Şimdi Ara

5 CL ufak içki temini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
19.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.novodistribuciones.com/img/p/855-558-ProdDesMasGrande.jpg

Şu tarz ufak 5 cl lik içkileri Ankara'da nerede bulabiliriz ? Fiyatları nasıl ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

5 CL Ufak İçki Temini Hakkında Bilgiler

5 CL ufak içkiler, özel günler, kutlamalar veya kişisel zevk için yaygın olarak tercih edilir. Çeşitli türlerde ve markalarda bulunan bu ufak içkiler, kolay saklanabilirliği ve taşınabilirliği ile pratik bir seçenek sunar.

5 CL Viski Nerede Satılır?

5 CL viski, alkollü içecekler satan marketler, süpermarketler ve tekel bayilerden temin edilebilir. Jack Daniels gibi popüler markaların 5 CL viskileri Türkiye'de yaygın olarak bulunur.

5 CL İçki Nerede Satılır?

Diğer 5 CL içkiler, örneğin Yeni Rakı veya farklı likör çeşitleri de alkollü içecek satan işletmelerde bulunabilir. Alkol satışı ile ilgili yasal düzenlemeler ve yaş sınırlarına dikkat edilmesi önemlidir.

5 CL Alkol Fiyatları

5 CL alkolün fiyatı, içkinin türüne, markasına ve satın alındığı yere göre değişebilir. Güncel fiyatlar için marketlerin web sitelerine veya mağazalarına başvurulması önerilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Alkol sorumlu bir şekilde tüketilmelidir. Aşırı alkol tüketimi sağlık sorunlarına yol açabilir.
    • Alkolün araç kullanma veya tehlikeli makineleri kullanma becerilerini bozabileceğini unutmayın.
    • Alkollü içecek alırken yasal yaş sınırlarına uyun.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Yok mu bilen arkadaşlar tekelin birinde sadece Jack Daniels a rastladım o kadar
  • gitti gidiyorda çoklu satanlar var bir göz atabilirsin.
  • bunlar genelde parayla satılmaz, tadımlık üretiliyolar
  • Bunlarin icinde alkol yok benim bildigim sadece aromasi var.
  • bursa da asya spor merkezinin o taraflarda bi markette olmeca görmüştüm 5 cl'lik
  • quote:

Orijinalden alıntı: London_44

Bunlarin icinde alkol yok benim bildigim sadece aromasi var.

ayıp ettin olmazmı

bende 5cl lik rom bulamadım bir türlü (istanbul)

çapa tarafında ufak bir tekel bayisi var. oraya sormak lazım. ufak falan ama öyle bayi yoktur her gittiğimde adam ayrı bir şey gösteriyor,sayılı içkileri satıyor. en son gittiğimde viski gösterdi, her sene Türkiye ye 3 tane gönderiliyor dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: noogard

Yok mu bilen arkadaşlar tekelin birinde sadece Jack Daniels a rastladım o kadar

Dostum Emek'te Bir Bayide Var Her Çeşiti Emek 8.Cadde'nin Baş Tarafına İnen Yolu Biliyorsundur O Cadde Üzerinde Çukurağa Sofrası Var Onun Yanındaki Tekel Bayii Hatta Vodka'lı Vs. Çikolata Falanda Satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rurqeten

quote:

Orijinalden alıntı: London_44

Bunlarin icinde alkol yok benim bildigim sadece aromasi var.

ayıp ettin olmazmı

bende 5cl lik rom bulamadım bir türlü (istanbul)

çapa tarafında ufak bir tekel bayisi var. oraya sormak lazım. ufak falan ama öyle bayi yoktur her gittiğimde adam ayrı bir şey gösteriyor,sayılı içkileri satıyor. en son gittiğimde viski gösterdi, her sene Türkiye ye 3 tane gönderiliyor dedi

bende rom var ama çok eski 5 cllik bursada olsaydın verebilirdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.