Şimdi Ara

+40 Mat 2 Neti Yapmak İçin Tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • reyizler mat2 den +40 net yapmak istiyorum. Konuların yüzde 60-70 ini ygs den önce bitirdim.

Kalan Konularım:
    -Toplam Çarpım Sembolleri
    -Matris
    -Determinant
    -Türevin Yarısı
    -İntegral

Ygs konularından çıkacak sorularda büyük ihtimal sıkıntı yaşamam. ygs de 37 net gelicek inş. benim çekincem özellikle 11 ve 12. sınıf konuları. lise boyunca yattığımdan çok eksiğim var. sizce bu eksikleri kapatmak için hangi kaynakları kullanmam ve nasıl ders çalışmam lazım. konu anlatımına mı önem vermeliyim yoksa soru çözümünden mi gitmeliyim kararsızım tavsiyelerinizi bekliyorum..

• karekök lys adam gibi çöz güvender denemeleri al. kapsül de olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte fark burda ortaya çıkıyor bu s... Ygs varya ilk çıktığından beri korkuyordum nitekimde öyle oldu fen lisesi olmama rağmen mat 1 den nefret ediyorum mat2 ye gelince kardeş 37 yapıpta hiç güvenme sana tavsiyem 2 kitap bitirmeye biri kesinlikle beyaz fem soru bankası diğeride körfez veya bulabiliyorsan 2006 yüzde 100 güvender matematik bunları hallet yada en azından 12 konularını geçen sene dahil 45 üstü yapmaman için neden yok üstelik şansa falanda işin kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babayagaaa -- 27 Mart 2014; 20:51:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thu.rapnes

İşte fark burda ortaya çıkıyor bu s... Ygs varya ilk çıktığından beri korkuyordum nitekimde öyle oldu fen lisesi olmama rağmen mat 1 den nefret ediyorum mat2 ye gelince kardeş 37 yapıpta hiç güvenme sana tavsiyem 2 kitap bitirmeye biri kesinlikle beyaz fem soru bankası diğeride körfez veya bulabiliyorsan 2006 yüzde 100 güvender matematik bunları hallet yada en azından 12 konularını geçen sene dahil 45 üstü yapmaman için neden yok üstelik şansa falanda işin kalmaz

hocam geçen sene lys kitabı bile almadan sınava girdiğimden mat2 den 20 net yapmıştım. onlar da ygs kısmı ondan psikolojik olarak 1-0 yenik başlıyorum. beyaz fem soru bankası şu ince kitaptan bahsediyorsun demi hocam?

• Bende girdim sondan başladım ilk 10 soruya gelince 7 dkm kaldı bıraktım çözmedim geoyuda s. Ettim çıktım yinede 30 binde idim :) evet ama dikkat et konu özetli veya ilk adım olmasın düz beyaz 2011 basım olması lazım veya 2012 zorluk derecesi orta ama güzel sorular var sonra körfez yada eski bi kaynak 2008 öncesi falan bişey çöz ama Allah'ın izniyle ben en geç 1 aya kadar mat2 deneme fazlını bitirmek amacındayım seninde amacın o olsun :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.