Şimdi Ara

4 telefon hakkında görüşleriniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

nokia c6
    HTC desire Z
    HTC tilt 2
    LG fatkom vs 750

hangisini tavsiye edersiniz. neden ?

• bu cihazlar arasında en iyi tercih htc desire z olur
    i5510 ve milestone gibi cihazlarada bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudam

bu cihazlar arasında en iyi tercih htc desire z olur
    i5510 ve milestone gibi cihazlarada bakabilirsin

teşekkür ettim.

tavsiye ettiğiniz diğer telefonları inceledim az önce.

milestone fiyat yönünden sıkıntılı.

i5510 gayet uygun geldi ama ekranı hashas olabilir mi bilmiyorum. bende de şu an Samsung j700 var alalı 2 sene olmadı ekranı çok hasarlı. çarpma falan da olmadı sürekli sürgülü kapağı açıp kapatınca eksidi yani. aynı sıkıntı i5510 kullanırkende yaşamak istemedim. yinede düşüneyim.

• i5510 kullanıp ta o tarz şikayeti olanı duymadım , ancak sen yine de her hangi bir teknoloji magazasında cihazı incele begenirsen alırsın
  • sağolasın. bir sorum daha olacak. i5510 telefonunu küçük bir bilgisayar gibi kullanabiliyor muyuz?
    mesela word excel gibi office araçlarını okuma. değiştirme. kaydetme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK-CasTLe

sağolasın. bir sorum daha olacak. i5510 telefonunu küçük bir bilgisayar gibi kullanabiliyor muyuz?

evet android işletim sistemlidir cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudam

quote:

Orijinalden alıntı: DarK-CasTLe

sağolasın. bir sorum daha olacak. i5510 telefonunu küçük bir bilgisayar gibi kullanabiliyor muyuz?

evet android işletim sistemlidir cihaz

• i5510 işini görür.
  • başka önereceğiniz marka modeller var mı arkadaşlar.
  • htc tiLt 2 iLe tytn 2 aynı mı acaba ?
  • iyi akşamlar arkadaşlar.
    konuyu yine hortlatıyorum

htc desire z
    motorola milestone
    motorola droid 2 arasındayım şimdi.

bir yol yardımcı olabilirmisiniz.

desire z bulunduğum şehirde satan yok. mecbur sahibinden. gittigidiyordan v.s. alacağım ama fiyatları yüksek artı yurt dışından getrildiğinden dolayı garantili olanların sayısı az. htc insan kaynakları ile haberleştim. haziran ayı içerisinde dağıtılacakmış desire Z. ankarada bir arkadaş ile irtibata geçtim sağa sola bakıver dedim. sormuş dün telefonu. çok hashas demişler kızak olayı olmamış demişler. desire z kullananlara soruyorum gerçekten öyle mi. gerçi teknolojix bu telefona bundan 2 ay önce 750 lira fiyat vermişti. bugün bizde bu telefon yok dediler. garip.

milestone için fiyat gerçekten uygun ama android sistemi 2.1 sürüm olduğu için tereddüt içindeyim. bu sistemin 2.2 gündellenmesi yayınlanmış ama bir tutam dezavantajlarınıda beraberinden getirmiş.
    ilave olarak bu telefonun dahili belleği her sitede neden farklı farklı yazıyor. kimi yerde 16 gb; kimi yerde 512mb yazıyor. gerçek hangisi diye resmi sitesine baktım ki oradada birşey yazmıyor.
    teknosa bu telefonu 799 a satıyor fiyat cazip ama yarın öbür gün bu fiyatta düşer mi bilginiz varmı .

droid 2 düşünüyorum diğer yandan. bununda fiyatı desire z gibi

yorumlarınız nelerdir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.