Şimdi Ara

49 inch Televizyon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2 hafta içinde 49 inch ebadında bir televizyon alacağım. Aslında 50 -55 gibi düşünülebilirdi ama mobilyacının azizliğine gelen bir panel durumu var. O nedenle 49 inch mecburi.

Olmazsa olmazım avi formatını destekliyor olması. Zira hard disklerimde hatırı sayılır bir film arşivim var, bunları oynatmak için alternatif çözüm arayışına girmek istemiyorum. Bütçe maksimum 5 bin diyebiliriz. İlgi, destek, köstek (her ihtimal konu cevaplanmayabilir bile) ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• 50nu7400 destekliyor gözğkğyor ama ebat olarak 50fazla demişsiniz. bu modelin çerçeveleri ince. bence boş alanı metreyle ölçün sonra mağazaya metreyle gidip tvleri ölçün.bazıları 49inç oluyor çerçeve kalın oluyır mesela
  • Ölçüm yaptım kimi 50 tam denk geliyor kimisi denk gelmiyor ama bu durumda seçenek sayısını iyice azaltmış oluyorum. O nedenle 49'a kesin karar kıldım.

Özellik babında avi formatını desteklemesi lazım, ötesini gerçekten bilemiyorum. O nedenle tavsiyeleriniz bekliyorum.
  • LiVeVaLuE kullanıcısına yanıt
    hocam ben modelden ziyade şunu söyliyim avi desteklemesine hiç bakmayın çünkü o arşivinizdeki avi içerikler alacağınız tv de leş gibi izlenmeyecek kadar kötü görünecek ayrıca 49da alınacak iki tane doğru düzgün model var biri 49nu8000 diğeri 49xf85 bunlar zaman zaman 5bine düşüyor aceleme etmezseniz bu modelleri alın derim nu7400 tatmin etmeyebilir
  • Samsung 49NU7100 da karar kıldık. Vatan Bilgisayarda etiket fiyatının ciddi manada altında bir satış söz konusu. Bilemiyorum her yerde böyle midir? Ancak Ankara için 3.200 gibi bir rakama bitti.

İlgi ve desteğinize teşekkür ederim. Konu kapatılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.