Şimdi Ara

38000'e kadar ESP'li Araç Arıyorum (B veya C sınıfı farketmez) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Yıl olmuş 2015 hâlâ yorum yazmak için yazanlar var...

Ben ESP gereksiz birşey demedim üst yorumumdada bahsettim zaten...

yazından eps ye ne gerek var olarak anladım ben
  • Esp ısrarınızı anlıyorum benimde başıma benzer olay geldi ve bende yeni araba alırken esp ilk kriterimdi.

Şu an yeni aveo 1.3 lt paket kullanıyorum. Güvenlik donanımı olarak eksiği yok ancak bütçen 38.000 olduğu için vergisi problem oluşturmazsa 100.000 km altı 2.0D Cruze bulabilirsin.
  • 2010-2011 konfor paketli astra 1.4 easytronic alabilirsiniz o bütçe ile c sınıfı düşük km li hatasız bir aracınız olur.
    (araç kendi kullandığım araçtır 11 yıldır bu forumdayım bu süre zarfında sadece 2 konuda kendi kullandığım aracı tavsiye ettim buda 3. )
    bilgi edinmek isterseniz imzamda aracın detaylı bir konusu var inceleyebilirsiniz ancak kısaca özetle derseniz performans haricinde bence hiçbir eksiği olmayan (birde 4 hava yastığı var) tam anlamıyla bir fırsat aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 15 Mayıs 2015; 16:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

2010-2011 konfor paketli astra 1.4 easytronic alabilirsiniz o bütçe ile c sınıfı düşük km li hatasız bir aracınız olur.
    (araç kendi kullandığım araçtır 11 yıldır bu forumdayım bu süre zarfında sadece 2 konuda kendi kullandığım aracı tavsiye ettim buda 3. )
    bilgi edinmek isterseniz imzamda aracın detaylı bir konusu var inceleyebilirsiniz ancak kısaca özetle derseniz performans haricinde bence hiçbir eksiği olmayan (birde 4 hava yastığı var) tam anlamıyla bir fırsat aracı.

Hocam sahibinden.com'da 1.4 konfor paketkli easytronic ilanları araştırdım fakat bir tane bile bulamadım.
    Yanlış bakıyor olabilir miyim acaba? Bir ilan örneği gösterebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

2010-2011 konfor paketli astra 1.4 easytronic alabilirsiniz o bütçe ile c sınıfı düşük km li hatasız bir aracınız olur.

Hocam sahibinden.com'da 1.4 konfor paketkli easytronic ilanları araştırdım fakat bir tane bile bulamadım.
    Yanlış bakıyor olabilir miyim acaba? Bir ilan örneği gösterebilir misiniz?

çok az araç var zaten hocam. biraz baktım şu çok iyi neredeyse sıfır araba. pazarlıkla 38-39 bandına indirilebilir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 18 Mayıs 2015; 10:59:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmst

1.6 lancer invite 2010-2011 9 hava yastığı var astc (esp) var

+1
  • Passat bile olabilir 2004-2007 farklı kasalarda en boşunda bile var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam 308 alırdım.

• Yaşadığınız olaylardan sağ kurtulduysanız tek başına esp sizin için yetersiz gibi.

Yeni araç ile birlikte kurban kesebilirsiniz.
  • Cruze alınabilir.
  • 2000 Mazda Xedos 9 kesinlikle .Yaşı sizi yanıltmasın simdiki arabalardan daha kaliteli ve sorunsuzdur .Su arkadaslarin saydigi tum araclardan daha donanimli ve lukstur ayrıca.Esp nin yaninda solar sunroof dahil cogu arabada olmayan bircok ozelligi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crank06 -- 18 Mayıs 2015; 10:51:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomobilci_x
    Sanıyorum biraz daha dikkatli bakmam lazım o halde siteye hocam. Teşekkür ederim.

nıghtman
    Önceki kazadan sonra kesmiştik aslında. Şimdi bir tane daha farz oldu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

otomobilci_x
    Sanıyorum biraz daha dikkatli bakmam lazım o halde siteye hocam. Teşekkür ederim.

nıghtman
    Önceki kazadan sonra kesmiştik aslında. Şimdi bir tane daha farz oldu...

hocam linki kaldırıyorum
  • O paraya dolu ve dizel Peugeot 308 bulursunuz. Esp olup olmadığını, dörtlü sinyallerin yanındaki düğmesinden anlarsınız. Alternatif olarak Fiat Bravo dizel olabilir, Chevrolet Cruze olabilir.

• Hyundai Ayten 36.900

Acil Durum Fren Sinyali (ESS)
    Araç Stabilite Yönetim Programı (VSM)
    Arka disk frenler
    Çocuk Koltuğu Sabitleme Standartı (ISOFIX)
    Elektrik destekli direksiyon
    Elektrikli ön ve arka camlar
    Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynalar
    Elektronik Denge Kontrol Programı (ESP)
    Elektronik Kontrollü Fren Güç Dağılımı (EBD)
    Fren Destek Sistemi (BAS)
    Kilitlenmeyen Fren Sistemi (ABS)
    Lastik Basınç Göstergesi (TPMS)
    Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HAC)
    Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L&M -- 18 Mayıs 2015; 13:25:24 >
  • esp li bir C, esp li bir B den daha iyi yol tutuyor. B sınıfı araçlardaki iz ve aks mesafesinden dolayı yol tutuş biraz daha az. onun için C segmenti almanızı öneririm. o bütçe ile D segmenti için aracın yaşını arttırmak gerekir. en mantıklısı C segmenti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakimeno

yeni aveo hem esp li hem sağlam hemde oldukça uygun fiyatlıdır.ben geçtiğimiz ay 33bine 2013 model 25bin kmde aldım.

Hocama katılıyorum. İkinci el olayını çok dert etmezseniz esp dahil birçok donanım var araçta.
  • mazda 3, citroen c4, denk gelirse focus, vw golf 5 olabilir. benim tavsiyem golf 5 ve mazda 3

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmst

1.6 lancer invite 2010-2011 9 hava yastığı var astc (esp) var

+117678678354
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

O paraya dolu ve dizel Peugeot 308 bulursunuz. Esp olup olmadığını, dörtlü sinyallerin yanındaki düğmesinden anlarsınız. Alternatif olarak Fiat Bravo dizel olabilir, Chevrolet Cruze olabilir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.