verir emin ol. ki son 3 ayda dünyada en cok satılan c sınıfı mazda 3 müş demek ki bir sey varda bu araça rabet var:)
  • ben sadece gördüğümü söylüyorum elbette bilemem whatcar ve otoshow dergilerinin aylık sayısında yazıyordu:)ki zaten mazdadan acıklama geldi bu sene mazda markasıyla yani (intifini ve gider isimlerde ürettilen araçlar var onlar hariç) gecen sene 1.180.000 araç üretildi bu sayının bu sene 1.900.000 civarında olmasını beklediklerini söylediler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witchking34 -- 7 Temmuz 2010; 14:34:11 >
  • Cam tavanlı (sunroof değil) Dizel bir D sınıfı önersek
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-laguna-sahibinden-satilik/detay

35000- 43000 arası araba tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkubi -- 7 Temmuz 2010; 18:58:21 >

• araç güzel laguna dizel olamsı da avantaj ama sıfır düşünüyorum o yüzden sıfır lagunayada limit yetişmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.