Şimdi Ara

5 hattımı Taşıyacağım Dedim taşıdım sevgili avea

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski konudan( burada )dolayı manzara şu gün itibari ile budur.

2004 den beri kullanmakta olduğum 5 adet avea hattımı yıl içinde tümüyle diğer operatörlere taşıdım.
    Avea 10 yıllık 5 hattı olan müşterilerinin basit haklı bir problemini çözmek gayretine çok teşekkür ederim.
    Böyle devam ederseler insanlar 5'er 5'er gider.
    Bu mesaj yukarıdaki başlığımda sorunumun çözülememesi üzerine vermiş olduğum sözü tuttuğumu göstermek maksadı taşımaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forzanta -- 21 Eylül 2013; 11:11:37 >

• Avea bilincli kullaniciya uygun obur turlu saglam kazikliyor. Ben 3 senedir hic sorun yasamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Avea bilincli kullaniciya uygun obur turlu saglam kazikliyor. Ben 3 senedir hic sorun yasamadim.

katılıyorum. 30 tl ye avea içi 3000 dakika heryöne 300 dakika heryöne 5000 sms ve sıırsız inerneti kim verebilir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

quote:

Avea bilincli kullaniciya uygun obur turlu saglam kazikliyor. Ben 3 senedir hic sorun yasamadim.

katılıyorum. 30 tl ye avea içi 3000 dakika heryöne 300 dakika heryöne 5000 sms ve sıırsız inerneti kim verebilir ki

Aynen ben yeni nesil 500 kullaniyordum smdi emniyet tarifesine gectim walla aveadan cok memnunum

• forzanta F kullanıcısına yanıt
    Ne bu şimdi? Operatör değiştirdiğini ilan etmek için başlık açmışsın. Kime be faydası var bunun?

• yardımcı olmayan avea'ya verilen bir cevaptır . açıklamayı okursan anlarsın @beyinsis
    sonuçta "hayatın anlamını " paylaşmıyoruz burada ister oku ister okuma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forzanta -- 21 Eylül 2013; 18:39:43 >
  • quote:

quote:

sallamayalım 30 TL değil o kadar dakika sınırsız inernet.
    o sizin dediğiniz numara taşıyanlara!

ben 1 yıldır 500 dk sıfır sms 1GB sınırsız internete (sözde 40 TL) 43 TL den az fatura ödemedim. Yıl dolunca 53 oldu. lütfen 30 TL demeyin yanıltmayın insanları!
    üstelik BİLİNÇLİ KULLANICI ne demek ?@ yafess_ kim kendini bilinçli ilan eder ki?
    Bilinçten kasıt her gün 6000 'e güncel mesajı mı çekmek? ya da sözleşme altındaki küçük yazıları okumak mı?
    Biliçmiş ilahi @yafess_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forzanta -- 22 Eylül 2013; 11:24:27 >

• AVEA NORMAL BİR ÜLKEDE FALİYET GÖSTEREMEZ ÇÜNKÜ DEVLET CEZA YAĞDIRIR.TÜRKİYEDE TAM TERSİ DEVLET ORTAKLI.

YAZMIŞTIM MESAJIM UÇMUŞ. DONANIMHABER REKLAM ALMAYA BAŞLAYINCA FİRMALARLA ORTAK OLUYOR SANIRIM BU MESAJDA NE VAR UMARIM BİR DAHA SİLMEZSİNİZ !

NEDENLERİDE YAZİM;
    İSTEDİKLERİ KADAR FATURA KESİYORLAR SINIR YOK

HİÇBİR ŞEKİLDE İLGİLENMİYORLAR MÜŞTERİ HİZMETLERİ YOK

İPTALİ ETMİYORLAR (BU NEDENLE TÜRK TELEKOM-AVEA DEFALARCA CEZA YEMİŞTİR BTK'DAN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headkoc -- 22 Eylül 2013; 11:27:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzanta

quote:

quote:

sallamayalım 30 TL değil o kadar dakika sınırsız inernet.
    o sizin dediğiniz numara taşıyanlara!

ben 1 yıldır 500 dk sıfır sms 1GB sınırsız internete (sözde 40 TL) 43 TL den az fatura ödemedim. Yıl dolunca 53 oldu. lütfen 30 TL demeyin yanıltmayın insanları!
    üstelik BİLİNÇLİ KULLANICI ne demek ?@ yafess_ kim kendini bilinçli ilan eder ki?
    Bilinçten kasıt her gün 6000 'e güncel mesajı mı çekmek? ya da sözleşme altındaki küçük yazıları okumak mı?
    Biliçmiş ilahi @yafess_

mobilim link veremiyorum şu an da avea faturasız hattan faturali ızmir 300 tarifesine geçtim numara taşıyarak değil! Aveanın sitesinde faturali tarifeler bölümüne bakın artı 12 ay taahüt verince 25 tl den 20 tl ye düştü ve üstüne 10 tl ye 1 gb adil kullanım hakkı olan sınırsız internet aldım. Bilmeden konuşmayın lütfen o kadar insan burada sorularına cevap arıyor yalan söyleyecek halimiz yok.

• Güle güle kullan @Yafess . hemen izmire taşınıyorum bu tarife için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forzanta -- 22 Eylül 2013; 11:29:27 >
  • Güle güle

• quote:

Güle güle kullan @Yafess . hemen izmire taşınıyorum bu tarife için

eğer biraz araştırsan o tarifenin sadece ızmir e özel olmadığını tarifenin adının ızmir 300 tarifesi olduğunu faturasız hat kullananların rahatlıkla geçeceğini bilirdin! Neyse şimdi öğrendin

• quote:

Eski konudan( burada )dolayı manzara şu gün itibari ile budur.

2004 den beri kullanmakta olduğum 5 adet avea hattımı yıl içinde tümüyle diğer operatörlere taşıdım.
    Avea 10 yıllık 5 hattı olan müşterilerinin basit haklı bir problemini çözmek gayretine çok teşekkür ederim.
    Böyle devam ederseler insanlar 5'er 5'er gider.
    Bu mesaj yukarıdaki başlığımda sorunumun çözülememesi üzerine vermiş olduğum sözü tuttuğumu göstermek maksadı taşımaktadır.

Hocam avea kullaniyorum fakat cok dikkatli kullaniyorum faturayi herseyi kontrol etmelisiniz avea Turkiyenin en ucuz operatoru digerleride firsatini bulunca ornegin internet paketiniz bitmisse ve internete giriyorsaniz cok fatura geliyor sms ile bazen sorgulama yapin hayirli olsun

• konuyu nereden nereye getirdiniz.
    olay şu:
    ilk mesajım 1 yıllık orada belirttiğim şikayetim 7-8 MH ile muhatab olmama rağmen 28 TL gibi küçük bir meblağın haksızca gasp edilmesi ve hat taşıma kararı almamdır.
    Avea 'nın müşterilerine değer vermesine katkıda bulunmak istedim.
    az bişey değil ben 4 biliyordum 5 avea hattım varmış. yıl içinde hepsine ulaşıp diğer operatörlere hiç üşenmeden taşıdım.
    herkes benim gibi bilinçli olursa asıl aldığınız ürün kaliteli ve siz mutlu olursunuz.
    Avea'nın tarifelerine çok ta diyeceğim bir şey yok. mesele haksız kazanç elde etmekte bu kadar ısrarcı olmalarıydı.
    neyse ben amacıma ulaştım . Avea kullanıcılarının bu kadar bilinçli olma zorunluluğunun ortaya çıkması bana yeter.

size mutlu, ucuz ve bilinçli iletişimler dilerim !
    umarım haksız bir durumla karşılaşmazsınız.
    iyi günler
  • güle güle forzanta

sana da Turkcell'de mutlu, pahalı ama kaliteli, abonelerine değer veren müşeri hizmetleri temsilcileri ile sağlıklı iletişimler dilerim.

Turkcell pahalıdır ama bilinçsiz kullanımdan kaynaklanan hatalara daha yumuşak davranır

yine de inşallah Turkcellde bu yumuşaklığa ihtiyacın olmaz........
  • quote:

konuyu nereden nereye getirdiniz.
    olay şu:
    ilk mesajım 1 yıllık orada belirttiğim şikayetim 7-8 MH ile muhatab olmama rağmen 28 TL gibi küçük bir meblağın haksızca gasp edilmesi ve hat taşıma kararı almamdır.
    Avea 'nın müşterilerine değer vermesine katkıda bulunmak istedim.
    az bişey değil ben 4 biliyordum 5 avea hattım varmış. yıl içinde hepsine ulaşıp diğer operatörlere hiç üşenmeden taşıdım.
    herkes benim gibi bilinçli olursa asıl aldığınız ürün kaliteli ve siz mutlu olursunuz.
    Avea'nın tarifelerine çok ta diyeceğim bir şey yok. mesele haksız kazanç elde etmekte bu kadar ısrarcı olmalarıydı.
    neyse ben amacıma ulaştım . Avea kullanıcılarının bu kadar bilinçli olma zorunluluğunun ortaya çıkması bana yeter.

size mutlu, ucuz ve bilinçli iletişimler dilerim !
    umarım haksız bir durumla karşılaşmazsınız.
    iyi günler

attığınız mesajlara bakarsanız konuyu bu noktaya getiren sizsiniz benim şahsen kullandığım tarifenin olmadığını söylüyorsunuz. Istediğinizi bulmuşsunuz bize de güle güle demek düşer sizin tabirinizle ÇOK BILINÇLI AVEA kullanıcıları olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 23 Eylül 2013; 7:12:23 >

• Belli ki telsiz ücretini ödememek için taşıma yapmışsınız. Bu zamanda turkcell e konuşmak için geçmek hiç akıl karı değil. Büyük ihtimalle telsiz vergilerini turkcell sizden toplu olarak aldığında aynı davranışı gösterecek ve yine bütün hatlarınızı taşıyacaksınız.
  • Ben sözümü tuttum . o kadar
    daha kısa yazamam meramımı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.