Şimdi Ara

4. araçtan hangisi... linkler içeride. biri 115 diğeri 107 son. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cobra41

s60 iyi güzel araba ama bana göre yüzü eskidi.
    bence yeni ford mondeo bakın. gırtlak dolu bir mondeo alabilirsiniz bu paralara.

Gırtlak dolu ama düz vites.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reguse kullanıcısına yanıt
    araç alacak arkadaş illa otomatik vites isterim diye bir şey dememiş o yüzden önerdim. Ayrıca ben de her zaman manuel vitesi otomatiğe tercih ederim. tercih meselesi.
  • bu forumda iki arabayı al derler ama kendilerinde para olsa almazlar
    1-mazda
    2-volvo
  • quote:

araç alacak arkadaş illa otomatik vites isterim diye bir şey dememiş o yüzden önerdim. Ayrıca ben de her zaman manuel vitesi otomatiğe tercih ederim. tercih meselesi.

Aynen tercih meselesi. Ben konu sahibine istinaden söylemedim. O bütçelere çıkıp manuel araç kullanmanın "benim için" mantıksızlığına değindim.

İstanbul'da yaşıyorum. Düz vites araç alacağıma bir alt, gerekirse 2 alt segmente düşer otomatik araç alırım. Başka bir şehirde olsam manueli tercih edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reguse -- 28 Ağustos 2015; 13:00:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Volvo güzel araç onu tercih edin ama, sıfır insignia 1.6 dizel otomatik aklınızda bulunsun derim.

çıktı mı hocam o araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

bu forumda iki arabayı al derler ama kendilerinde para olsa almazlar
    1-mazda
    2-volvo

• tades1981 kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarıda yazdım Ekim başı dağıtımlar başlıyor, ama kur artsa bile ısmarlama fiyatı geçerli opel garantisini veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s60 ın yanında qashgai lütfen şaka deyin
  • quote:

Hocam yukarıda yazdım Ekim başı dağıtımlar başlıyor, ama kur artsa bile ısmarlama fiyatı geçerli opel garantisini veriyor.

hocam bana acil araç lazım. Ekim geç benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Aynen tercih meselesi. Ben konu sahibine istinaden söylemedim. O bütçelere çıkıp manuel araç kullanmanın "benim için" mantıksızlığına değindim.

İstanbul'da yaşıyorum. Düz vites araç alacağıma bir alt, gerekirse 2 alt segmente düşer otomatik araç alırım. Başka bir şehirde olsam manueli tercih edebilirim.

otomatik şart...

• tades1981 kullanıcısına yanıt
    Otomatik şartsa düşünmeden s60 alın, otomatik şart değilse mondeo iyi araç baz paket bile epey dolu, 89 fiyatı var hemde. S60 çok iyi araç ama birde şu gerçek var para kolay kazanılmıyor, aynı imkanları sağlayacak ya da çok yakın imkanları sunacak 20-30.000 tl daha ucuz araç varken o tercih edilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o Volvo daracıcık araç ve simetrik değil. QQ tercih sebebi
  • Kesinlikle s60
  • Johnnie Walkerr kullanıcısına yanıt
    doğru söylüyorsunuz mazda alınır satılmaz diyolar. elinde kalır diyorlar
  • quote:

Otomatik şartsa düşünmeden s60 alın, otomatik şart değilse mondeo iyi araç baz paket bile epey dolu, 89 fiyatı var hemde. S60 çok iyi araç ama birde şu gerçek var para kolay kazanılmıyor, aynı imkanları sağlayacak ya da çok yakın imkanları sunacak 20-30.000 tl daha ucuz araç varken o tercih edilir.

otomatik olsa mondeo da çok güzel ama maalesef. başka alternatif var mı peki

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.