Şimdi Ara

4000-4200 TL Oyun Laptop Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bunu buldum bayramdan sonra alacağım. Öneriniz var mı sizin de ? Bu model iyi midir ?

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge62-apache-pro-6qd-405xtr-gtx-960m-notebook-pmu348647

• cevap veren yok mudur ?
  • Aynı bilgisayarı Amazon'dan 3900'e aldım. Bir araştırın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

Aynı bilgisayarı Amazon'dan 3900'e aldım. Bir araştırın derim.

Bir sorun çıktı mı peki ? Ürün nasıl ?
  • Hiçbir sorunu olmadı. Hâlâ kullanıyorum. TR layoutu ezbere biliyorsanız (Bakmadan yazabiliyorsanız) çok iyi geliyor.

Hatta vergi indirimiyle 3400'e gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

Hiçbir sorunu olmadı. Hâlâ kullanıyorum. TR layoutu ezbere biliyorsanız (Bakmadan yazabiliyorsanız) çok iyi geliyor.

Hatta vergi indirimiyle 3400'e gelmişti.

İyi o zaman umarım sıkıntı çıkmaz bende de Ebrar bilgisayar güvenilir diyorlar ama bakacaz artık ürünü beğendim yani ama fazla inceleme yapılmamış o yüzden bilgim yoktu o kadar..
  • exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    MSI'ın GTX 900 serisi laptoplarında coil whining sorunları olduğunu ve laptop çalışırken rahatsız edici cızırtı sesi geldiğini okumuştum birkaç yabancı siteden. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anna Dewitt

MSI'ın GTX 900 serisi laptoplarında coil whining sorunları olduğunu ve laptop çalışırken rahatsız edici cızırtı sesi geldiğini okumuştum birkaç yabancı siteden. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

Ben o çıkmayan şanslılardanım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.