Şimdi Ara

450-500 Ytl güzel foto makinası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar deli oldum.Aylardır bi makina alamadım.Coolpix L5ve Sony dsc-w55 arasında kaldım.Bana 7,2 mp, gece-gündüz çekimi güzel,flashı güzel ve görüntüyü kaydırmayan bi makina önerirseniz sevinirim.450-500 ytl civarı.Aylardır bi makina alamadın lütfennnn!!!!!

• 575 ytlye canon s3 verelim hemde 1 gb karti ile sifir kutusunda cok tutlan bir urun
  • quote:

Orijinalden alıntı: u7110

575 ytlye canon s3 verelim hemde 1 gb karti ile sifir kutusunda cok tutlan bir urun
    www.supercybermarket.com dan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz, bizimle irtibata geçebilirsiniz.
    canon s3 + 2gb kingston hafıza kartı+ orjinal canon deri kılıfa 580 YTL'ye sahip olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supercybermarket

www.supercybermarket.com dan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz, bizimle irtibata geçebilirsiniz.
    canon s3 + 2gb kingston hafıza kartı+ orjinal canon deri kılıfa 580 YTL'ye sahip olabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Garantili ürün al..

canon a630 yeterince başarılı bir makine nikon e500 modeli vardı sanırım o da cok güzel bir alet ama pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pascal.Nouma

Garantili ürün al..

canon a630 yeterince başarılı bir makine nikon e500 modeli vardı sanırım o da cok güzel bir alet ama pahalı

Alıntıları Göster
    tüm ürünlerimiz ABD garantilidir, en ufak bir sıkıntınız olmaz.
  • quote:

Alıntıları Göster
    kimse ugrasmaz bunu için bastan söylüyüm ben
  • quote:

kimse ugrasmaz bunu için bastan söylüyüm ben

Alıntıları Göster
    w55 var bende gayet güzel. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

w55 var bende gayet güzel. tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler ama neden herkes Canon öneriyo,nikon var sonyde de güzel modeller var aslında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatsalı_tamer

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler ama neden herkes Canon öneriyo,nikon var sonyde de güzel modeller var aslında...

Alıntıları Göster
    bu w55 in ne artısı var diğer modellere göre.çokmu iyi görüntü kalitesi var.diğer 300-400 milyonluk modellerle karşılaştırdım ama hiç bir artısını göremedim.bu karşılaştırmalar teknik özellikleri açısından.biri beni aydınlatırsa sevinirim.ona göre ya 300-400lük modellerden birini alacağım yada w55

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

bu w55 in ne artısı var diğer modellere göre.çokmu iyi görüntü kalitesi var.diğer 300-400 milyonluk modellerle karşılaştırdım ama hiç bir artısını göremedim.bu karşılaştırmalar teknik özellikleri açısından.biri beni aydınlatırsa sevinirim.ona göre ya 300-400lük modellerden birini alacağım yada w55

Alıntıları Göster
    abi kamera ve foto makinasinin babası sony dir zaten. sony den vaz gecmeyin sakın hata yaparsiniz. hangi modeli alirsin bilmem ama bence sony al derim.
  • quote:

abi kamera ve foto makinasinin babası sony dir zaten. sony den vaz gecmeyin sakın hata yaparsiniz. hangi modeli alirsin bilmem ama bence sony al derim.

Alıntıları Göster
    video kameralardada aynı şeyi bir arkadaş söylemişti.chip video kameraları test etmiş.bi sürü model içinde sonyniin kamerası 6 . olmuştu nasıl bir çelişki anlamadım
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ewren

boş boş konuşmasan... hiçbir şey bilmediğin son cümlenden belli oluyor zaten.. hey allahım ya

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ewren

boş boş konuşmasan... hiçbir şey bilmediğin son cümlenden belli oluyor zaten.. hey allahım ya

Alıntıları Göster
    Sony de güzel de,Nikon'u da yabana atma.Bende Coolpix P4 var,gayet memnunum.Tavsiye edebilirim.Ancak alırken ihtiyaçlarını da göz önünde bulundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 3 Temmuz 2007; 12:31:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BetterBosh

Sony de güzel de,Nikon'u da yabana atma.Bende Coolpix P4 var,gayet memnunum.Tavsiye edebilirim.Ancak alırken ihtiyaçlarını da göz önünde bulundur.

Alıntıları Göster
    fuji f30 derim o aralıkta.. hatta tek geçerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctorfizik

fuji f30 derim o aralıkta.. hatta tek geçerim...

Alıntıları Göster
    tabi bulmak baya zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

tabi bulmak baya zor

Alıntıları Göster
    nikon s200 olabilir çok ufak
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: supercybermarket

nasıl yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdor

nikon s200 olabilir çok ufak

Alıntıları Göster
    Nikon L5 ve s200 aynı özellikte mi acaba?Tek fark tasarım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatsalı_tamer

Nikon L5 ve s200 aynı özellikte mi acaba?Tek fark tasarım mı?

Alıntıları Göster
    Canon ya da nikon ... Konuştuğum tüm ama tüm profesyonel fotoğrafçılar bu ikisini öneriyor .. Ben de sanırım canon ixus s 60 alıcam .. Tabi nikon coolpix serisinden biride olabilir ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onaral

Canon ya da nikon ... Konuştuğum tüm ama tüm profesyonel fotoğrafçılar bu ikisini öneriyor .. Ben de sanırım canon ixus s 60 alıcam .. Tabi nikon coolpix serisinden biride olabilir ..

Alıntıları Göster
    Dostum halkısın dedem profesyonel fotoğrafçı ya nikon ya canon yada sony diyo ama canon ve nikon ağır basıyo çünkü bu iki marka en eski makina markaları.Ama gönlümde Canon ixus 70 var.Başka bişey önerirsen fikirlerinizi değerlendiririz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.