Şimdi Ara

3D WoW...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar windows 7 kullanıyorum ve nvidia ekran kartım var bir gün wowu 3d oynasam nası olur dedim enable 3d vision yaptım ve oyunun menusunde azım acık kaldı wow 3d yi süper destekliyor kırmızı mavi normal 3d gözlükle oynana biliyor ama oyuna girmedim acc sşuan frozen acaba oynayan yada oynanırmı nası olur bilen vamı

• privite serverlerde denesene
    o ayarı nasıl yapıyoruz?
  • İlk baslarda çok güzel geliyor göze ama wow uzun süreli oynamalarda(wow'u da açınca kısa süre oynayıp bırakamıcağına göre) çok çok yorucu oluyor. 3D ile raid yapmayı düsünemiyorum bile.

Nvidia 3d gözlük ve 3d monitor kullananlar daha az yorduğunu söylüyor ama çok pahallı bir zevk. Zaten Nvidia'nın sitesine girerseniz WoW'u 3D mükemmel olarak nitelendiriyor.

ogguzko

Grafik bölümünde stereo altından ayarlıyorsun. Ama Nvidia 8x serisi bir ekran kartı sahip olman gerekiyor ve performansı çok düsürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogguzko

privite serverlerde denesene
    o ayarı nasıl yapıyoruz?

windows 7 ve aynı zamanda nvidia destekli bir ekran kartın olması gerekiyor. daha sonra nvidia nın sitesinden ekran kartının en güncel driver ini indirip kuruyorsun. sonra yapacağın sey basit başlat menusunde "nvidia ..... " diye bir klasör olcak şuan klasörün ismi aklıma gelmedi oraya girip enable 3d vision a tıklaman yeterli. sonra senden bir tür kurulum yapmanı isticek. kırmızı mavi 3d gözlüğünü takıp kurulumu yapıyosun. oyuna girince pc kendi otomotikman 3d ye ceviriyor. denemek lazım oyuna girebilseydim denerdim dediğim gibi acc frozen. ama başka oyunlarda denedim mesela dragon age te. wolk un giriş menusunde gercekten görüntü güzel olmuştu arka planda icecrown ejderha falan ayrı bir görsellik katıyor 3d oyuna

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.