Şimdi Ara

3GS iOS 6.1.3 Etkinleştirme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cihazım 3GS Simfree fakat 6.1.3 e güncelledim ve artık etkinleştirme yapamıyorum.
    Ne yapmam gerekiyor bu konuda bana yardımcı olacak biri varsa çok sevinirim

Saygılar

• şuradaki sonucu yazıp mesajımı alıntılarmısınız

http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

şuradaki sonucu yazıp mesajımı alıntılarmısınız

http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php

Durumu : IMEI NUMARASI KAYITLI
    Kaynak : Yolcu beraberi kaydedilen cihaz
    Üretici : Üretici: Apple Inc Pazar Adı: iPhone 3GS (A1303) Model Bilgileri: iPhone 3G S, A1303
  • cihazınız yurt dışından gelmiş yurt dışından gelen cihazların (iphone 3gs ve daha aşağı modellerde) aktivasyon ekranında takılma sorununa çok rastlıyoruz keşke güncellemeden önce bir araştırsaydınız jb ile uğraşan arkadaşlar birazdan gelirler en iyi onlar biri gene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 14 Haziran 2013; 10:53:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

cihazınız yurt dışından gelmiş yurt dışından gelen cihazların (iphone 3gs ve daha aşağı modellerde) aktivasyon ekranında takılma sorununa çok rastlıyoruz keşke güncellemeden önce bir araştırsaydınız jb ile uğraşan arkadaşlar birazdan gelirler en iyi onlar biri gene

puff :( çok teşekkürler ilgine
  • Bu konuda bana İstanbulda yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı rica etsem ?
  • Cihazın sim kilitli muhtemelen cihaza ipad basebandı atıp 4.1 ios sürümüne güncellersen sorun çözülür.

Dediklerimi araştırarak bulabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bir hata alıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Nasıl bir hata alıyorsunuz?

Merhaba

etginleştirme yapılmıyor :(
    arkadaşlar bunu istanbulda yapabilecek güvenilir bir arkadaş varsa beni yönledirirseniz çok sevinirim

Saygılar
  • arkadaşlar bu ipad baseband atmaya çalışırken code signature for shared cache failed with errno=7 hatası alıyorum en son redsnow yukledim 4.1 5.1.1 6.13 tüm firmwareler ile denedim olmuyor buna bi cözüm bulabilen varmı?
  • arkadaşlar aynı sorun bende var ipad basebandı attım 4.1 e düşürüp yinede o sim i okumadı ne yapılabilir çözüm için ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.